DAJ CYNK

Białkowska odchodzi z Cyfrowego Polsatu

02.04.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5275

Ważne 5

0

Beata Białkowska, dyrektor zarządzająca ds. marketingu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, rozstaje się z grupą kapitałową kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka - dowiedział się serwis TELKO.in.

Beata Białkowska, dyrektor zarządzająca ds. marketingu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, rozstaje się z grupą kapitałową kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka - dowiedział się serwis TELKO.in.

Białkowska z grupą medialno-telekomunikacyjną Zygmunta Solorza-Żaka była związana od 2009 roku, kiedy objęła stanowisko dyrektora marketingu Cyfrowego Polsatu. W latach 1995-2008 pracowała w Centertelu (dziś Orange). Była m.in. dyrektorem biura ofert na kartę oraz mix, wcześniej zarządzała marketingiem ofert abonamentowych. W 2005 roku zarządzała projektem rebrandingu Idei na Orange.

Źródło tekstu: TELKO.in

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Rychu
1

2015-04-02 20:51:09

Firma z Postępu się sypie jak widać...

Odpowiedz

17. ~
1

2015-04-02 19:47:38

to na postępu maja cieplo. była ostatnia nadzieja tej organizacji...

Odpowiedz

16. ~Bywalec
1

2015-04-02 18:17:20

W T-Mobile wakaty - jeszcze tam nie była...

Odpowiedz

15. ~tat
1

2015-04-02 16:52:19

Wyeksploatowany towar.Szkoda bo na czyms sie zna.

Odpowiedz

13. ~mirekb
0

2015-04-02 15:37:12

marka idea pop była git,najlepsze lata ofert na karte-dobry przyklad gdy 3 mno pcha sie miedzy 2 duzych mno,potem dlugie czasy oliglopolu 3 duzych i 4mno..minelo kilka lat a tu przyzwolenie z ue na koncentracje i konsolidacje.tylko ludzie na stołkach przechodza to tu to tam.z takmi referencjami życzenie powodzenia brzmią blado

Odpowiedz

12. ~
1

2015-04-02 12:10:56

Mówiąc "językiem urzędowym" tamtej korporacji - se il vous plaît -

Odpowiedz

11. WitekT
0

2015-04-02 11:39:50

10: billboard przy wyjściu z Twardej? Fajne, fajne, ale nie mogę znaleźć...

Odpowiedz

10. ~
0

2015-04-02 11:29:40

W Orangutanie miała bardzo fajne pożegnanie (WitekT może podlinkujesz tamtą wiadomość i obrazek?). Ciekawe czy tym razem będzie podobnie.

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2015-04-02 11:14:46

Witek bo moze to ta Beata napisala.Dlaczegoodchodzi? poroznila sie z Zygmuntem?

Odpowiedz

8. WitekT
2

2015-04-02 10:52:01

7: polecam Ci przyjrzeć się w jaki sposób prasa podchodzi do tematu imion i nazwisk. My nie piszemy DO KOGOŚ, tylko O KIMŚ. Jeżeli uważasz, że użycie samego nazwiska jest niekulturalne, to masz jakiś problem - ale nie dziel się nim tutaj z nami.

Odpowiedz

7. ~Kultury troche
0

2015-04-02 10:32:48

... i szacunku dla czlowieka, Tomaszewski. Nie nauczyli Cie w szkole, ze czlowiek ma imie i nazwisko?

Odpowiedz

6. ~aladyn
-4

2015-04-02 10:17:54

szkoda naprawdę jak i cały cyfrowy Polsat najpierw Libicki opuścił teraz Beata a wydaje mi się iż ona była odpowiedzialna za wprowadzenie plus mix i i za 40 zł mamy w plush mix oferte no limit z telefonem obawiam się czy tego nie wycofają nawet play w swoim mix nie oferuje za 40zł no limit na komórki mam nadzieje że porozstawia te ofertę

Odpowiedz

-1

2015-04-02 10:14:57

Dzisiaj święta się zaczynają, więc korzystając z tej okazji - WSZYSTKIM wszystkiego najlepszego życzę, oraz cierpliwości w rodzinie jak i w świątecznym znoju świąt przygotowaniu. Trzymajcie się ciepło! Calm życzy :-)

Odpowiedz

4. ~
2

2015-04-02 10:06:13

nie zdziwiłbym się gdyby cudownym trafem znalazła się zupełnie przypadkowo w spółce "niezależnej" od ZSŻ.

Odpowiedz

3. WitekT
1

2015-04-02 10:01:25

1: tak, to ona.

Odpowiedz