DAJ CYNK

BlackBerry 9800 Torch w Orange

08.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5168

Ważne 0

0

W ofercie Orange pojawił się, zapowiadany wcześniej, smartfon BlackBerry 9800 Torch.

W ofercie Orange pojawił się, zapowiadany wcześniej, smartfon BlackBerry Torch 9800.

Telefon działa na systemie BlackBerry OS w wersji 6. Wyposażony jest w 3,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 360 pikseli i wysuwaną klawiaturę QWERTY. Zdjęcia wykonywane są 5-megapikselowym aparatem z flashem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Wojciech Jabczyński przy okazji zapowiada na swoim blogu, że do końca roku pojawi się pierwszy model z WP7 - HTC 7 Mozart.

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
28. ~Adaś
0

2010-12-11 17:12:11

To tak samo IPhone też ma swoich stałych klientów i też zawsze do nich dojdzie ten telefon ale to i tak nie zmienia faktu że Orange pomimo że zmiana softu to jeszcze ta blokada SIM, a ceny i tak wysoka... a miało być taniej.

Odpowiedz

27. ~fedro
0

2010-12-09 16:38:41

@24 to raczej kwestia przyzwyczajenia do konkretnej marki, komuś od lat pasuje Nokia, to będzie twierdził, że nie może bez niej żyć. No i prawda jest taka, że Nokia obecnie robi też tanie smatrphony, a niezłe, a BB jednak wszystkie raczej są drogie.

Odpowiedz

26. ~M
0

2010-12-09 14:47:05

8. Grzegorz.Ol Też miałem taki sam dylemat. Wczoraj zamówiłem HTC Desire HD z -400 zł rabatu w abonamencie 99zł. Czekałem na Mozarta ale wyczytałem gdzieś że strasznie słabo się sprzedają tel z Win 7 i postawiłem na androida. Będę go miał w następnym tygodniu. Win 7 może być dobry ale za jakiś rok jak go dopracują:)

Odpowiedz

25. ~M
0

2010-12-09 14:41:13

miałem BB Curve 8520 bodajże i powiem że to straszny tandetny plastikowy badziew. Niby nowy a klawiatura qwerty latała na boki. Sprzedałem ponieważ wyczytałem że szybko się rozklekocze.

Odpowiedz

24. ~
0

2010-12-09 13:21:42

@ wszystkie te możliwości o których wspominaliście to chyba dodatkowe usługi ? czy nokia ich przypadkiem nie obsługuje? jeśli chodzi o dostęp do maila to w Orange jest przecież nokia mail ? czy się różni ta usługa od BB?

Odpowiedz

23. ~zdepko
0

2010-12-09 11:49:19

Tel faktycznie z najwyższej półki biznesowej, to i cena tak samo. Osobiście wolę nawet te tańsze Nokie, bo w sumie nie warto kupować czegoś z czego się w pełni nie skorzysta.

Odpowiedz

22. ~
0

2010-12-08 22:25:26

Przypadkiem pare modeli Noki nie obsługuje BIS ? To przecież usługa a nie sprzęt.

Odpowiedz

21. ~nautilius
0

2010-12-08 21:58:25

(1) mylisz sie. Dzis w mm przypadkowo jak ogladalem galaxy s uslyszalem gadke 2 malolat ze bb to to i tamto i taka a nie taka ma i ze super telefon.

Odpowiedz

20. ~T
0

2010-12-08 21:25:44

@18 Mam Androida- jestem non stop online i mam wielozadaniowość. Gorzej niż BB?

Odpowiedz

19. marshmellow
0

2010-12-08 20:23:18

@aszbi no w Orange to obok wysokiej ceny, trochę odstrasza simlock i orangowy soft, ale przecież mówi się o tym od dawna, ale widać Orange nie ma chęci na zmiany w tym zakresie.

Odpowiedz

18. ~berrian
0

2010-12-08 19:00:20

Troche jednostronnie napisze nokii nie mialem od 3310 i wiele nie stracilem, i duzo z was pisze o BIS/BES jako o obsludze maila (rezeczywiscie swietna) ale BB to wielozadaniowosc i bycie (non stop, online) dzieki BIS wlasnie! A Nokia?! 10lat temu moze bym sie skusil

Odpowiedz

17. ~bberrian
0

2010-12-08 18:56:36

Mam stycznosc z BB od 3lat i nie wyobrazam sobie mnie z innym telefonem jak BB!! Polecam szczerze, moze za 3lata i w Polsce sie przyjma;)

Odpowiedz

16. aszbi
0

2010-12-08 18:40:23

Jest to niewątpliwie telefon z górnej półki tylko o dziwo będzie on drogi tak i tak, pomimo blokady SIM oraz ze zmienionym trochę softem. Konkurencja tego nie stosuje a ceny ma często znacznie niższe. Nawet innych BB. @* jeszcze nigdzie nie ma telefonów z WP7. Mają dopiero być.

Odpowiedz

15. ~T
0

2010-12-08 16:54:29

Wszyscy zachwycają się emailem w BB, a ja chciałbym się dowiedzieć w czym jest on lepszy od np. gmail na terminalu obsługującym exchange (push), czy przytoczonym wyżej Nokia mail? Pytanie bez uszczypliwości, ja i nikt mi znajomy nie ma styczności z BB.

Odpowiedz

14. ~
0

2010-12-08 16:46:27

jak dla mnie telefon można zaliczyć do półki biznesowej, więc na spadek cen pewnie trzeba będzie trochę poczekać.Z drugiej strony jest cala masa alterantywnych telefonów (z podobna specyfikacją techniczną- sony ericsson, nokia etc. W nokii można nawet korzystać już z podobnych usług ( nielimitowany dostęp do poczty- nokia mail etc)

Odpowiedz