DAJ CYNK

Będą zmiany na gorsze w "Zbieraj minuty" w Play Fresh

12.06.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16380

Ważne 0

0

Za kilka dni zmienić mają się zasady usługi Zbieraj minuty w Play Fresh. Marcin Gruszka, rzecznik P4, tym, którzy nie mają aktywnej usługi, radzi włączyć ją już teraz.

Za kilka dni zmienić mają się zasady usługi Zbieraj minuty w Play Fresh. Marcin Gruszka, rzecznik P4, tym, którzy nie mają aktywnej usługi, radzi włączyć ją już teraz.

Czy macie aktywną usługę Zbieraj minuty na swojej karcie? (…) Wujek Gruszka radzi ją włączyć czym prędzej ponieważ za kilka dni zmienią się nieco zasady korzystania z tej promocji. Dalej będzie można zbierać darmowe minuty do wszystkich sieci, ale zmienią się nieco opłaty. Dziś wystarczy 3 zł i nie interesują Was żadne zmiany. Klienci, którzy mają włączoną tą usługę będą mogli nadal z niej korzystać bez zmian - pisze Gruszka na swoim blogu.

Usługę można aktywować krótkim kodem *111*4*1#.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
223. ~
0

2017-01-22 09:57:16

Zbieraj Minuty nawet po rejestracji działa nadal. Po raz kolejny dziękuję wujowi Gruszce Dobra Rada za cenną przestrogę.

Odpowiedz

222. ~
0

2013-07-21 08:43:35

Szczęśliwi ci, którzy wtedy włączyli Zbieraj Minuty i zbierają do dziś

Odpowiedz

221. ~
0

2011-08-30 07:30:22

Najgorsze jest to, że po 90 dniach niewykorzystane minuty przepadają

Odpowiedz

220. ~
0

2011-06-22 14:20:07

bilet do warszawy kosztuje dużo i zgadzam się z jojo że nawet 0,01gr to jest niemalo co kiedyś sugerował

Odpowiedz

219. ~dusigrosz z hotelu
0

2011-06-22 06:42:16

Jest darmowy internet od Aero2 płacisz 55 zł depozytu i masz neta 256 kb/s na 12 m-cy a po nich kolejne 12 m-cy masz 512 kb/s. Tylko że trzeba jechać do Warszawy po odbiór karty SIM.

Odpowiedz

218. ~
0

2011-06-22 00:55:07

czasy się zmieniają, poza tym wszystko powinno być darmo i zdania nie zmienię, każdy robi to co lubi a my z jojo liczymy grosze i to już się nam nudzi bo im niższe są ceny tym trudniej to wyliczyć, trzeba coraz lepszych kalkulatorów, to także są koszta, sam papier i długopis też nie są darmo zazwyczaj i jest to jeszcze bardziej uciążliwe, chcemy z jojo zatem więcej rzeczy całkowicie za darmo a nie za doładowanie, przynajmniej głos i sms mogły by być za frico

Odpowiedz

217. ~dusigrosz z hotelu
0

2011-06-21 22:42:50

Jak to bez różnicy? Pół roku temu jak włączałem 500 MB za 15 zł to działało tylko po zasięgu sieci Play.

Odpowiedz

216. ~
0

2011-06-21 22:38:17

Przecież to bez różnicy jaki zasięg bo nie ma już pakietów online.

Odpowiedz

215. ~dusigrosz z hotelu
0

2011-06-21 22:35:39

Ja też przeniosłem stary numer do Play. Miałem chwilowe problemy z zasięgiem, ale to dlatego że sygnał 3G dociera do mnie znikomy z miasta. Przełączyłem na samo GSM i zasięg Full na N70. Nie wiesz może czy pakiet 1 GB za 25 zł działa też na nadajnikach Plusa? Bo na razie mam 300 MB z lejkiem i chciałbym później włączyć go sobie.

Odpowiedz

214. ~
0

2011-06-21 22:32:39

Ewentualnie biore pod uwagę przejść do wRodzinie gdzie też jest 5zł/rok co jest najważniejsze i przenosić inne numery a bonusy wykorzystać dzwoniąc do wRodzinie i zbierając w ten sposób minuty które będę mógł wydzwonić w sieci i na stacjonarne

Odpowiedz

213. ~
0

2011-06-21 22:29:29

tak ale to będzie nowy numer a ja nie chce nowego bo wolę jeden stary i stały

Odpowiedz

212. ~dusigrosz z hotelu
0

2011-06-21 22:25:27

Nie prawda. Można zamówić darmowy starter na Orange.pl lub FreeM.pl i zarejestrować i wtedy przenieść do Play. Z takimi sieciami jak GaduAIR i mBank nie mam do czynienia i mieć nie chcę. Play Fresh póki co rządzi, rok ważności konta powala na łopatki inne sieci.

Odpowiedz