DAJ CYNK

Będzie nowy mix w Erze - na ilość doładowań

28.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3782

Ważne 0

0

Wkrótce w Erze pojawi się nowa wersja miksa, w której czas zobowiązania nie będzie liczony w miesiącach, a w ilości doładowań - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wkrótce w Erze pojawi się nowa wersja miksa, w której czas zobowiązania nie będzie liczony w miesiącach, a w ilości doładowań - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Dotychczas zarówno oferta Era Mix, jak i TakTak Fon, wymagała podpisania umowy na 2 bądź 3 lata albo z warunkiem utrzymania ważności konta na połączenia wychodzące, albo z comiesięczną kwotą zobowiązania. Nie wiadomo, czy nowa oferta zastąpi dotychczasową, czy tylko będzie jej uzupełnieniem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
36. tespos
0

2010-12-07 19:31:36

Już do tego doszedłem. Wygląda na to, że te pakiety obniżające koszty można ze sobą łączyć. Do tego mają Samsunga Wave 553 za 49 zł przy umowie na 36 mies. i zobowiązaniu 50 zł.

Odpowiedz

35. forumiak
0

2010-12-02 10:24:23

Minuty w tym pakiecie wykorzystać można do Ery i na stacjonarki. W zakładce Extra pakiety na stronie opisującej Mixa wszystko jest dokładnie ujęte.

Odpowiedz

34. tespos
0

2010-11-23 17:03:54

@33 - właśnie przeglądam sobie tę ofertę. Rzeczywiście nie ma tak takowej Odjechanej promocji, czyli tego pakietu 1000 minut za 9 złotych, ale jest coś, co nazywa się Twoje weekendy i popołudnia. Za 10 zł można wykupić pakiet 200 minut na rozmowy od 16:00 do 7:00 i weekendy (20 zł za 500 minut). Nie mogę się tylko doszukać, czy te minuty są tylko do Ery, czy też na stacjonarki. Trafiłeś gdzieś na to może?

Odpowiedz

33. forumiak
0

2010-11-18 14:05:49

24. BC Max to najlepsza oferta internetu w pre-paidach. Korzystałeś z niego przez kilka miesięcy? Przecież ten pakiet pojawił się jakoś w czerwcu? 30. Oferta tego mixa pojawiła się już na stronie Ery. Wprawdzie nie ma pakietu 1000 minut znanego z Tak-tak, ale za to dostępne są Godziny za grosze - 10 zł opłaty miesięcznej. Płaci się za dwie pierwsze minuty rozmowy, a później kolejnych 58 minut za friko. Inną formą tanich minut w sieci jest pakiet "przyjaciele". W tym wypadku, za 20 zł kupuje się pakiet 1000 minut, które wykorzystać można do 3 osób z Ery.

Odpowiedz

32. ~
0

2010-10-29 11:14:21

@3 A MIX Plus nie był przypadkiem pierwszy?

Odpowiedz

31. wlo
0

2010-10-28 19:21:34

Rambus - jakoś to nie jest przestarzała oferta, dkoro jakiś inny operator robi to samo - i to jakoś nowość ;-)

Odpowiedz

30. ~
0

2010-10-28 18:14:55

chciałbym za to dostać jakiś pakiet minut (może 1000) albo nielimitowane do ery, wtedy może i bym wziął tego mixa, bo sieć rodzinna w abonamencie to wg mnie bardzo słaba opcja.

Odpowiedz

29. ~Robert
0

2010-10-28 17:21:43

To dość ciekawa wiadomość. Może być ciekawie. Teraz jest taka konkurencja że każdy się prześciga więc naprawdę może być interesująco. Trzeba jeszcze kilka dni poczekać.

Odpowiedz

28. ~Play4You
0

2010-10-28 16:45:31

Knurów? Znam byłem, obok Gliwic jak jechałem na Bojków. Nie odczułem tam problemów. W mojej sytuacji padł sprzęt, proszę o wyrozumiałość.

Odpowiedz

27. toms
0

2010-10-28 16:41:17

@26- sorry- ale nie czaruj. Przełączam się regularnie pomiędzy Plusem a Play ( w Knurowie są 3 BTS-y Play ), jak nie działają krótkie kody. Jeśli jestem zalogowany do P4, to oprócz niedziałających kodów, mam problem ze zwykłą rozmową -ciągle coś przerywa, wręcz rozłącza, chociaż telefon pokazuje maksymalny poziom sygnału. Twoje tłumaczenie dla mnie, to zwykłe zrzucanie odpowiedzialności, bo jak w Plusie wszystko działało ok, to w Play były już problemy. Dodam, że nadal korzystam z leciwej Nokii 33310c ,ale powoli myślę nad bardziej nowoczesnym.

Odpowiedz

26. ~Play4You
0

2010-10-28 16:24:42

toms - powiem tak, była i nadal jest to wina telefonu, żadnych tam nadajników - mowa o Roamingu Plus. Albo go naprawię albo wezmę jakiś w Mixturze, ale już nie dotyk, tylko Nokia.

Odpowiedz

25. toms
0

2010-10-28 16:20:34

@24- dosyć dawno temu. Ale jak Play będzie się tak dalej popisywał z krótkimi kodami, to kto wie ? Może wrócę. A Ty co zrobiłeś w kwestii poprawy działania infrastruktury P4 ??

Odpowiedz

24. ~Play4You
0

2010-10-28 15:31:41

toms - Jeszcze nie uciekłeś z TT? Jest wiele ciekawszych ofert na kartę. BC Max to już przeżytek, miałem parę miechów to wiem.

Odpowiedz

23. toms
0

2010-10-28 15:26:13

Jak dadzą sensowny cennik usług i przyzwoity telefon, to dlaczego nie? Era to obecnie najsolidniejsza jakościowo sieć, przynajmniej w mojej okolicy.

Odpowiedz

22. ~Heyah Mix
0

2010-10-28 15:20:20

Co to znaczy w Status: Pracujący na czas nieokreślony? Zalicza się do tego prace dorywcze, sezonowe?

Odpowiedz