DAJ CYNK

Biznes 1000 – nowa oferta Tele2 dla biznesu

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1532

Tele2 wprowadza nowy plan taryfowy – BIZNES 1000 – skierowany do małych i średnich firm, intensywnie korzystających z usług telefonicznych.

Tele2 wprowadza nowy plan taryfowy – BIZNES 1000 – skierowany do małych i średnich firm, intensywnie korzystających z usług telefonicznych.

Dnia 2 maja br. Tele2 Polska wprowadzi nowy plan taryfowy o nazwie BIZNES 1000, skierowany do przedsiębiorstw, których wydatki na rozmowy długodystansowe (krajowe i międzynarodowe) oraz z krajowymi sieciami GSM, przekroczą miesięcznie 1 tys. zł netto. W ramach "Cennika usług telekomunikacyjnych preselekcja dla biznesu 1000" Tele2 oferuje przedsiębiorstwom bardzo atrakcyjne ceny połączeń międzymiastowych, międzynarodowych i z krajowymi sieciami komórkowymi.
Koszt jednej minuty połączenia międzystrefowego w godzinach szczytu w tej ofercie wynosi 0,24 zł netto, czyli aż o 40 proc. mniej niż w ramach planu standardowego TP SA. Minuta połączenia na polskie telefony komórkowe w godzinach szczytu kosztuje 0,90 zł netto (22 proc. mniej niż w ofercie standardowej TP SA). Ceny połączeń międzynarodowych w taryfie BIZNES 1000 przynoszą średnie oszczędności rzędu 40 proc.

Aby skorzystać z "Cennika usług telekomunikacyjnych preselekcja biznes 1000" wystarczy podpisać aneks do dotychczasowej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych poprzez preselekcję dla klientów biznesowych z Tele2.
Warto zauważyć, że kwota 1000 zł netto nie jest – tak jak w przypadku innych operatorów - opłatą minimalną, którą klienci muszą płacić nawet wtedy gdy nie wykonają rozmów na taką kwotę. Dopiero w przypadku gdy wartość rachunków generowanych przez klienta korzystającego z planu BIZNES 1000 przez dwa cykle rozliczeniowe nie przekroczy kwoty 1 tys. zł netto, w kolejnym okresie rozliczeniowym, koszty rozmów będą naliczane według standardowego cennika Tele2 dla biznesu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Tele2

Przewiń w dół do następnego wpisu