DAJ CYNK

Aplikacje Wirtualnej Polski na Androida

22.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Światło dzienne ujrzały właśnie dwie aplikacje Wirtualnej Polski na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Pierwsza gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych informacji, druga to świąteczna niespodzianka - humorystyczna gra zręcznościowa "Run, Santa, run!".

Światło dzienne ujrzały właśnie dwie aplikacje Wirtualnej Polski na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Pierwsza gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych informacji, druga to świąteczna niespodzianka - humorystyczna gra zręcznościowa Run, Santa, run!.

Aplikacja newsowa Info WP.PL gwarantuje szybki dostęp do wiadomości z kraju i świata, najważniejszych działów serwisu Finanse (komentarze dnia, notowania GPW, indeksy giełdowe, kursy walut) i serwisu Sport. Za jej pośrednictwem śledzić można m.in. wyniki Formuły 1, klasyfikacje: generalną i konstruktorów, wyniki meczów piłkarskiej Ekstraklasy, aktualności, tabele… Korzystający z aplikacji mogą też przeglądać galerie zdjęć (kategorie: Polska, świat, finanse, sport) i sprawdzać prognozę pogody dla wybranych polskich miast. Dodatkowo, mają do dyspozycji funkcje: "ulubione", która pozwala na dodawanie do archiwum wybranych artykułów i galerii oraz "podziel się", co ułatwia natychmiastowe wysłanie artykułu na Facebook, przesłanie linka mailem lub za pośrednictwem SMS.Aplikacja Run, Santa, run! to humorystyczna gra zręcznościowa, będąca przedświąteczną niespodzianką od WP dla posiadaczy urządzeń przenośnych z Androidem. Użytkownik wciela się w niej w postać Świętego Mikołaja, który chce na czas wręczyć wszystkie prezenty. Przeskakuje więc po dachach domów, a musi to robić sprawnie i szybko. Przegrywa, gdy nie uda mu się wykonać odpowiedniego skoku i dostać się na następny budynek. Rozgrywka staje się z każdą chwilą trudniejsza i bardziej emocjonująca. Akcja zręcznościówki toczy się na tle świątecznego nieba, białego puchu, i "Wirtualnych" - związanych z portalem - chmur.Obie aplikacje można bezpłatnie ściągnąć ze sklepu Android Market.

Źródło tekstu: Wirtualna Polska

Komentarze
Zaloguj się