DAJ CYNK

Avila na dwie karty SIM

13.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5213

Ważne 0

0

Następca popularnego Samsunga Avila, czyli Samsung Star II będzie sprzedawany również w wersji Dual-SIM. Samsung Star II Duos trafi na sklepowe półki w maju.

Następca popularnego Samsunga Avila, czyli Samsung Star II będzie sprzedawany również w wersji Dual-SIM. Samsung Star II Duos trafi na sklepowe półki w maju.

Samsung Star II Duos ma większy, 3,2-calowy ekran (zamiast 3 cali), a jego bateria ma pojemność 1200 mAh (zamiast 1000 mAh). Nie zabrakło WiFi b/g/n, jak i Bluetooth 3.0. Cena telefonu to około 249 dolarów.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
1

2011-04-15 17:06:13

Testował już ten telefon Eldar Murtazin ? Jedna z kart sim może pracować w sieci 3G czy to telefon budżetowy ? Tytonix

Odpowiedz

13. przechodzień
1

2011-04-14 19:48:28

O i to nawet niezła cena za takie udogodnienie, a ostatnio właśnie szukałem czegoś w opcji dual sim. Co prawda jednej karty już nie doładowuje, ale numer mam od zawsze i wciąż dzwoni na niego sporo osób, z kolei bardziej mi się opłaca mieć aktywne konto w Heyah, ze względu na wiele tańsze utrzymanie konta i korzystniejsze pakiety. Jednak telefony z dual sim to przemyślane rozwiązanie ;)

Odpowiedz

12. ~
1

2011-04-14 16:36:43

8. C1-00 to jest zupełny badziew. Gorsze toto niż myPhone.

Odpowiedz

11. ~
1

2011-04-14 16:35:53

W dualu dodatkowo ważne jest co się dzieje z drugim simem, jak na jednym rozmawiamy. Samsung zapewnia czuwanie obu kart ZAWSZE. Inni tylko w na czuwaniu. Podczas rozmowy druga karta jest wyłączana. Są ty pewne wyjątki, ale bardzo nieliczne. Np. w myPhone wszystkie telefony mają wspomnianą wadę.

Odpowiedz

10. ~adek
1

2011-04-14 12:31:11

7- wyświetla cell info na kanale 050 tylko na 1 karcie, która jest ustawiona jako priorytetowa. W przypadku Orange i Play o pomyłkę nie trudno, bo mają te nazwy identyczne, np. Orange ZAKROCZYM, PLAY ZAKROCZYM.

Odpowiedz

1

2011-04-14 12:13:43

@7 W przypadku Duosa D980 Samsunga wyswietla sie tylko jedno Cell Info o sieci na karcie nr 1. Przynajmniej tak mi sie wydaje; Mam karte Orange i Plusa - wyswietla sie w 4 liniach kolejno: Orange Milego Dnia Plus Wrocław

Odpowiedz

8. ~
1

2011-04-14 10:01:10

@SHIBBY niekoniecznie. Nokia wyczuła pismo nosem i doskonale wie że jest zapotrzebowanie na telefony DualSIM. Wypuściła nawet telefon DualSIM: Nokia C1-00. Ale te półgłówki z Nokia tak spieprzyły sprawę, że dwie karty nie mogą działać jednocześnie :). Nokia dlatego nie produkuje telefonów na dwie karty SIM, BO PO PROSTU TEGO NIE POTRAFI. Jest za cienka w uszach. Nawet MyPhony, SciPhony i inne CHINA-Fony to potrafią, bo mają olej w głowie.

Odpowiedz

7. ~
0

2011-04-14 09:41:51

Ma podobne parametry jak B7722 czy kilka funkcji więcej ? A mnie ciekawi czy w tych telefonach Samsunga działa usługa info ze stacji bazowych ? Wie ktoś ? Jeśli działa to wyświetla dane z 2 kart sim ? Nikodem

Odpowiedz

6. ~pablos1
-1

2011-04-14 00:43:30

no włanei avila 1 była niewypałem i 2 tez taka jest.Model sie dobrze sprzedawał i dziwni mnie to na seriomniałem ten tel i go sprzedałem tragiczny był.

Odpowiedz

0

2011-04-13 23:32:51

Nastepca mojego D980 :)

Odpowiedz

4. ~gosciu
-1

2011-04-13 22:49:55

Nie jest w interesie samych producentow sprzedaz i produkcja telefonow na dwie lub wiecej kart, bo klient nie kupi kilku telefonow tylko jeden

Odpowiedz

3. ~SHIBBY
0

2011-04-13 21:35:10

@2 wg. mnie nie w najbliższej przyszłości. Jeśli zaczęłoby się zapotrzebowanie lub moda na dual simy, to Nokia zareagowałaby pewnie na to ze znacznym opóźnieniem w stosunku do innych producentów.

Odpowiedz

2. ~pino inowroclaw
2

2011-04-13 20:41:02

a kiedy bedzie wiecej noki 2 dual-sim

Odpowiedz

2011-04-13 20:38:39

I to mi się podoba. Czekam z niecierpliwością ;)

Odpowiedz