DAJ CYNK

Bauc: Polkomtel zrealizował tegoroczne cele

22.12.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2182

Ważne 0

0

Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, spodziewa się bardzo dobrych wyników kierowanej przez siebie spółki w 2010 roku. Podczas rozmowy z pracownikami poinformował, że zrealizowane zostały wszystkie cele postawione w tym roku zarówno firmie, jak i jej poszczególnym działom.

Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, spodziewa się bardzo dobrych wyników kierowanej przez siebie spółki w 2010 roku. Podczas rozmowy z pracownikami poinformował, że zrealizowane zostały wszystkie cele postawione w tym roku zarówno firmie, jak i jej poszczególnym działom.

To będzie, oczywiście, oznaczać odpowiednie premie za rok 2010 - powiedział podczas rozmowy Bauc.

Ze słów prezesa wynika, że Polkomtel nie planuje inwestycji w krajach, które są odległe i nie sąsiadują bezpośrednio z Polską. Jednak jeżeli nadarzy się okazja w którymś z krajów ościennych, na pewno zainteresuje się tym tematem.

Co ciekawe, w Polkomtelu zaawansowany jest już projekt wprowadzający możliwość zdalnej pracy w domu. Według słów prezesa, projekt obejmie wiele stanowisk, a jego pierwsze efekty mają być widoczne już wkrótce.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~mem
0

2010-12-22 20:14:17

Ten gość zawsze mnie rozwala. Będą premie ? Za totalny balagan dostaną premie pracownicy Polkomtela !!!! Co na to pracownicy punktów może się wypowiecie co myślicie o premiach dla pseudo menagerow ?

Odpowiedz

8. ~r
0

2010-12-22 16:23:01

#4: to nie przekonania Prezesa a raczej takie zaklinanie rzeczywistości.

Odpowiedz

7. ~xxl
0

2010-12-22 15:35:39

jak widac tegoroczne cele plusa to: slaba oferta skuteczne zniechecanie abonentow do aneksow na swoje umowy :]

Odpowiedz

6. ~
0

2010-12-22 14:48:10

powodzenia.bedzie potrzebne.w ciagu tygodnia polecilem iplusa az 5znajomymym,szkoda ze plus nie drązy watku bonusow dla polecajacych..mirekb

Odpowiedz

5. ~mz
0

2010-12-22 14:42:15

Ostatnio zamawiałem kilka produktów z empik.com i w każdej paczce była koperta z kartą sim Simplusa. Póki co żadnej nie aktywowałem i w planach nie mam. :)

Odpowiedz

4. ~klient_sieci
0

2010-12-22 14:39:06

Jak się patrzy na skalę utraty klientów w tym roku i to, że Polkomtel szuka przyjaźni z Solorzem, to polityka prowadzona przez Bauca wcale różowo nie wygląda. Oczywiście, własne przekonanie Pan Prezes może mieć inne. Co tam ?

Odpowiedz

3. ~
0

2010-12-22 14:10:47

@2 - celem nie jest pozyskiwanie klientów prepaid, a maksymalizacja dojenia klientów obecnych, jak i próba zwiększenia udziału abonamentów. Pusa dawno SIMPLU przestał obchodzić. Największym zyskiem dla Polkomtela byłoby pozbycie się Bauca, ale to bez miotły nowego właściciela nie nastąpi.

Odpowiedz

2. ~odchodzi4
0

2010-12-22 13:49:37

a czy jednym z celów bylo pozyskanie nowych klientów ? ciekawia mnie ich wyniki aktywnych kat SIM za rok 2010 najbardziej w pre-paid bo cos mi sie zdaje ze słabiutko im idzie bo rozdali ich pare dni temu ogromna ilosc wrzucajac do skrzynek po kilka szt starterów SIMPLUSA w miescie 500tys. a na kazdym starterze jest 3zł. mysle ze w kilku miastach tska akcje zrobili a moze w calej polsce?

Odpowiedz

1. ~pracownik Plusa
0

2010-12-22 13:32:32

No to kolejny BONUS w Plusie będzie na wysokim poziomie. Oczekiwać trzeba 3-krotności zarobków :-)

Odpowiedz