DAJ CYNK

BlackBerry Curve 9300 schwytany na wideo

26.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Do sieci trafił film prezentujący prototypowy egzemplarz smartfonu BlackBerry Curve 9300. Urządzenie jest rozwinięciem modelu Curve 8520 - tym razem możemy już liczyć na łączność 3G.

Do sieci trafił film prezentujący prototypowy egzemplarz smartfonu BlackBerry Curve 9300. Urządzenie jest rozwinięciem modelu Curve 8520 - tym razem możemy już liczyć na łączność 3G.Fakt, że dopiero teraz linia Curve dorobiła się łączności 3G może stawiać telefony w BlackBerry w nieco niekorzystnym świetle. Urządzenia RIM rządzą się jednak własnymi prawami i bardziej niż na łączności 3G producentowi zawsze zależało na stałym dostępie do poczty email oraz na maksymalnie długim czasie czuwania.

W nowym modelu pojawi się BlackBerry OS 6, jednak w załączonym filmie prototyp ma jeszcze na pokładzie piątą wersję systemu. Zmiany w obudowie wydają się być jedynie kosmetyczne.

Obok obsługi europejskich częstotliwości HSPA nie zabrakło rzecz jasna GPS-u, łączności Bluetooth i WiFi.A to już prezentacja nowego systemu operacyjnego RIM, oznaczonego jako BlackBerry OS 6:Źródło tekstu: TechnoBuffalo, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy