DAJ CYNK

BlackBerry PlayBook w akcji

18.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2411

Ważne 0

0

PhoneArena przygotowała prezentację wideo tabletu internetowego BlackBerry PlayBook. Według Gartnera, to właśnie takie tablety będą stanowiły w 2015 roku 10% całego rynku tabletów.

PhoneArena przygotowała prezentację wideo tabletu internetowego BlackBerry PlayBook. Według Gartnera, to właśnie takie tablety będą stanowiły w 2015 roku 10% całego rynku tabletów.

W krótkiej prezentacji obejrzeć możemy interfejs tabletu, mechanizm działania pracy wielozadaniowej oraz preinstalowane aplikacje. Wiele wątpliwości wzbudził u zagranicznych recenzentów brak klienta email w tablecie, który przecież reklamowany jest jako biznesowy.



Źródło tekstu: PhoneArena

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Szpuk
0

2011-05-18 23:15:02

A ja czekalem na PlayBooka nie chcialem zadnego iPada bo mam Maca. Jeszcze dwa dni i bedzie!!!

Odpowiedz

7. ~fism
2

2011-04-18 23:15:21

@5: równie dobrze można powiedzieć, że nikt już nie kupi innego tabletu, bo każdy kto chciał, kupił iPada... ekhm...

Odpowiedz

6. ~PatrykOS
0

2011-04-18 19:37:42

@3, @4, ależ tak samo jest z iPhonem czy iPadem. Też jest zawsze bluzgany za byle powód. @5, co prawda to prawda. Kto miał kupić tablet już to zrobił.iPad będzie liderem przynajmniej do końca tego roku.

Odpowiedz

5. ~Pawel
0

2011-04-18 19:16:38

RIM jak zwykle wprowadza cos za pozno. Klient pocztowy ma sile parowany z BB to troche malo sensowne podejscie. I tak wiekszosc tych do ktorych kierowany jest PlayBook ma iPada :)

Odpowiedz

4. Sethai
0

2011-04-18 19:13:04

jeszcze się przyczepią o wielkość przycisku "power" :)

Odpowiedz

3. ~
2

2011-04-18 18:31:23

Fism, za późno. W świat już poszła plotka i wspomnisz moje słowo jak przy każdej okazji (newsie, komentarzach) Playbook będzie teraz okładany brakiem klienta email. Nie kijem go (grubością obudowy) , to pałą (brakiem klienta email). Jeszcze niedawno okładano go brakiem aplikacji, no ale DVM na Playbooku chwilowo wytrącił oponentom argumenty z ręki. Nic to oczywiście. "A poza tym to i tak do kitu..."

Odpowiedz

2. ~fism
0

2011-04-18 18:11:30

warto byłoby dopisać, że jest to ''brak'' tylko w przypadku, gdy nie mamy podłączonego BB i że odpowiednia aktualizacja ukaże się w ciągu 60 dni... ;-)

Odpowiedz

1. ~
-1

2011-04-18 17:56:25

BB to faktycznie niemal synonim e-mail, ale tak mi się wydaje, że dostęp do poczty jest przez przeglądarkę w tablecie;) Poza tym sądząc po tym jakie pojęcie o kliencie pocztowym choćby w Tabie Samsunga mają komentatorzy spod newsów z Telepolis, ten brak nie będzie zbyt dotkliwy dla wieeeelu klientów:)

Odpowiedz