DAJ CYNK

"Bezlik Rozmów" w Simplusie

25.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 96837

Ważne 0

0

Od 26. sierpnia w Twoim Profilu w Simplusie startuje nowa promocja - Bezlik Rozmów - w ramach której użytkownicy będą płacić tylko za pierwszą minutę każdego połączenia wewnątrzsieciowego - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Od 26. sierpnia w Twoim Profilu w Simplusie startuje nowa promocja - Bezlik Rozmów - w ramach której użytkownicy będą płacić tylko za pierwszą minutę każdego połączenia wewnątrzsieciowego - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Promocja jest bezpłatna dla użytkowników ze stażem co najmniej półrocznym (aktywacja kodem *136*11*54), a dla użytkowników z krótszym stażem - 3 zł (aktywacja kodem *136*11*53).

Promocja, która będzie trwałą do 1. listopada, łączy się z innymi promocjami i usługami obniżającymi ceny połączeń.

Zobacz: regulamin promocji "Bezlik Rozmów" w Simplusie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
211. ~
0

2011-06-29 13:52:04

Bezlik Rozmów w Simplusie jest do Niczego! Napisali że ja za 1 min. Place tylko 29 gr. A za Ponad 5 min. Rozmowy tracę aż ponad 1,25 gr! Za pierwszą mialo być 29 gr, a potem za darmo ? Oszuści. Niech usuną to !

Odpowiedz

210. ~
0

2011-02-27 11:57:30

CZY KTOS ZNA KOD NA USUNIECIE BEZLIK ROMOW W MIX PLUSIE ,POMOZCIE JAKI JEST KOD

Odpowiedz

209. ~netka
0

2011-02-09 09:26:49

To bez sensu teraz nawet tego bezliku rozmów nie ma. co za 19 groszy mam rozmawiać czy co???? nawet minut nie ma dodatkowych

Odpowiedz

208. ~Roxy
0

2011-01-31 16:26:47

ten kod aktywujący bezlik, teraz aktywuje usługę "podwójne doładowanie" jak więc aktywować bezlik??

Odpowiedz

207. paula4241
0

2010-12-28 19:37:59

prosze o male wyjasnienie: jesli mam bezlik- 59zl za abonament-150 min do wszytskich sieci to czy te munuty są aktywowane automatycznie co miesiac czy ja musze wybierac dodatkowy pakiet zeby go uaktywnic.??? jak narazie dla mnie to czarna magia:|

Odpowiedz

206. ~A
0

2010-11-07 21:54:07

moja dziewczyna ma nr w 36i6 czy jak wykupie bezlik to do niej tez bedzie mozna dzwonic w ramach tej promocji?

Odpowiedz

205. ~Arczi7710
0

2010-11-06 19:25:59

i co to daję przeciesz nie dodało mi kasy na fonie

Odpowiedz

204. ~
0

2010-10-29 07:17:42

przedłużyli promocję do 31.12.2010 r-konkurencja na nich to wywarła -:)

Odpowiedz

202. forumiak
0

2010-10-11 12:38:58

201 - aktywowałeś usługę? Bez aktywacji nie da rady. 200 - racja, trochę to podchodzi pod Godziny za grosze w Tak-taku, ale te z marca, bo aktualnie stawka za godzinę wynosi 99 groszy. Bezlik opłaca się przy długich rozmowach, a kompletnie nie opłaca przy bardzo krótkich. Jeśli chodzi o tanie połączenia to dużo bardziej odpowiada mi moja odjechana promocja w tak-taku (1ooo minut za 9 zł )

Odpowiedz

201. ~;[
0

2010-10-05 18:12:50

mi to nie działa ;// Za 3 minuty połaczenia zabuliłem 1 zł !

Odpowiedz

200. ~
0

2010-09-21 15:12:32

@199, w 36,6 masz PiszMów Dobowy, jeśli wykonasz w sieci jedno połączenie, inne do sieci tego dnia masz za darmo. Ale sieć to tylko 36,6. Podobną usługę wprowadziła teraz Heyah - płacisz codziennie 98 gr tylko za jedno połączenie w sieci konkretnego dnia - resztę rozmów odbywasz bez dodatkowych opłat. Te bezliki rozmów są podobne do Godzin za Grosze z Nowego Tak Taka.

Odpowiedz

198. tomaj
0

2010-09-14 15:27:58

197, darmowy numer dawał ci rozmowy tylko z jednym numerem, tu jednak możesz rozmawiać ze wszystkimi w sieci. No, ale dobrym rozwiązaniem może być też alternatywa - bezlik albo pakiet 1500 minut. W Orange i Tak Taku pakietu 1000 minut świetnie się sprawdzają.

Odpowiedz

197. ~justyna
0

2010-09-14 14:07:07

Boże ta promocja jest beznadziejna ;( Niech wraca darmowy numer a nie .

Odpowiedz

196. ~iza
0

2010-09-13 15:15:39

czy ta promocja dotyczy 36i6??

Odpowiedz

195. ~
0

2010-09-08 23:28:58

Może nie najlepszą, tzn. nie zawsze, ale krytyka wszem i wobec PLusa przez fanatyków innych sieci (zwłaszcza playa) jest nie na miejscu.

Odpowiedz