DAJ CYNK

Bilety do kina i teatru - telefonicznie

10.08.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 581

Ważne 0

0

Bilety do teatrów, na koncerty oraz inne imprezy kulturalne można już kupować przez telefon – dzwoniąc na numer informacji miejskiej tp 94 91.

Bilety do teatrów, na koncerty oraz inne imprezy kulturalne można już kupować przez telefon – dzwoniąc na numer informacji miejskiej tp 94 91.

Obecnie można w ten sposób kupić bilety m.in. na koncerty w stolicy Czech Phila Collinsa, Boba Dylana, Simple Red, Andrea Bocelli, a także na koncerty w Polsce Dj Bobo i występ Jeana Michela Jarre’a w Gdańsku.

Usługa świadczona jest we współpracy z firmą eBilet. Pod numerem 94 91 doradcy poinformują o dostępnych w danej chwili biletach, wypełnią formularz rezerwacyjny zgodnie z życzeniem Klienta oraz podadzą mu numer rezerwacji, niezbędny przy płaceniu za zamówienie. Płatności można dokonać przelewem lub kartą kredytową przez Internet. Bilety odbiera się w kasie teatru, w biurze firmy eBilet, można też zamówić dostarczenie ich przez kuriera pod wskazany adres.

Telefoniczny zakup biletów to naturalne rozszerzenie funkcjonalności informacji miejskiej tp. Do tej pory klienci mogli uzyskać pod numerem 94 91 informacje o repertuarze kin i teatrów, dowiedzieć się, na jakie imprezy pójść. Teraz mogą od razu kupić bilety.

Informacja miejska tp 94 91 przez 24 godziny na dobę podaje Klientom informacje, których potrzebują - numery telefonów oraz adresy służb alarmowych i pogotowia, dyżurujących aptek i szpitali, banków, hoteli i pensjonatów, pubów i restauracji oraz instytucji użyteczności publicznej. Informuje także o wynikach gier liczbowych, kursach walut, kodach pocztowych oraz numerach kierunkowych międzymiastowych i międzynarodowych.

Od kwietnia 2005 roku każdy dzwoniący może dowiedzieć się także gdzie znajdzie najbliższy bankomat, hotel, aptekę, kino czy posterunek policji. Doradca poda także trasę, którą można najszybciej dojść lub dojechać pod wybrany adres.

Minuta połączenia z numerem 94 91 kosztuje 1,05 zł (z VAT 1,28 zł).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się