DAJ CYNK

Appstore od Amazon.com - Angry Birds Rio za darmo

22.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4100

Ważne 0

0

Amazon oficjalnie wystartował z nowym serwisem oferującym aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem Android. W Appstore (nie mylić z App Store od Apple) codziennie będzie dostępna w promocji jedna bezpłatna aplikacja, która jest oferowana płatnie w standardowej ofercie.

Amazon oficjalnie wystartował z nowym serwisem oferującym aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem Android. W Appstore (nie mylić z App Store od Apple) codziennie będzie dostępna w promocji jedna bezpłatna aplikacja, która jest oferowana płatnie w standardowej ofercie.

Pierwszym promocyjnym, bezpłatnym programem jest gra Angry Birds Rio którą obecnie można pobrać tylko z platformy Amazona. W Android Markecie tytuł nie jest dostępny.

Sklep oferuje 3800 aplikacji. Płatne programy można przetestować za darmo przez 30 minut korzystając z emulatora Androida dostępnego z poziomu przeglądarki.

Na razie platforma jest dostępna jedynie dla klientów mieszkających na terenie Stanów Zjednoczonych.

Sklep Amazona nosi nazwę Appstore, która brzmi zupełnie jak platforma Apple - App Store. Producent z Coupertino już złożył pozew do sądu w tej sprawie.

Appstore jest dostępny pod tym adresem.

Źródło tekstu: Ubergizmo, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~roz
0

2011-03-23 13:34:58

choć szukam i próbuje to : "The state and zip code you provided do not match" ktoś pomoże ? pozdro

Odpowiedz

15. ~T
1

2011-03-22 22:42:12

Swoją drogą czemu Steeve nie nazwał swego sklepu APPle Store? To tylko dwie literki więcej a nie było by problemu z amazonem, microsoftem itd.

Odpowiedz

14. Francuz
-1

2011-03-22 21:32:26

nie chce mnie wpuscic z .pl :(

Odpowiedz

13. ~code
0

2011-03-22 19:10:03

@6: bynajmniej. prawo zezwala na rejestrację nazwy, ale nie uchroni przed pozwem, wygranym dla powoda.

Odpowiedz

12. Rogi
0

2011-03-22 19:02:41

20 leveli już pękło ;)

Odpowiedz

11. tolez
2

2011-03-22 16:51:02

Można podać kompletnie zmyślone dane, o ile kod pocztowy będzie US, nr telefonu 10 cyfrowy, dane do karty z postu @9 oraz najlepiej oryginalny mail by na telefon przyszła wiadomość. A gra jest super, jak to ptaszki ;)

Odpowiedz

10. bogie
1

2011-03-22 16:48:05

Warto! Nowy Angry Birds jest ładniejszy, i co ważne chodzi dużo sprawniej! Testowany na SGS (no tu nie ma wątpliwości) oraz na i5700 z froyo - super płynnie! Dużo lepiej niż poprzednie części. Chłopaki wzięli się za optymalizację.

Odpowiedz

9. ~b33zon
2

2011-03-22 15:21:44

@5 Wystarczy podać fikcyjne dane, zarejestrować się, i można pobierać. Polecam: http://www.darkcoding.net/credit-card-numbers/ oraz 10minutemail.com

Odpowiedz

8. ~
0

2011-03-22 15:17:44

Przegrałbym zakład :/ http://www.zdnet.com/blog/hardware/amazon-grabs-angry-birds-rio- for-android-exclusive/11871

Odpowiedz

7. ~
-1

2011-03-22 15:04:45

Darmowa gra w promocji za darmo... Rewelacja :/ Lada moment gra pojawi się w Android Markecie również za darmo - założycie się? Jedyna różnica być może jest taka, że wersja darmowa z Amazona nie zawiera reklam (czy aż tak przeszkadzają?), co nie jest dziwne skoro ma służyć do rozruszania Amazona, co samo w sobie jest reklamą.

Odpowiedz

6. ~BOLESŁAW
-1

2011-03-22 15:01:20

@4 Tak to będzie coś innego!! w polskim prawie nazwy mają prawo różnić się w ten sposób. Nie dyskutujmy zatem o faktach. W Polsce mogą być marki Adidas, Ad idas i inne jaki adidadi adidos. Wszystko zgodnie z prawem.

Odpowiedz

5. ~
1

2011-03-22 14:43:31

Chciałem to pobrać, ale widzę, że chyba na terenie polski nie da rady :( Łe.

Odpowiedz

4. ~
0

2011-03-22 14:35:34

A jak zaczniesz sprzedawac buty Adi Das to tez bedzie co innego?

Odpowiedz

3. ~BOLESŁAW
-1

2011-03-22 13:16:56

nazwa jest inna tylko brzmi prawie tak samo. w aplle jest app store a w amazon appstore, różnica subtelna, ale jednak różnica.

Odpowiedz

2. ~ergot
2

2011-03-22 13:15:32

Kiedy Amazon Appstore dostępny w PL?

Odpowiedz