DAJ CYNK

Będzie Android 4.1 Jelly Bean dla HTC One X

21.09.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4214

Ważne 0

0

HTC przygotował aktualizację systemu Android dla swojego flagowego smartfonu, One X, do wersji 4.1 Jelly Bean - informuje serwis Modaco. Kiedy zostanie ona udostępniona?

HTC przygotował aktualizację systemu Android dla swojego flagowego smartfonu, One X, do wersji 4.1 Jelly Bean - informuje serwis Modaco. Kiedy zostanie ona udostępniona?

Według serwisu, dostawa aktualizacji dla urządzeń zakupionych na wolnym rynku rozpocznie się już w październiku. Do wszystkich takich urządzeń aktualizacja ma dotrzeć jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Tymczasem model One X+, o którym szerzej pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości, od nowości pracować będzie pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean.

Termin udostępnienia aktualizacji 4.1 Jelly Bean dla modelu One S pozostaje tajemnicą.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC One X w katalogu
Zobacz: test telefonu HTC One X

Źródło tekstu: Modaco, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~htc-centrala
0

2012-11-27 13:44:07

4.0.4 TO NIE JEST żaden JB !

Odpowiedz

11. ~
0

2012-09-27 15:59:53

W T-Mobile jest już aktualizacja od paru dni dostępna. Sam mam już z tej sieci 4.0.4 od 3 dni i jest wszystko ok.

Odpowiedz

10. ~
0

2012-09-26 17:18:23

Ja mam 4.04 juz spokojnie ponad 2 miesiące! Jak to możliwe, że wersje brandowane mają aż taki poślizg. Szok. Mój OneX oczywiście niebrandowany z allegro.

Odpowiedz

9. ~Mirrecorre
0

2012-09-24 23:43:18

Wczoraj dostałem odpowiedź od t-mobile z której wynika że 4.0.4 przechodzi obecnie testy i data udostepnienia teraz zależy od htc wiec może to jeszcze potrwać kika dni lub tygodni. Po prostu żal...

Odpowiedz

8. ~Rambo
0

2012-09-21 20:17:51

to zależy od operatora a ten nie zależy od nikogo :) szkoda że żaden z operatorów tym sie nie chwali, nie wiadomo czy czekac na oficjalny update czy ładować roota i pozbyć się Sense4 przy okazji ;)

Odpowiedz

7. ~Rambo
0

2012-09-21 12:18:44

Posiadam htc one x z polskiego t- mobajl i nadal nie mam aktualizacji do 4.0.4... Wie kots moze kiedy mozna sie jej spodziewc?

Odpowiedz

6. ~Luke
0

2012-09-21 10:59:19

@danny93 Dokładnie takie samo mam zdanie. Z racji tego, że jest to nowy liczę iż HTC nas nie zawiedzie :)

Odpowiedz

5. ~sebx
0

2012-09-21 10:12:33

WOW toż to dopiero news - ja mam JB w kilku wariantach na motorole DEFY z XDA telefon prawie już 3 letni :-)

Odpowiedz

4. danny93
0

2012-09-21 10:01:02

@Luke HTC nie odostępniło listy urządzeń które dostaną Jelly Bean więc narazie w sumie nic nie wiadomo. Ale One V to nowy model więc w swoim czasie pewnie dostanie.

Odpowiedz

3. ~Luke
0

2012-09-21 09:03:00

no i w ogóle czy dostanie tą aktualizację :>

Odpowiedz

2. ~Luke
0

2012-09-21 09:01:57

ciekawe jak z modelem HTC ONE V?

Odpowiedz