DAJ CYNK

AutoMapa w wersji dla Androida - już można ją testować

13.01.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 23881

Ważne 0

0

AutoMapa udostępniła wersję Beta swojej nawigacji przeznaczonej dla systemu Android. Jednocześnie AutoMapa zaprzestaje wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych - WCE 4.2 i PPC 2003 (SE).

AutoMapa udostępniła wersję Beta swojej nawigacji przeznaczonej dla systemu Android. Jednocześnie AutoMapa zaprzestaje wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych - WCE 4.2 i PPC 2003 (SE).

Producenci AutoMapy rozpoczęli beta swojej aplikacji przeznaczonej dla platformy Android. Ze stron producenta można pobrać i przetestować AutoMapę Android w wersji Beta. AutoMapa Android Beta zawiera m.in. w pełni działającą platformę LiveDrive! umożliwiającą sprawne pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Po zakończeniu programu testów, AutoMapa Android trafi do sprzedaży w Android Markecie.

Równolegle AutoMapa zdecydowała o zaprzestaniu wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych: WCE 4.2 i PPC 2003 (SE). Ostatnia wersją programu, która pracować będzie na systemach PPC 2003, PPC 2003 (SE) i WCE 4.2 jest AutoMapa 6.10.

AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieje, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników - powiedział Janusz M. Kamiński, rzecznik prasowy AutoMapy.

Wersji darmowej Beta AutoMapy w wersji dla systemu Android szukać należy pod tym adresem.

Źródło tekstu: AutoMapa, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2012-01-31 21:39:08

Na HTC Desire Z śmiga aż miło, dziś włączyłem i wyświetliło info "Licencja wygasa za 2 dni" Fixa łapie w 3-5s, folder automapa zajmuje 336mb

Odpowiedz

92. ~Adi
0

2012-01-29 14:10:12

2 szt. Motoroli DEFY 2.2 i jak u innych użytkowników brak sygnału GPS więc nie działa. W wersji BETA chciałbym wiedzieć jaka trasa jest ustalona. Trasy które dobrze znam optymalnie wyznacza tylko NAVIGON AM pakuje sie w skrót ale to już nie jest optymalny przejazd. W ustawieniach trasy VIA ma poważne ograniczenia . Musisz wpisać ulicę albo klikasz Centrum. Np. jeśli chcę jechać przez Konin to przeciągnie mnie przez CENTRUM!. Powinno się jak w NAVIGONIE w pkcie VIA dać opcję Konin Powiat i nejlepsza trasa w tym rejonie a nie obowiązkowe brnięcie przez centrum.

Odpowiedz

91. ~iks
0

2012-01-23 12:05:11

na Samsung I5700 nie łapie fixa.cały czas szuka gps.wysłałem do automapy info ale póki co odpowiedzi brak :(

Odpowiedz

90. ~lucky
0

2012-01-23 11:21:07

Na HTC Wildfire działa bez problemu.

Odpowiedz

89. ~Tomi
0

2012-01-22 22:04:54

Na Samsung Galaxy ACE 2.3.3 dziala super. Polecam z poziomu przegladarki telefonu wejsc na stronę i sciagnąć prosto na telefon. Navi dziala bardzo dobrze choć chwilami sprawia wrażenie jakby nie znała skrótów choć trasa ustawiona jest na optymalną.Moja ocena 9/10.POLECAM

Odpowiedz

88. ~andre
0

2012-01-22 20:31:42

Motorola Defy nie łapie gps, choć jest włączony i ma złapaną lokalizację

Odpowiedz

87. ~wowka29
0

2012-01-22 16:23:32

Także na tablecie Goclever T72 z Androidem 2.3.3 nie wykrywa satelit. Ktoś wyżej napisał, żeby uaktualnić GPS ale jak to zrobić?

Odpowiedz

85. ~michu488
0

2012-01-21 09:00:27

motorola defy jak wyżej nie łapie fixa

Odpowiedz

83. ~DAWIDDM
0

2012-01-20 17:25:23

PISZE WYRAŻNIE ZE TO BETA WIEC DLA TEGO MAPA 1110- DLA TESTÓW I OPINII. NA DESIRE Z ANDKIEM 2.3.3 GINGERBREAD DZIAŁA ZNAKOMICIE. TESTUJE JUZ OD TYGODNIA I POWIEM ZE W TEJ WERSJI JEST NADZWYCZAJ SZYBKA. CIEKAWE JAKA BEDZIE CENA BO Z PEWNOSCIA ZAKUPIE A TOM TOM PÓJDZIE W ODSTAWKE.

Odpowiedz

81. ~Samusung Galaxy Ace
0

2012-01-16 16:02:15

Jak zainstalować na Samsung galaxy Ace - pisze nie mozna zainstalowac

Odpowiedz

80. ~...
0

2012-01-16 15:25:03

@79 Czepiasz się. To tylko emfaza wyrażona za pomocą szyku przestawnego. Jak dla mnie może być. W języku polskim mamy bardzo bogatą deklinację, dzięki temu nie trzeba trzymać się ściśle kolejności wyrazów w zdaniu. Poważnie, wierz mi. Uwierz mi. Możesz mi wierzyć.Wierzyć mi nie musisz. Nie powinieneś mi wierzyć. Powinieneś wierzyć mi- no tutaj rzeczywiście jakoś dziko to wygląda:) Wygląda to dziko:P PS Mi osobiście w tym zdaniu nie pasuje ponowne użycie "w wersji", ale zdanie pozostaje zrozumiałe.

Odpowiedz

79. Monstrual
0

2012-01-16 15:13:23

"Wersji darmowej Beta Automapy" - polski trudna język być. Niepoprawny szyk, powinno być "Darmowej wersji Beta Automapy".

Odpowiedz

78. yagi
0

2012-01-16 12:39:56

Motorola Defy, Andek 2.2 - instalacja bez problemów, nie znajduje satelitów GPS.

Odpowiedz