DAJ CYNK

BlackBerry oraz Timex zawierają umowę licencyjną

16.09.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2497

Ważne 4

1

BlackBerry oraz Timex to dosyć podobne firmy. Obie dominowały w swoich branżach i obie potem przeszły ciężkie chwile związane z utrzymaniem się na rynku. Teraz łączyć będzie ich coś więcej: umowa licencyjna.



BlackBerry oraz Timex to dosyć podobne firmy. Obie dominowały w swoich branżach i obie potem przeszły ciężkie chwile związane z utrzymaniem się na rynku. Teraz łączyć będzie je coś więcej: umowa licencyjna.

Co to oznacza? Czy możemy spodziewać się elektroniki noszonej z symbolem lub rozwiązaniami BlackBerry? Zajmująca się komunikacją Sarah McKinney odpowiedziała podczas konferencji prasowej, że nie ma nic do dodania. Bardziej rozmowny okazał się inny przedstawiciel BlackBerry - Jerald Gnuschke. Oznajmił on, że umowa pozwoli Kanadyjczykom na wykorzystanie nowych możliwości na rynku komunikacji mobilnej.

Smartwatch z symbolem BlackBerry (ale wykonany przez kogoś innego) doskonale wpisałby się w aktualną strategię przedsiębiorstwa. Dokładnie to samo posunięcie zastosowano przecież w wypadku smartfonów.

Źródło tekstu: BlackBerry, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~qwerTy
0

2017-09-19 00:06:48

@9 》Przyznaje się pomyliłem się co do ciebie. Myślałem, że podstawówka a okazało się przedszkole. Ciekawe te twoje "fakty" jak na kogoś kto nie rozróżnia Busha juniora od seniora. "Obama nosił osobiście widziałem" a świstak siedzi i zawija w te sreberka. Pewnie także do Białego Domu wpadasz na kawę do prezydenta US kiedy tylko chcesz ;D

Odpowiedz

9. ~
0

2017-09-18 15:14:11

@8. ~qwerTy Gosciu, czy ty jestes jakis uposledzony? Podaje fakty, ty sobie z nimi "dyskutujesz", na samym koncu powtarzajac to, co napisalem wczesniej. Pelna psychodela. Ze o pakowaniu ksiazek nie wspomne, bo za takie teksty dostaje sie w tepy pysk. No ale to internet - niestety, nie ma takiej mozliwosci.

Odpowiedz

8. ~qwerTy
1

2017-09-17 20:50:20

@7 》2) Mam nadzieję, że już spakowałeś książki na jutro do szkoły, zaraz mama każe ci iść spać. 3) George W. Bush to jest właśnie .... junior ;))))

Odpowiedz

7. ~
0

2017-09-17 19:35:05

@6. ~qwerTy 1) co ty nie powiesz! 2) owszem, Obama nosil, osobiscie widzalem 3) Bush Junior takze nosil.

Odpowiedz

6. ~qwerTy
0

2017-09-17 14:56:40

@5》Po pierwsze: Obama nie jest urzędującym prezydentem US. Po drugie: Obama nie nosił Timex/''a. Po trzecie: jak już, to z byłych prezydentów US Timex/''a zakładał George W. Bush czy Bill Clinton.

Odpowiedz

5. ~
0

2017-09-17 11:55:32

@qwerTy No widzisz, a Obama nosil Timexa.

Odpowiedz

4. ~qwerTy
0

2017-09-17 11:21:12

@3 》Obecny prezydent US nosi m.in. Rolex Day-Date “Presidential” a nie jakiegoś pospolitego Timex/''a ;)

Odpowiedz

3. ~
0

2017-09-17 09:41:43

"Obie dominowały w swoich branżach i obie potem przeszły ciężkie chwile związane z utrzymaniem się na rynku." - Timex? Od kiedy? To jedyna amerykanska marka zegarow, wiec dbaja o nia jak moga. BB jest natomiast kanadyjski, stad ja zniszczono, podobnie jak finska Nokie. BTW: zgadnijcie jakiej marki zegarkow uzywa prezydent USA?

Odpowiedz

2. ~
0

2017-09-17 09:21:31

Timex z fizyczna klawiatura qwerty? ;)

Odpowiedz

1. dapter
0

2017-09-16 23:05:12

Tak jak telefony, tak i "zegarki" nie będą mnie interesowały.

Odpowiedz