DAJ CYNK

Bauc: 36.6 okazało się sukcesem

16.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5586

Ważne 0

0

36.6 ma już 1,125 mln użytkowników i ARPU zbliżające się do Simplusa - powiedział serwisowi rpkom.pl Jarosław Bauc, prezes Polkomtela.

36.6 ma już 1,125 mln użytkowników i ARPU zbliżające się do Simplusa - powiedział serwisowi rpkom.pl Jarosław Bauc, prezes Polkomtela.

To zaskakujące, bo użytkownicy 36.6 to młodzież i spodziewałbym się raczej, że będzie przynosić średnio niższy przychód niż marka skierowana do nieco starszej grupy - powiedział Bauc.

Mówiąc o Sami Swoi Bauc powiedział, że nie widzi wielkich szans na jej rozwój, chociaż operator nie zamierza z niej rezygnować.

Źródło tekstu: rpkom.pl

Komentarze
Zaloguj się
73. ~
0

2010-06-26 12:53:54

Dla mnie Plus to wielkie g...., ale oferta "bezendu" w 36i6 jest spoko.

Odpowiedz

72. ~*
0

2010-06-22 08:55:15

"Bauc nie widzi szans na rozwój marki sami swoi"-- wystarczy obniżyć połączenia do poziomu 20 gr (niech będzie tylko do W3) i rozwój nastąpi samoistnie. Cena 66gr/min do innych sieci --- to jest bariera zaporowa, w zasadzie nie wiadomo co jeszcze trzyma kilkaset tysięcy ludzi przy tej marce, dziwne, że jeszcze nie upadła.

Odpowiedz

71. Mordrag
2

2010-06-17 18:57:12

Jeszcze tak nisko nie upadłem by psuć swój wizerunek prepaidem z najgorszymi reklamami dla idiotów.

Odpowiedz

70. ~rotfl
1

2010-06-17 14:57:54

rotfl

Odpowiedz

69. ~wosq
1

2010-06-17 09:44:00

Bez sensu. Piorę skarpetkę tylko z lewej nogi i twierdzę, że prawa śmierdzi i nie ma szans na zmianę tego stanu.

Odpowiedz

68. ~r
1

2010-06-17 03:43:40

#67:skąd masz takie informacje? Wyssałeś z brudnego palca?

Odpowiedz

67. ~
-1

2010-06-17 02:09:49

@66: To play bryluje w rozdawaniu starterów.

Odpowiedz

66. ~
1

2010-06-17 01:15:13

Bauc jak zwykle zadowolony z rozdawania starterów, już myślałem że zapominieli o pre paid, bo tam nic ciekawego nie dają. Jakby nie mogli zrobić oferty Simplusa, która będzie miała zalety też z 36i6, choć Plus tu się wzorował na Erze i jej marce Heyah. Plus raczej powinien pomyśleć o wprowadzeniu lepszych ofert, choć po tym zadowoleniu Buca można wnioskować, że poprawy nie będzie. Bez łaski, zawsze jest alternatywa, Play czy GG Air, które mają zalety, bo nie dzielą ofert na do wszystkich i do sieci. Swoją drogą kto taki idiotyzm wymyślił, jakby nie mogli zrobić oferty uniwersalnej, ma to chyba na celu nabijanie abonentów. Niestety większość ofert w3 nie są nastawione dla klienta, klient musi wybierać mniejsze zło, wyjątkiem jest tutaj oferta Orange PoP która daje tanio do innych sieci i zachowując możliwość obniżki połączeń w sieci. Rynek jest wolny, jeśli sieć cie olewa to idziesz do innej. /Kwistas

Odpowiedz

65. ~ktry
1

2010-06-17 00:29:08

Akurat net pleja w mojej lokalizacji ma ograniczenie do 2 mgbit i działa na 2G wolniej,ale przy słabszym sygnale stabilniej lepiej jak plusa,bardzo przeciążony bez ograniczeń.Sprawdzone zanim coś kupię to 10 razy sprawdzę porównam do konkurencji.

Odpowiedz

64. PLAY
1

2010-06-17 00:01:54

63@ Chcesz z sensem będziesz miał. A ile lat mam to oto cię główka nie boli, pilnuj siebie.A tym czymś "papszmiropodobny" nie jestem jeśli Ci też oto chodzi ;p pozdro

Odpowiedz

63. ~
0

2010-06-16 23:55:15

PLAY-ile ty masz lat że wypisujesz cały czas jakieś głupoty? Wolę już cięty język wypowiedzi byle z sensem. Oczywiście nie wykluczam że papszmiropodobny prowokator kryje sie pod literkami nicka PLAY. ziomek13

Odpowiedz

62. ~
-1

2010-06-16 23:51:09

@60: Pamiętaj, że pakiety playa działają tylko na ich własnym, dość mocno ograniczonym zasięgu. No i wolniejszy ten net.

Odpowiedz

61. aserty
2

2010-06-16 23:18:16

Zadzwiajace... 36i6 na poczatku calkiem swietna oferta a teraz dno ale ludzie pozostali, to samo samiswoi ma tych ok pol mln uzytkownikow i chocby minuta byla po 2 zl to i tak beda korzystac bo juz tam sa i koniec:-) Dziwny ten nasz kraj:-)

Odpowiedz

60. ~ktry
1

2010-06-16 23:05:48

Właśnie podpisałem umowę na przenosiny numeru do pleya z plusa.Co dziennie dzwonią do mnie z plusa z coraz ciekawszymi ofertami.Warto przenosic numer ,aby dostac dobrą ofertę utrzymaniową z plusa.Wszystko mi zaproponowali oprócz pakietów internetowych w dobrej cenie naprzykład 100 mb za 5 lub 0,5 gb za 15 jak w pleyu.Dlatego jestem nie ugięty i odchodzę.

Odpowiedz

59. ~
1

2010-06-16 22:48:59

@55: To po co stawiasz sądy kiedy nie można?

Odpowiedz