DAJ CYNK

AutoMapa w salonach iSpot

13.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6

Ważne 0

0

Producent AutoMapy w związku z polską premierą iPada, przygotował specjalną jej wersję, prezentowaną już teraz w salonach iSpot.

Producent AutoMapy w związku z polską premierą iPada, przygotował specjalną jej wersję, prezentowaną już teraz w salonach iSpot.

W 16 salonach iSpot na terenie całego kraju, wraz z wprowadzeniem iPada na polski rynek, prezentowana jest najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla urządzeń działających na platformie iOS.

Po raz pierwszy w Polsce użytkownicy iPhonów i iPadów mają możliwość zobaczyć i dotknąć najpopularniejszy polski program do nawigacji przygotowany specjalnie dla ich urządzeń. Na potrzeby nowej platformy opracowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika przygotowany i dostosowany do logiki i obsługi mobilnych urządzeń Apple.

Szczególnie użytkownicy iPadów, korzystający z 9,7-calowego wyświetlacza, docenią natywną dla systemu operacyjnego iOS logikę działania obsługi programu i przełączania się pomiędzy jego funkcjami. AutoMapa dostosowana jest do najnowszego systemu operacyjnego iOS 4.2.1.

iPhone i iPad z AutoMapą to również dostęp do ponad 600 tysięcy Użytecznych Punktów, które doskonale sprawdzą się zarówno w nawigacji samochodowej, jak i pieszej. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc.

Źródło tekstu: AutoMapa

Komentarze
Zaloguj się