DAJ CYNK

Apple też będzie rozdawać darmowe media

12.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2041

Ważne 0

0

W okresie świątecznym Apple rozdawać będzie bezpłatnie nie tylko gry, ale również inne media ze swojego sklepu iTunes. Akcja obejmie także polskich użytkowników marki - informuje blog mackozer.pl.

W okresie świątecznym Apple rozdawać będzie bezpłatnie nie tylko gry, ale również inne media ze swojego sklepu iTunes. Akcja obejmie także polskich użytkowników marki - informuje blog mackozer.pl.

Akcja pod nazwą 12 days of Christmas (ang. 12 dni świąt) rozpocznie się 26. grudnia i będzie trwać przez kolejne 12 dni. W jej ramach codziennie, przez 24 godziny, dostępne będą nie tylko wybrane darmowe gry, ale również utwory muzyczne, filmy oraz książki.

Przypomnijmy, że cały czas trwa akcja Google z okazji 10 mld pobrań z jego sklepu Android Market. Codziennie dostępnych jest 10 aplikacji w cenie 33 gr. O najnowszej dziesiątce pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: mackozer.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. musslik
0

2011-12-13 13:32:35

@14 Miałem iPhona i nie byłem tym telefonem specjalnie zachwycony. Często nie dało się odebrać połączenia bo ekran się zawieszał...

Odpowiedz

15. ~Seman
0

2011-12-13 13:32:05

10 kup sobie w zielarskim herbatke z melisą.Kiedys jabole byly dla biednych, teraz dla tych co maja kase;) w firmie uzywamy roznych smartow ale iphony mimo ogolnych narzekan ciesza najwiekszym wzieciem nawet te " badziewne" 4s ze slaba barerią. ;)

Odpowiedz

14. ~Mucus
0

2011-12-13 00:19:37

Muslik: mozna mialem rozbe telefony ale iphone nie zmienie na zaden inny! I nie jestem jakims fanatykiem, nie korzystales nie wiesz... Pracuje w caffee Nero (mowi ci to cos?) i tez z telefoniw widze tylko apple i blackberry.

Odpowiedz

13. musslik
0

2011-12-12 16:27:29

Znowu jakieś jabłecznikowe wojny... Apple to flagowa marka hipsterów wystarczy kiedyś wejść do starbucksa (ich mekki) tam wszyscy mają produkty Apple... wszelkie złe słowa na produkty z logiem ugryzionego owocu kończą się wyzwaniem od plebsu bądź ignoranta w dziedzinie estetyki użytkowej... nie wiem jak można mieć tak emocjonalny związek z telefonem ;-))) osobiście uważa że metal i szkło lepiej nadają się do produkcji budynków a nie telefonów komórkowych...

Odpowiedz

12. ~Szczęsław Kusiciel
-1

2011-12-12 12:51:16

Potem będą usuwać je z telefonów użytkowników, gdy skończy się ważność "darmowości".

Odpowiedz

11. ~Olek
0

2011-12-12 12:29:29

Produkty Apple to znakomity design (wiele nagród) i materiały najwyższej jakości. Nie rozumiem czemu niektórzy z tym faktem mają jakieś problemy. Cieszcie się tym co macie.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-12-12 12:02:42

Niczym nie zieję,to co napisałem to najprawdziwsza prawda,jabolowy maniaku.Wiedziałem,że w odpowiedzi na mój poprzedni post napiszesz,że mnie nie stać,albo że nigdy go w ręku nie miałem Zawsze tak piszecie, ogryzkowi fanboje.

Odpowiedz

9. ~Kajzerka za czypiendziesiont
0

2011-12-12 11:44:43

A plastikowe HTC się nie rozpadają? Czy ziejesz nienawiścią bo Cię po prostu nie stać?

Odpowiedz

8. ~
0

2011-12-12 10:33:48

@5 - akurat moim zdaniem te 3,5" były bardzo dobrze dobrane. Czytelne, a nie za duże.

Odpowiedz

0

2011-12-12 10:31:55

6: Dokładnie! Dostajecie za darmo aplikacje, filmy i muzykę? Nic tylko się cieszyć, a nie narzekać. To, że w Polsce jest bieda w porównaniu z innymi krajami to nie problem Apple.

Odpowiedz

0

2011-12-12 10:26:00

Daja promocje, cieszmy sie. Na cholere toczycv kolejne wojny ? Fajnie, że Apple też się dorzuciło do świątecznych promocji.

Odpowiedz

5. ~
0

2011-12-12 10:21:13

@2 niezły sprzęt?Dobry żart,szklany shit,który rozpada się na trylion kawałków jak tylko wyleci z ręki,a wylatuje nadzwyczaj często,bo jest śliski jak cholera.Zwykły badziew ze śmiesznie małym ekranikiem.

Odpowiedz

4. ~PTK_MSQ
0

2011-12-12 10:19:07

@2 iPhone to niezla zabawka ale cena jest mniej przyzwoita i nie powiesz mi ze tak nie jest =P fakt faktem mialem nadzieje ze Apple zablysnie kreatywnym pomyslem i na swieta zaporponuje cos bardziej konkretnego niz wzorowanie sie na konkurencji ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i cieszmy sie z tego ze przynajmniej cos zrobili =)

Odpowiedz

3. ~dareus
0

2011-12-12 10:19:00

Ja trzymałem każdego kolejnego iPhonea w dłoni, mając nawet na kilka dni testów 3GS. Odnosnie dyskusji 1 oraz 2 moge powiedzieć jedno - telefon ten nigdy nie był wart tyle, ile kosztował. No, może poza pierwszym iPhonem, który rzeczywiście był innowacyjną zabawką.

Odpowiedz

2. ~Kajzerka za czypiendziesiont
0

2011-12-12 09:53:43

Niezła kasa za niezły sprzęt. Chyba, że nigdy iPhone w ręku nie trzymałeś - wtedy "zarzut" całkowicie prawdziwy.

Odpowiedz