DAJ CYNK

Bardzo tanie SMS-y w POP

01.06.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6924

Ważne 0

0

Od 3. czerwca w Idea POP dostępne będą nowe pakiety SMS-ów w sieci, w których cena pojedynczej wiadomości wyniesie 1 gr.

Od 3. czerwca w Idea POP dostępne będą nowe pakiety SMS-ów w sieci, w których cena pojedynczej wiadomości wyniesie 1 gr.

Pakiet ma kosztować 5 zł i zawierać 500 SMS-ów. Będzie on ważny do momentu utraty możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Nie ma być limitu ilości uruchomionych pakietów.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~paw
0

2009-07-21 20:58:02

jak przejsc z orange go do popu?

Odpowiedz

22. ~libero
0

2007-10-23 16:25:02

na 100 sms

Odpowiedz

21. ~
0

2007-10-23 16:24:27

mam sprawe jaki jest kod na pakiet sms w popie

Odpowiedz

20. ~speed
0

2005-08-19 16:02:26

ehmm: no to te 1,5 zl chyba zabrali mi i tobie dali.. obudzilem sie kiedys pieknego poranka i nie mialem juz mojej zlotoweczki na koncie, no chyba ze lunatykuje

Odpowiedz

19. ~
0

2005-07-10 19:42:00

idea to syf

Odpowiedz

18. ~ehmm
0

2005-06-09 22:56:30

ja tam popa lubie, ostatnio tylko dlatego, iż kupiłem sobie kiedyś kartę za 50zł i miałem mieć 3 miesiące na rozmowy wychodzące i 360 dni na przychodzące - miałem 7 dni do końca rozmów przychodzących - już zastanawiałem się czy kupić sobie nową kartę pop czy przejść na inną sieć - ale tutaj niespodzianka - okazało się, dostałem 270 dni na wykorzystanie (rozmowy przychodzący - i 1 dzień na rozmowy wychodzące i jakimś dziwnym trafem na koncie zostało mi 1,5zł :)) - i jak tutaj nie lubić pop''a - a więc zostałem dalej w popie - karty nie kupiłem (bo smsy z netu mam:)) - a ludzie mogą do mnie dzwonić - mało tego - jakimś cudem miałem dodatkowo 1,5zł na rozmowy:)) - szukałem informacji na stronie Idei i nie widziałem żadnych informacji o takiego typu promocji... - a więc w Idei bywa różnie - ale czasem jest "fajnie"...:))

Odpowiedz

17. ~UWG_Rysiu
0

2005-06-09 20:23:00

tyle że w tak taku jest taki myk, że mimo sekundowego naliczania mając mniej niż opłata za jedną minute połączenia, nie jestem w stanie zadzwonić i strasznie mnie to denerwuje. Używam i tak taka i popa i pop jest według mnie o niebo lepszy

Odpowiedz

16. ~sPiDeK
0

2005-06-03 18:50:00

Popieram ehmm.Ideaa to wie ale jak zrobic ludzi w konia.Mam do niej sentyment ( 3 lata w popie) ale to co robi z tymi pakietami to porazka! W tak-taku jest o niebo lepiej,przynajmniej jakies konkretne promocje.Pozdro

Odpowiedz

15. ~bary
0

2005-06-03 15:24:00

ehmm, Ty zawsze wiesz co powiedziec, popieram

Odpowiedz

14. ~ehmm
0

2005-06-03 12:31:08

idea pop to jednak kicha - te smsy..:(( (warunki umowy na stronie): http://www.idea.pl/binaries/PL/Binary/226/231689.pdf Warto zdwrócić uwagę przynajmniej na dwie rzeczy: 1) promocja obejmuje okres od 3 czerwca do 31 sierpnia 2005 roku; 2)PTK Centertel zastrzega sobie prawo do skrócenia okresu w którym Użytkownik ma możliwość zamówienia pakietu "100 smsów", zwanego dalej pakietem. Mało tego pakiety można zamówić tylko jeśli ma się taryfę "nowy pop". Oraz 5 zł kosztuje tylko aktywacja pakietu i aby skorzystać z oferty trzeba wydać 6 zł a nie 5zł (5zł aktywacja pakietu i 1 zł (z vat) na pakiet 100 sms''ów) co ewidentnie pisze w regulaminie promocji 100 smsów za 1 grosz :((( A myślałem że Idea w końcu zaczyna myśleć o klientach i obniżkach cen:(( Niestety - pomyliłem się - trzeba czytać dokładnie warunki umowy i warunki promocji - by się nie wpakować w coś czego się nie chce... - pozdrawiam PS - z tymi smsami za 1 grosz jednak sobie daruje - mam smsy z bramek za free, - a promocja nie jest tak atrakcyjna jak wcześniej sądziłem (i nie jest na stałe:(() Mało tego - powinno pisać "PTK Centertel zastrzega sobie prawo do przedłużenia - (a nie skrócenia(!!)) okresu, w którym Użytkownik ma możliwość zamówienia pakietu "100 smsów", zwanego dalej pakietem." Przedłużenie - by mogło sugerować, iż Idea ma w planach dać smsy za 1 grosz na stałe. A tak - to nie daje złudzeń, czyli - IDEA WCIĄŻ DROGA - A PODOBNO ORANGE TAKŻE NIE NALEŻY DO TANICH FIRM:(( kicha kicha kicha

Odpowiedz

13. ~Lukasz
0

2005-06-03 09:02:00

A ja i tak w SAMI SWOI zostane... SMSy wysylam z netu a rozmowy i tak mam najtańsze... i to bez pakietów....no i zasięg PLUSA

Odpowiedz

12. ~olki
0

2005-06-03 08:33:00

Ja też uważam że powinno to być bez pakietów. SMSy jak i połączenia za 30gr. www.idea.pl w dziale POP mamy już pełną informacje jak aktywować i że za pierwzym razem tracimy 5zł (aktywacja), anie za te 5zł 500 SMSów. Wczoraj było poprawnie napisane o tych SMSach jak to jest w telepolis, a dziś już ktoś wyskoczył i poprzekręcał zupełnie na coś innego.

Odpowiedz

11. ~2012
0

2005-06-02 20:24:00

Ja też się podpisuję za ehmm 20 do 25 groszy za min. w sieci i na stacjonarne ale na STAŁE a nie badziewne pakiety. Co ciekawe w SamiSwoi jest tak na stałe czyli 24 grosze.

Odpowiedz

10. ~ehmm
0

2005-06-02 10:58:18

ja dopiero teraz to przeczytałem na stronie Idei - tam pisze tak: "Nowa oferta POPa rusza już jutro! Prosimy o chwilę cierpliwości. A od 3 czerwca będzie się można już na maxa wyluzować, bo SMS w POPie będzie kosztować tylko 1 grosz brutto. I to do wszystkich w sieci Idea! Fajnie, co?" Niby żadna rewelacja - ale jeśli to będzie oferta na stałe - a nie np wyślesz smsa który kosztuje tyle i tyle i bedziesz miał za to ściśle określoną ilość smsów i na określony czas - to to było by kolejne "badziewie" a nie oferta. Jednakże jeśli to wejdzie do cennika na stałe - to może okazać się całkiem ciekawą ofertą dla kogoś, kto dużo sms''uje i jest poza domem (że nie ma w danym czasie dostępu do intenetu) - ale podkreślam - tylko wtedy. Jak by do tego na stałe obniżyli ceny połaczeń np do 20 - 30 gr/min do sieci np Idea i wszystkich stacjonarnych na stałe - to też bym się nie obraził:))

Odpowiedz