DAJ CYNK

Bilety do kina za doładowanie konta freeM lub Mova

09.05.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1232

Ważne 0

0

Od 9. do 20. maja dostępna jest promocja, w ramach której za doładowanie konta freeM lub Mova kwotą minimum 100 zł otrzymać można dwa bilety do Multikina.

Od 9. do 20. maja dostępna jest promocja, w ramach której za doładowanie konta freeM lub Mova kwotą minimum 100 zł otrzymać można dwa bilety do Multikina.

Aby wziąć udział w ofercie należy w czasie jej trwania dokonać faktycznego doładowania konta telefonicznego freeM lub Mova na łączną kwotę minimum 100 zł (liczy się data faktycznego doładowania konta a nie data zakupu doładowania).

O przyznaniu bonusu klientów poinformuje telefonicznie konsultant, prosząc jednocześnie o podanie adresu i danych osobowych, na które nadane mają być bilety.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 116 kB).

Źródło tekstu: freeM, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~terry
0

2012-05-09 21:49:38

ta sieć już opada na dno....

Odpowiedz

8. thonka
0

2012-05-09 19:53:15

@1 z jednej strony masz racje - tyle, ze za jeden bilet w srodach z orange i tak musisz zaplacic, a ceny w multikinie wahaja sie w Polsce w srody od 17 (Elblag) do 24zl (Warszawa) no i mozesz tam isc tylko w srode, gdzie zazwyczaj sa tlumy... po za tym te 100zl bedziesz mial do wygadania. nie zmienia to jednak faktu, ze raczej wiele osob sie na to nie zdecyduje majac w perspektywie brak darmowego internetu ;)

Odpowiedz

6. ~paolo
0

2012-05-09 12:42:02

re 4. ~marcellove: jak masz jakiś fajny nr w freem to nie wywalaj tej karty - ja ja z miła chęcia przygarnę :)

Odpowiedz

5. ~Nie bić, że nie na temat!
0

2012-05-09 12:40:23

Czy też zauważyliście, że gdzieś tak od 10:30 Telepolis ma strasznie małą prędkość wczytywania? (fon, opera)

Odpowiedz

4. ~marcellove
0

2012-05-09 12:10:06

Mam karte Freem i słownie "nigdy" jej nie doladowalem!!!Trzymam ją do 2.06.2012r. az do konca promocji darmowego internetu za ogladanie reklam.Po tej dacie SIM ląduje w koszu.

Odpowiedz

3. ~
0

2012-05-09 12:01:04

tak, na pewno po skasowaniu darmowego internetu we Freem ustawi się kolejka chętnych, żeby doładowac za 100 zł i dostać "talon na balon" w zamian :-). Raczej ludzie będą chcieli rozładować skarbonki (kto ma) i wyrzucić numer, lub przenieść do Heyah, Play, czy mBank Mobile.

Odpowiedz

2. ~paolo
0

2012-05-09 11:55:11

żenująca oferta i sieci i ta promocja, zresztą niedługo freem padnie po tym jak rezygnują z darmowego netu w zamian za reklamy

Odpowiedz

1. ~gosc
0

2012-05-09 11:09:37

Bardziej opłaca się kupić starter za 5 zł z Orange i korzystać promocji w Orange ;)

Odpowiedz