DAJ CYNK

Będzie stacjonarny Internet w Polkomtelu

30.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2371

Ważne 0

0

Polkomtel przymierza się do świadczenia usług stacjonarnego Internetu w oparciu o BSA dla klientów Telekomunikacji Polskiej. Wszystko to w ramach poszerzania portfolio usług.

Polkomtel przymierza się do świadczenia usług stacjonarnego Internetu w oparciu o BSA dla klientów Telekomunikacji Polskiej. Wszystko to w ramach poszerzania portfolio usług.

Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, przy tym projekcie Polkomtel ma współpracować z Exatelem. Konkretny termin pojawienia się komercyjnej oferty nie jest jeszcze znany, ale prace są już zaawansowane.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. wlo
0

2010-06-30 16:36:34

Już ne pamiętam od kiedy korzystam z prefiksu 1069... Nikt inny z komórkowców nie ma. Polkomtel świadczy usługi transmisji danych (kablowe) dla korporacji - bardzo zaawansowane - czego ne robi konkurencja komórkowa... Nic nadzwyczjnego nie robią teraz, a że później? Najwyżej nie będą mieeć kientów - komóś to przeszkadza? Ja dzosoaj - ostatniego możliwego dnia) podpisałem aneks do umowy na neostradę - roczną. Więc za rok najszybciej zainteresuję się zmaną dostawcy.

Odpowiedz

13. ~plusik
0

2010-06-30 13:16:29

Prefiks 1069 Polkomtel wprowadził w latach 90. O co ten wasz bój? Plus przygotowuje internet po kablu!!!!

Odpowiedz

12. ~tkubon
0

2010-06-30 12:39:50

Super sprawa. Jeśli mieliby dobre ceny chętnie przeniosę do nich abo i net. Obecnie multimo mimo, że ma dobrą jakość to niestety ceną już nie walczy o utrzymanie klientów. Przykład: 20 Mbps u nich (przedłużenie na rok) średnia cena 111zł, netia 69zł + -10zł jak się weźmie też WLR. Jeśli plus dałby jakiś flatrate na rozmowy PL+EU, do tego BSA w dobrej cenie to mogą powalczyć i to ostro. Mają póki co największą bazę klientów

Odpowiedz

11. ~pinky
0

2010-06-30 12:30:11

a w plusie jak wlr nie bylo tak nie ma.. po co teraz komus preselekcja 1069?

Odpowiedz

10. ~gargi
1

2010-06-30 11:18:07

@ 8 - zależy dla komórkowych klientów Era ma ofertę o 1pln tańszą niż Orange dla swoich komórkowców. :) czyli oferty identyczne

Odpowiedz

-1

2010-06-30 11:11:19

Nic dobrego nie można spodziewać sie po Polkomtelu. Usługę prefiks 1069 świadczą w cenie o 27 % wyższej niż TP (na komórki 0,33 zł netto, a w TP 0,26 zł).

Odpowiedz

8. ~kyliexy
-1

2010-06-30 10:55:09

Internet po BSA i tak najlepiej brać w orange i plus tego nie zmieni

Odpowiedz

7. ~sven
0

2010-06-30 10:46:08

@ 3,4. - owszem, mogą. Tak jak robi Era, dając 10 pln miesięcznie upustu przy zakupie kolejnej usługi. Zatem i tnie będzie nowe rozwiązanie. Oczywiście, zobaczymy jak będą mieli pomysł, jednak obecne ich promocję nie dają wielkich nadzieji na wojnę cenową

Odpowiedz

6. ~
0

2010-06-30 10:42:17

o wiele za pozno ale jest bsa.kiedyw plusie nr stacjo po gsm?warto bo reszta mno ma od dawna.mirekb

Odpowiedz

5. ~wroc
0

2010-06-30 10:41:43

Szkoda, że (jak zwykle) tylko dla abonentów diabła TePsańskiego. Netia może świadczyć również na LLU.

Odpowiedz

4. ~iplusiak
0

2010-06-30 10:18:33

2. Nie sadze zeby mieli problem z pozyskaniem wielu klientow do stacjonarnego internetu. Moga dac znizki obecnym klientom abonamentowym na ten internet lub zrobic extra oferte dla posiadaczy iplusa i w latwy sposob przyciagnac do nowej uslugi.

Odpowiedz

3. Bodo
0

2010-06-30 10:17:31

2@ czy będzie miał problem hm, cóż jeśli będzię to fajnie sparowane np z inernetem mobilnym albo z tel na abonament jakaś zniżka rabat to kto wie :D może zawojować rynek, ale narazie to gdybanie poczekamy zobaczymy :)

Odpowiedz

2. ~sven
0

2010-06-30 10:11:37

No właśnie, w takiej Erze czy Orange to żadna nowinka. a ceny i tak ustala de facto TP, zatem Plus będzie miał problem z pozyskaniem kleintów

Odpowiedz

1. ~ZICO
0

2010-06-30 10:02:53

Wcześniej czy później musieli wprowadzić tę ofertę. W końcu konkurencja ma ją już od dość dawna.

Odpowiedz