DAJ CYNK

BlackBerry Key2 debiutuje w Nowym Jorku

07.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3191

Ważne 2

0

Dzisiaj w Nowym Jorku zadebiutował nowy model BlackBerry Mobile. Model BlackBerry Key2 to unikalne połączenie Androida 8.1 Oreo oraz fizycznej klawiatury QWERTY.Dzisiaj w Nowym Jorku zadebiutował nowy model BlackBerry Mobile. Model BlackBerry Key2 to unikalne połączenie Androida 8.1 Oreo oraz fizycznej klawiatury QWERTY.

Specyfikacja urządzenia nie była tajemnicą już od dawna. Urządzenie ma Snapdragona 660, 6 GB RAM oraz dwie wersje różniące się pamięcią wbudowaną - 64 GB oraz 128 GB. Podwójny aparat główny to 12 MP + 12 MP. Przekątna ekranu nie uległa zmianie (4,5 cala), jednak wysokość klawiszy została zwiększona o 20% by ułatwić bezbłędne pisanie. Akumulator o pojemności 3500 mAh ma wystarczyć na dwa dni normalnej pracy.

Zmiany w stosunku do KeyOne'a to również funkcja Proactive Health w aplikacji DTEK, która umożliwia skanowanie urządzenia i otrzymywanie natychmiastowych informacji zwrotnych na temat potencjalnych słabych punktów i optymalizacji zabezpieczeń. Dodano też nowy klawisz, który ułatwia dostęp do najczęściej używanych aplikacji.

Sugerowana cena to 649 euro.

Zobacz: BlackBerry Key2 na starcie może być droższy niż KeyOne
Zobacz: BlackBerry Ghost latem, Key2 z dodatkowym klawiszem

Źródło tekstu: TCL, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu