DAJ CYNK

Bankowe promocje z NFC w T-Mobile

18.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4320

Ważne 0

0

mBank i Polbank 29. października startują z promocją kart NFC, które będzie można załadować na kartę SIM T-Mobile. W jej ramach wydanie i użytkowanie będzie darmowe, a 10% płatności NFC zostanie zwróconych.

mBank i Polbank 29. października startują z promocją kart NFC, które będzie można załadować na kartę SIM T-Mobile. W jej ramach wydanie i użytkowanie będzie darmowe, a 10% płatności NFC zostanie zwróconych.

Szerzej o ofercie NFC w T-Mobile pisaliśmy w tej wiadomości.

Są jednak pewne ograniczenia - w Polbanku wydającym kartę kredytową zwrot nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie, a po 1. kwietnia 2013 roku miesięczne użytkowanie karty będzie kosztować 2 zł.

mBank, który w tej chwili oferuje tylko kartę debetową NFC, nagradza dodatkowo pierwsze trzy wykonane transakcje bonusem w wysokości 50 zł. Nowi klienci, otwierający przy tej okazji eKonto, otrzymają kolejne 50 zł.

Kolejne dwa banki - Getin, Millennium oraz Citi - mają dołączyć z usługami i promocjami do końca roku,

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. wlo
0

2012-10-19 13:02:38

Domyślnie ~Wojtaszek korzysta z abonamentowych usług skoro jest zainteresowany problemem - oczywiście...

Odpowiedz

15. wlo
0

2012-10-19 12:58:07

toms - odpowiedz koledze ~Wojtaszkowi... Ciekaw jestem Twojej odpowiedzi ;-)

Odpowiedz

14. wlo
0

2012-10-19 12:56:43

Witek - mam propozycję... Utwórzcie na portalu coś na wzór słowniczka czy podręcznej ensyklopedii, gdzie będą podstawowe definicie i opisy poszczególnych terminów/technik czy technologii wraz z ich możliwościami. Np. le kart płatniczych można "wsadzić" do jednego telefonu z NFC i pozbyć się "harmonijki" rozwijanej w sklepie...

Odpowiedz

13. wlo
0

2012-10-19 12:53:40

12. toms - żebyś wiedział ;-) Ale czy na pewno? Można do jednego telefonu "wsadzić" kilka kart? Raczej nie? Więc z kim rozmawiam? Ze śmiesznym człowieczkiem, z którego nic innego niż zakpić nie można.

Odpowiedz

12. toms
2

2012-10-18 18:43:22

wlo - długo będziesz nas raczył swoimi mądrościami? Daj sobie spokój. Czasami napiszesz coś sensownego, ale w większości prowokujesz i wkurzasz. To twoje hobby?

Odpowiedz

11. ~Wojtaszek
1

2012-10-18 18:33:23

A czy można w końcu zablokować te płatności mobilne na karcie? Nie każdy chce korzystać z takiego uszczęśliwiania na siłę...

Odpowiedz

10. wlo
-3

2012-10-18 14:00:47

W szczególności pre-paidowcy oczywiście.

Odpowiedz

9. wlo
-3

2012-10-18 14:00:16

5. - a kto nie ma? Czytając komentarze wygląda na to, ze ludzie mają taki sprzęt, ze mi może sie tylko śnić ;-)

Odpowiedz

8. ~tom
-1

2012-10-18 13:40:24

~5 no dla 1 karty to może bez rewelacji ale jak masz tych kart więcej to lepiej je mieć w jednym miejscu i decydowacz której to się ppłaci, przynajmniej ja to tak widze.

Odpowiedz

7. ~Lob
1

2012-10-18 12:49:27

No to Raiffeisen pocisnal rynek monilny. Szkoda tylko ze nie w swojej ofercie (dla bogatych) tylko w Polbanku (dla mas).

Odpowiedz

6. ~
1

2012-10-18 12:39:32

ale promocja jest fajna, szkoda że nie wielu skorzysta

Odpowiedz

5. ~
2

2012-10-18 12:38:29

Ten kto ma telefon z nfc może i skorzysta, ale tak to nie widzę w tym jakiejś większej przyszłości, skoro to samo mam w karcie mastercard.

Odpowiedz

4. ~a
1

2012-10-18 12:35:03

a tymczasem... konkurencja oferuje breloki/naklejki i nie trzeba za to płacić, czy bawić się w nowe umowy...

Odpowiedz

3. thonka
1

2012-10-18 12:31:41

"Kolejne dwa banki" a nie trzy? ;)

Odpowiedz

1

2012-10-18 12:30:45

Hmmm 10% zwrotu to trochę za pięknie wygląda, ale jeśli faktycznie tak to będzie działać to czemu nie. W większych miastach terminali kompatybilny jest już sporo.

Odpowiedz