DAJ CYNK

Będzie Android 2.3 dla Galaxy S

10.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11473

Ważne 0

0

Gingerbread będzie dostępny dla użytkowników Galaxy S - poinformował na Twitterze indyjski oddział Samsunga.

Gingerbread będzie dostępny dla użytkowników Galaxy S - poinformował na Twitterze indyjski oddział Samsunga.

Pierwszy telefon Samsunga, który działa na systemie Gingerbread to Google Nexus S, mający bardzo zbliżone parametry do Galaxy S. Największą różnicą jest wersja systemu operacyjnego.

Decyzja o aktualizacji Galaxy S może spowodować mniejszą sprzedaż Nexusa S - dla części klientów zakup telefonu brandowanego przez Google może być w takim przypadku nieopłacalny. Kiedy dokładnie pojawi się nowe oprogramowanie dla Galaxy S? tego na razie nie wiadomo.

Android w wersji 2.3 został wydany w tym tygodniu. Część producentów początkowo niechętnie odnosiła się do aktualizacji oprogramowania dla telefonów, które są na rynku od jakiegoś czasu. Trudno się im dziwić - stworzenie aktualizacji wiąże się dodatkowymi kosztami i nie przynosi dochodów firmie. Na szczęście producenci doszli do wniosku, że zaufanie klientów jest bezcenne. Wiadomo już że aktualizację dostaną smartfony LG i HTC.

Więcej na temat tej sprawy pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: unwiredview.com

Komentarze
Zaloguj się
31. ~kosteek
0

2011-02-14 15:02:40

http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2010/12/samsung-galaxy-s -jeszcze-szybszy-instalacja-androida-2-2.1/chipnews_view?b_start :int=40&show=2 to se wgrajcie jest kozak jeszcze szybciej wszystko chodzi wersja 2.2.1 gingerbread.

Odpowiedz

30. ~Jacek
0

2010-12-15 09:26:15

"stworzenie aktualizacji wiąże się dodatkowymi kosztami i nie przynosi dochodów firmie" - należy jednak pamiętać, że to wpływa na wizerunek firmy, a co za tym idzie na jej wartość.

Odpowiedz

29. ~me
0

2010-12-14 08:18:04

@10 - a coz w takim razie powiedziec o aktualizacjach HTC, LG czy SE skoro "Samsung sie ociaga"? ;)

Odpowiedz

27. ~
0

2010-12-13 14:19:44

Ja zaistalowałem 2.2 idalej mój Galaxy S się wiesza

Odpowiedz

26. ~AAA
0

2010-12-12 18:04:16

A czy będzie też update motoroli flipout?

Odpowiedz

25. ~GalaxyS
0

2010-12-12 13:03:19

Podjaraliście mnie tym 2.2.1 niby malutki numerek, ale widzę wielkie plusy, apdejtuje...

Odpowiedz

24. ~Fee
0

2010-12-12 11:36:38

Dokładnie 2.2.1 to szybkość którą się widzi i bez żadnych kombinacji, czyli do tego dostajemy pełną stabilność. Jest to oficjalny soft który nie potrzebuje absolutnie żadnych kombinacji i przeróbek! Wręcz przeróbki mogą jedynie pogorszyć jego działanie. W Markecie da się jednocześnie instalować kilkanaście aplikacji a i tak można spokojnie jeszcze w tym czasie wykonywać co się chce na telefonie. A poza tym instalacje są błyskawiczne, te kilkanaście instalacji wykonuje się w kilkanaście sekund :)

Odpowiedz

22. ~
0

2010-12-12 11:13:46

@21. majKl Niestety nie mogę się z tobą do końca zgodzić. Nie o same cyferki chodzi. Do 8. grudnia miałem 2.2 ze wszystkimi tweakami i tak i tak od czasu do czasu miałem zwiechy z czarnym ekranem. Potem wgrałem 2.2.1 i muszę powiedzieć że ten rom bije poprzednie na głowe. Zero czarnych ekranów, jedynie lekkie lagi podczas instalowania programów z marketu, ale tak i tak kilka razy mniejsze niż wcześniej. Dodatkowo system wprowadza kilka usprawnień, które ułatwiają życie użytkownikowi, a w szczególności wskaźnik pozwalający na poruszanie się po tekście, coś na wzór z lupy w iphone. Dostajemy 339MB ramu, standardowo nowego klienta gtalka i gmaila. Długo można wymieniać :)

Odpowiedz

21. ~majKl
0

2010-12-12 09:45:47

Tyle, że 2.2(1) wciąż niemal niedostępne... Ja od paru tygodni jadę na niby nieoficjalnym 2.2+speedmod+lagfix i quadrant bez proszenia 1620. Odpowiedz sobie na pytanie czy warto czekać na 1250 :)

Odpowiedz

20. ~Zimorodek
0

2010-12-12 07:46:36

Kilka razy szybszy nie jest ale w Quadrancie na 2.2 wynik był coś koło 850 punktów a na 2.2.1 jest około 1250. Poza tym to się widzi po np. płynności menu - żadne lagfixy nie są poytrzebne.

Odpowiedz

19. ~Babuch
0

2010-12-11 23:19:29

Z tym kilka razy szybszym to deczko przesadziłeś ;) ale faktycznie z telefonu korzysta się fantastycznie na 2.2.1

Odpowiedz

18. ~
0

2010-12-11 22:14:39

A 2.2.1 czego cyferki tu nie sugerują akurat w tym przypadku to przełomowa aktualizacja. Telefon jest kilka razy szybszy tak na oko niż na wersji 2.2 !!! Era dostała już wcześniej aktualizacje do 2.2, a w tym miesiącu wszystkie pozostałe sieci i niebrandowane telefony dostaną to bardzo szybkie 2.2.1 :)

Odpowiedz

17. ~krisboss
0

2010-12-11 22:03:08

ja też mam galaxy s i na 2.1 jest szybki a co dopiero na 2.2 chłopaki cierpliwości też mam galaxy s i tez muszę czekać jak wy tez mi gość mówił jak dzwoniłem do bok

Odpowiedz

16. ~Babuch
0

2010-12-11 21:18:43

Wgralem 2.2.1 Cos pieknego :)

Odpowiedz