DAJ CYNK

Apple zrezygnuje w iOS 6 z Map Google? [wideo]

11.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4934

Ważne 0

0

W iOS 6 Apple zrezygnuje z Map Google i zastąpi je własnymi - wynika z informacji serwisu 9to5 Mac. Czego można się spodziewać?

W iOS 6 Apple zrezygnuje z Map Google i zastąpi je własnymi - wynika z informacji serwisu 9to5 Mac. Czego można się spodziewać?

Nowe mapy, które otrzymają nazwę Maps, będą własną produkcją Apple. Będzie to możliwe dzięki trzem firmom, które w przeszłości nabyła spółka z Cupertino: Placebase, C3 Technologies oraz Poly9.

Oznacza to, że wcześniejsze informacje o tym, że Apple pracuje nad własnym systemem map okazały się jak najbardziej prawdziwe. Co zatem udało się wypracować Apple? Całkiem sporo.

Nowe mapy mają być bardziej dokładne, bardziej przejrzyste oraz wygodniejsze w użyciu od tych dostarczanych przez Google. Oprócz widoku z poziomu ulicy (ang. street view), zaferują również widok 3D, który zobaczyć można w poniższym materiale wideo na przykładzie Zapory Hoovera w USA.



Nowa wersja systemu iOS, oznaczona jako 6, może być zaprezentowana przez Apple już w połowie czerwca, podczas konferencji WWDC. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

Źródło tekstu: 9to5 Mac, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~
0

2012-05-14 08:08:23

Mapa ma wygladac jak mapa. Dzis w radiu po utworze Jarzebin Koko euro spoko redaktor powiedzial - jakie panstwo taka Shakira.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-05-13 15:00:00

Userzy ijabłaka zamiast włączyć navi bedą oglądać takie animacje by poprawić sobie humorek ;-)

Odpowiedz

1

2012-05-13 09:47:25

Filmik słabej jakości... Czyżby chcieli ukryć niedociągnięcia? Swoją drogą to 3D ciekawie wygląda ale mogliby pokazać całą tamę a nie tylko część...

Odpowiedz

15. ~Elvir
2

2012-05-12 18:11:33

Ale jak to Apple zrezygnuje z Google Maps? Nie bedzie mozna nawet sciagnac ich z Apple Store? Oj, bedzie trzeba chyba wymienic iPhone na jakiegos z Androidem, bo jednak mapy od Google podchodza mi najbardziej, pod wzgledem interfejsu. Nawet mimo tego, ze sa malo dokladne i nieaktualne, jesli chodzi o Polske.

Odpowiedz

14. dusk
3

2012-05-12 17:42:52

@13 początkowo i potem jeszcze długo pewnie nie będzie, tak jak z nowym ipadłem - lte tylko dla amerykanów

Odpowiedz

13. thonka
3

2012-05-12 15:43:52

street view? skoro nie bedzie to od google to po za US raczej tego nie bedzie, przynajmniej poczatkowo.

Odpowiedz

12. ~
1

2012-05-12 15:43:38

@dario. A kogo świat obchodzi. Jak mieszka w Wawie, to o Wawie myśli. Poza tym, jeśli wprowadzą mapy bez 3d przed Euro, obciach dla Apple nie ograniczy się do mieszkańców stolicy...

Odpowiedz

11. dario321
0

2012-05-12 12:27:48

@Kruch naprawde myslisz,ze swiat konczy lub zaczyna sie w W-wie?

Odpowiedz

10. ~greg
1

2012-05-12 11:01:03

do 8-LOL chłam dla goryli w takiej cenie? W naszym kraju nie wróżę powodzenia...

Odpowiedz

9. ~
0

2012-05-12 10:12:52

3, taka ona najważniejsza, że nie pamiętam, kiedy ją włączałem.

Odpowiedz

7. dusk
0

2012-05-11 22:36:07

google mogloby zaktualizowac swoje mapy bo jest bardzo duzo brakow

Odpowiedz

6. ~
3

2012-05-11 22:25:20

4 może ten zamiennik bedzie kulawo ale działał w us a na takim zadupiu jak polska to napewno nie i ifonowcom pozostanie o ile to możliwe mapygoogla przez safari

Odpowiedz

5. ~Kruch
-2

2012-05-11 22:00:39

Juz widze jak Wawa bedzie miała 3D..

Odpowiedz

4. ~Applefan
2

2012-05-11 21:53:30

@3 beda mieli w jej miejsce swoja :)

Odpowiedz