DAJ CYNK

BlackBerry Curve 9320 w ofercie Play

01.10.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5249

Ważne 0

0

Od 2. października w ofercie Play pojawi się telefon BlackBerry Curve 9320. Zmienione zostaną także ceny telefonów Apple.

Od 2. października w ofercie Play pojawi się telefon BlackBerry Curve 9320. Dodatkowo do oferty biznesowej wprowadzony zostaje iPhone 5, a także zmienione zostają ceny pozostałych produktów Apple.



iPhone 5 drożeje o 200 zł w dwóch wariantach: w promocji Play Na Kartę cena wyniesie 2999 zł, a bez promocji sam smartfon kosztować będzie 3119 zł.

Przy okazji rzecznik Play informuje, że dostępność nowego iPhona będzie ograniczona - Niestety obawiam się, że będzie Wam ciężko kupić w ten sposób iPhone 5 w tej, ograniczonej mocno dostawie. Smartfon sprzedaje się doskonale i na ostatnie sztuki pracownicy salonów mają już pewnie w większości przypadków rezerwacje. Sytuacja wróci do normy na pewno przy kolejnych większych dostawach.

Zobacz: cennik telefonów.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. BigDill
0

2012-10-21 20:03:03

Kupiłem właśnie ten telefon akurat w play,ale jak poszedłem to mi powiedziała kobieta,ze takiego telefonu nie mają nawet.. jak jej powiedziałem,ze wszedł do cennika akurat 02.10 sprawdziła na poczcie swojej i rzeczywiście znalazła,ale tylko biale,ale bierze się co mają.

Odpowiedz

18. ~tomasz
0

2012-10-07 14:50:20

chodziło o BB 9320.

Odpowiedz

17. ~Tomasz
0

2012-10-07 14:47:32

Dziś mija tydzień a konsultanci Play nie słyszeli o tym modelu telefonu, a jeden z nich przekonywał mnie że już go wyprzedali.Powołałem się na Telepolis i p M. Gruszke. Konsultant zadaje mi pytanie - kto to jest?

Odpowiedz

16. ~kacha
0

2012-10-03 17:49:53

Są pierwsze informacje o Blackberry Aristo z systemem 10. Moze ktos porówna z IP 5. Jeślli plotki i specyfikacja, która wyciekła do sieci potwierdzi się, to BlackBerry Aristo będzie zasilany przez czterordzeniowy procesor APQ8064 Qualcomm Krait pracujący na 1.5GHz w połączeniu z 2 GB pamięci RAM. Smartfon wyposażono w 4.65-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości HD. Ekran urządzenia zbudowany jest ze szkła Octa wykonanego przez firmę Samsung. BlackBerry Aristo ma tylko 8.85mm grubości, a kontakt ze światem zapewnia NFC, Bluetooth 4.0, miniHDMI, Wi-Fi Direct, DLNA i microUSB. Powyżej wyświetlacza mamy kamerę 2MP zdolną do filmowania 720p, zaś z tyłu Aristo będzie wyposażony w kamerę 8MP z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową LED, fotografowanie w 1080p 30fps. Producent zapewnia 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki gniazdku kart microSD. Bateria zaś to 2800 mAh.

Odpowiedz

15. ViNYL
0

2012-10-02 11:11:48

14: Zdziwiłbyś się ilu takich jest :)

Odpowiedz

14. ~Tttt
0

2012-10-02 10:44:47

Jaki debil kupi sobie za 3119, skoro w Apple store PL można zamówić za 2845.?

Odpowiedz

13. ~ii
0

2012-10-02 10:30:57

10~S.O Przeczytaj sobie na google co oznacza nazwa tel. a nie piszesz jakies głupoty, żenujące. Wracajac do tel. jest on dla osób które pracują na tych urządzeniach a nie bawią sie i uważają to za np. konsole do gier jak chcesz cos takiego to kup sobie psp. Telefon godny uwagi. Pozdrawiam.

Odpowiedz

12. ~kacha
0

2012-10-02 10:29:08

Chcę tego Aristo.

Odpowiedz

11. ~Daro
0

2012-10-02 10:15:09

BB są bardzo fajne i na prawdę stworzone do pracy, w przeciwieństwie do takich zabawek jak iPhone :)

Odpowiedz

10. ~S.O.
0

2012-10-02 09:56:37

Sądząc z nazwy,to jak odpowiedniejszy dla pracowniczek agencji towarzyskich !

Odpowiedz

9. ~freaki
0

2012-10-02 06:42:53

glupek to i za 5k kupi cos warte 500 hihhihi ludzie dajecie sobie oczy mydlic...

Odpowiedz

7. ~JustMe
0

2012-10-01 23:21:30

@3 Czytaj to: Qualcomm APQ8064 Krait Quad Core 1.5GHz 136 x 68 x 8.85mm GSM – Quad band (not specified) – WCDMA – 2100/1900/850-850MHz – LTE – AWS/700/1900/850MHz – EU/APAC – GSM – Quad band (not specified) – WCDMA – 2100/1900/850-850/900MHz – LTE – 1800/2.6GHz/800/900MHz OCTA Glass OLED 4.65″ – 1280 x 720 – 24 bit Colour – 16:9 Capacitive All Touch 2GB RAM + 16GB Flash – Hot Swappable MicroSD slot 16GB MicroSD card 802.11 a/b/g/n 2.4GHz/5GHz 4G Mobile Hotspot MicroUSB – MicroHDMI – Wifi Direct – NFC – DLNA – Bluetooth 4.0 Stereo speakers – 4 Microphones – Noise Reduction – Wideband AMR 2800mAh sealed battery with non-removeable door Footprint 104 x 57.1 x 3.4mm (20H use for Multimedia user) - Co powiesz na taka specyfikacje? Blackberry Aristo

Odpowiedz

6. ~M4RC!N
1

2012-10-01 22:34:24

To też może być chwyt marketingowy, ba - taki jest ;) powiedz, że coś zaraz się skończy, a ludzie rzucą się na "ostatnie" sztuki. Nie wierzyłbym w zapewnienia o braku dostępności, gdyż jednak zainteresowanie iPhonem 5 jest niższe niż początkowo sądzono...

Odpowiedz

5. ~Zbyszek
1

2012-10-01 22:34:23

akurat ten BB to jakiś dowcip, jak Curve to 9360, a jak BB w ogóle to 9900, na alleDrogo już bywają tanio, a ten 9320 to jakiś dowcip, od serii Asha to to i lepsze, ale czemu BB wypuszcza takie sprzęty na Europę, gdy 9360 jest niedrogi a parametry ma ciekawe i wygląd i w ogóle.

Odpowiedz

4. ~pabloki
1

2012-10-01 22:21:56

Choć ajfona uwazam za zabawke i nie jestem jego zwolennikiem to myślę że rzecznik znów łgał o dostępności telefonów w play ktora jak wiadomo jest mocno ograniczona.Sam zapewniał by ludzie się nie matwili bo dla każdego starczy. A tu powtórka z rozrywki. Ogryzkowy telefonik drożeje bo musza nazbierać pewnie na kolejne ogryzeczki.Co do blackberry to sam kupiłem w MM .

Odpowiedz