DAJ CYNK

"Bezlik Internetu w Plusie" w Plusie

27.02.2011

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11054

Ważne 0

0

Od 28. lutego Plus wprowadza nowa promocję "Bezlik Internetu w Plusie" dla klientów indywidualnych.

Od 28. lutego Plus wprowadza nowa promocję "Bezlik Internetu w Plusie" dla klientów indywidualnych.

Klienci mogą wybierać spośród czterech taryf Bezlik - od 39,90 zł do 199,90 zł. Przez cały okres promocji, za 10 zł miesięcznie, dodawany jest pakiet na transmisję danych. W zależności od planu cenowego liczba danych może wynieść 500 MB, 1 GB lub 1,5 GB. Jest to pakiet non-stop, tzn. po jego wykorzystaniu można dalej korzystać z Internetu bez dodatkowych opłat, z tym że operator zmniejsza prędkość przesyłania danych.



Pakietu nie można wyłączyć w trakcie umowy. Po jej zakończeniu pakiet sam się deaktywuje, co powoduje standardowe naliczanie opłat za transmisję danych.

Abonenci otrzymują także bezpłatnie jedną z czterech usług do wyboru, które będą działać przez całą umowę: pakiet minut do wszystkich sieci, pakiet minut do Plusa, bezpłatne połączenia z 5 wybranymi numerami z Plusa, lub darmowe połączenia w Plusie po pierwszej minucie.



Wymienione wyżej usługi można także dokupić za 10 zł miesięcznie każda.

Minuty z pakietów dodatkowych odnawiają się co miesiąc, niewykorzystane przepadają.

W ramach promocji abonenci otrzymują także co miesiąc bezpłatnie pakiet 300 MMS-ów do Plusa.

Zobacz: Regulamin promocji "Bezlik Internetu".

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
63. ~kris
0

2011-03-05 11:30:15

Ja mam internet w play wcześniej miałem orange i iplusa i jeżeli chodzi o play ktory w tym momencie posiadam to wyjeżdzajac z warszawy musze kozystac z internetu siostr (orange) pomimo tego ze stona z zasiegiem paly wyraznie pokazjue ze na dzialce moge miec umts na zewnatrz budynkow.

Odpowiedz

61. ~
0

2011-03-03 01:46:11

Wszystko zależy od lokalizacji. Na ga jak trace łączność z internetem, gdy pojawia się na ekranie przekreślone G, to znaczy że na 99% ktoś zadzwoni za sekundę albo leci sms, w play na 99% oznacza że właśnie wiesza się internet. Normalnie bym zadzwonił, pisał maila ale odchodzę i tak z play, wrócę pewnie za rok, może się polepszy przez ten czas. Ps. Dość mam już waszego pie*nia że play nigdzie nie ma edge, chyba wiem jaki mam telefon, poza tym nie tylko ja o tym czasem pisze.

Odpowiedz

59. ~Przem
0

2011-02-28 22:08:42

Robię właśnie podsumowanie miesiąca i z billingu mi wychodzi, że w LP99 ze zniżką 20 pln wydzwoniłem 1240 minut-nie liczę smsów. Zostało mi do końca miesiąca 2 godziny a mam ciągle 22 pln.

Odpowiedz

58. ~
0

2011-02-28 22:08:35

Co za bzdury tu były wypisywane. Mi się wydaje poza tym że coraz mniej osób ustawia plusa, gdyż rozmowy i smsy są tak tanie i dokupienie play online nie oznacza że ktoś jest rockefelerem. Ja mam pecha albo szczęście w nieszczęściu bo edge playa które mam u mnie jest beznadziejne względem plusa.

Odpowiedz

57. ~Octopus
0

2011-02-28 20:43:53

Wystarczy wejsc na strone plusa i zobazczyc kto z zew. robil testy nadajnikow . No ale po co czytac,lepiej marudzic jak przedszolaki...

Odpowiedz

56. ~
0

2011-02-28 19:19:14

# 53,55 Wypróbowałem wszystkich operatorów u siebie i potwierdzam , w IPlusie net najstabilniejszy .

Odpowiedz

55. Blank
0

2011-02-28 18:20:26

ale spam. Moim zdaniem plus ma najlepszą infrastrukturę (choć nie testowałem ery, to znam klientów heyah) i nie traci na umowie z play, a wręcz przeciwnie. W dużych miastach, gdzie obciążenie jest największe play ma swój zasięg. Co do oferty się nie wypowiem, bo 39,5 stopni robi swoje i nie mogę się skupić.

Odpowiedz

54. ~Abonent
1

2011-02-28 18:16:48

w najniższym abonamencie minuta wychodzi 99 groszy. Nie wiem co się dzieje z plusem, pozazdrościli erze największego ubytku klientów w 2010 i chcą ich wyprzedzić w dziedzinie utraty abonentów. Przelicznik 1 do 1, więc 40 zł za 80 sms to jest naprawdę rekord zdzierstwa. Przeszli samych siebie z roku 2001, kiedy to sms kosztował 75gr.. Żenada żenad!!!

Odpowiedz

52. ~
0

2011-02-28 11:49:46

50 dużo osób na jakiej podstawie to twierdzisz? Na podstawie tej strony? Większość interesuje tylko by zasięg był, niektórzy nawet nie wiedzą że Play jest operatorem infrastrukturalnym, traktują go jako markę Plusa :-D mało jeszcze wiesz o nawykach ciemnych ludzi. /Kwistas

Odpowiedz

51. uzer
0

2011-02-28 11:38:13

Posiadając iPlusa można aktywować do każdej taryfy głosowej w Plusie od 49 zł wzwyż pakiet 500 MB na internet zupełnie gratis.

Odpowiedz

50. ~
0

2011-02-28 11:27:28

duzo osob z Play ma ustawione telefony ,,na sztywno"by odbieraly tylko na nadajnikach plusa wiec wplyw playowcow na obciazenie sieci plusa moze byc calkiem spory-szczegolnie w nowych taryfach play z duzymi pakietami.A co do tej oferty: narawde chyba bardziej sie oplaca wziasc OFnK lub Play i samemu kupic telefon niz ladowac sie w taka taryfe.

Odpowiedz

49. ~
0

2011-02-28 11:11:47

Infrastruktura Plusa jest bardzo dobrze wykonana, tak minimalny ruch sieciowy Playa nie robi na nich wrażenia, dzięki takiej umowie stacje Plusa nie stoją bezczynnie pieniądze idą za darmo, bo i tak muszą sieć utrzymywać dla swoich, Play w rejonach gdzie ruch sieciowy jest największy już dawno uniezależnił się od Plusa, więc tak naprawdę Plus przydaje się tylko i wyłącznie do rozmów w mialo zaludninonych terenach gdzie stacje Plusa przez większość czasu pracują na 5% swoich możliwości. /Kwistas

Odpowiedz

48. ~sebaa
1

2011-02-28 10:12:57

Dlaczego news nie odnosi się do oferty? Dlaczego nie ma informacji, że za pakiet internetowy się płaci dodatkowo do abonamentu? To jest normalna oferta bezlik z pakietem internetowym za 10 zł. Oferta wygląda tak. Podstawowy abonament + 10 zł za pakiet internetowy + jeden wybrany darmwoy pakiet + kolejne pakiety w cenie 10 zł.

Odpowiedz

47. wlo
-1

2011-02-28 09:56:38

45. - problem w tym, zę "u ciebie" to nie wszędzie, co widać po - nieoczekiwanym dla wielu - wzroście bazy abonamentowców w Plusie ;-) Pozostańmy przy opiniach i komentarzach dotyczących własnych potrzeb i korzyści może? Bo za przeproszeniem pieprzyć, ze debil tylko nie widzi, że gdzieś tam jest taniej może tylko inny debil może. Bo nie masz zielonego pojęcia co komu odpowiada i dlaczego.

Odpowiedz

46. ~Gramz
0

2011-02-28 09:52:54

Czy ta oferta to jakiś żart???

Odpowiedz