DAJ CYNK

Anna Streżyńska zajmie się esportem

30.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5040

Ważne 3

7

Była minister cyfryzacji ma zostać udziałowcem oraz członkiem zarządu nowej spółki technologicznej.



Była minister cyfryzacji ma zostać udziałowcem oraz członkiem zarządu nowej spółki technologicznej.

Jeszcze w tym tygodniu ma się odbyć konferencja poświęcona nowej spółce technologicznej, na którą zaprasza Kinguin Poland - część założonej przez Viktora Romaniuka grupy działającej w obszarze esportu. Gościem konferencji będzie Anna Streżyńska, która ma zostać udziałowcem oraz członkiem zarządu spółki.

Zobacz: Anna Streżyńska przestanie być ministrem cyfryzacji

Źródło tekstu: Rzeczpospolita

Komentarze
Zaloguj się
32. wlo
1

2018-02-02 09:44:33

A propos e-administracji...Właśnie słycham w radiu, jak urzędnik chwali PKO, ze udostępnił możliwość rejestracji firmy w Centralnej Ewidencji (osoby fizyczne)...I co mówi? Liczy na to, ze i inne banki wejdą do tego systemu. {ytanie - po co mają wchodzić? Czyżby rządowy system nie wystarczał?Jak ciekawie uzasadnia? Bank dzięki temu "łapie" sobie klienta!! Więc widząc w tym korzyść inne banki pewnie "wejdą" do systemu.Tylko pytam - co to jest za e-administracja? To komercyjna działalność jest.Do tego, w przypadku firm osób fizycznych, nie ma obowiązku posiadania konta stricte firmowego. Wskazuje się jedynie rachunek wykorzystywany w działalności. Tu bank nie oferuje takiego "darmowego" albo prawie darmowego rachunku. Tu wskazują tylko firmowe - zdecydowanie drogie - konta ;-)Dobra zmiana!!

Odpowiedz

31. ~
1

2018-01-31 19:36:53

Ciekawe co będzie robić? Wciskać enter czy klikać myszką...

Odpowiedz

2018-01-31 17:55:00

@29Ciekawe Sebus bo podobnie jest na niezalezna.pl, gdy zapytasz o smiglowce, co to minister Swirewicz obiecal dostarczyc w marcu (2017) albo o swiadecto katolickiej moralnosci, ktore swym zyciem daje Pani Marta Kaczynska.Zafajdani hipokryci.

Odpowiedz

29. jedrek
-2

2018-01-31 12:41:23

@19 no jak to co dostali? Jak na YT lub pejsbuku opublikujesz nieprzyjazne lecz prawdziwe treści o NWO, narodzie wybranym, migrantach, tęczowych, to zostaniesz zablokowany, bo siejesz nienawiść :) Czyli mamy powtórkę z PL, cenzura jednostronna.

Odpowiedz

28. ~
0

2018-01-31 11:02:48

Chyba zglupiala. Tzw esport to korporacyjny cyrk, ktory wykorzystuje glupawa, tepa dzieciarne dla promowanie swoich produktow. I fakt, tam sa grube pienaidze, ale jest to kompletna degeneracja etyczna. Jesli ta wiadomosc jest prawda, trace dla tej kobiety jakikolwiek szacunek.

Odpowiedz

27. ~Dzyndzelbaum
0

2018-01-31 10:15:07

Najwieksze osiagniecie Strezynskiej to niewatpliwie wdrozenie CEPik 2.0, a szczegolnie zadowoleni powini byc posiadacze pojazdow ktorzy nie mogli przez TYGODNIE ich zarejestrowac, w wydzialach komunikacji spedzali godziny i poswiecali na te prosta wydawaloby sie czynnisc dni urlopu. Wg pani minister oczywiscie wszystko dzialalo prawie swietnie i to tylko drobna faza stabilizacji.

Odpowiedz

26. ~Jack
1

2018-01-31 09:53:08

A mi to wygląda na to, że mały internetowy sklepik z grami i gadzetami do gier liczy na promocje.

Odpowiedz

25. -matt-
2

2018-01-31 09:22:45

Nie rozumiem tego dziwacznego zachwytu nad Strezyńską. Może dlatego że nie jest politykiem? Że nie jest bezczelna?Bo jeśli chodzi o jej wielkie dokonania, to już mam z tym problem. Jakie? Może słynny m-dowód który nie funkcjonuje i który do niczego nie jest potrzebny?Wielkie osiągnięcia propagandowe dla le s zc zy...A może cokolwiek poprawiło sie w bałaganie jaki panuje na platformie elektronicznej epuap?No litości - to ze ktoś nie jest z PIS czy z PO nie oznacza, że jest profesjonalistą. Miała 2 lata by zaprowadzić porządek, a niczego tam nie zmieniono.

Odpowiedz

21. -matt-
0

2018-01-31 09:20:15

skoro nie to dlaczego nie moge dodać opinii w której NIE ma niecenzuralnych słów, wymieniam PO i PIS, no bo dlaczego nie, pisze o epuap, bo tego dotyczy... czy jakiś admin moze się obudzić?

Odpowiedz

20. -matt-
0

2018-01-31 09:18:41

czy jest jakiś problem z dodawaniem wpisów?

Odpowiedz

19. ~Szanowni Państwo
1

2018-01-31 08:58:01

A co jako obywatele dostaliście od tego min. cyfryzacji w oststnich 2 latach i w ogóle ? Podpopwiem : GÓWNO. NIC ZERO. Dalej papiery w każdej GÓWNIANEJ sprawie w kazdym urzędzie

Odpowiedz

18. ~Hydraulika
0

2018-01-31 08:45:06

Nie zagłosuje więcej na PiS min z jej powodu a raczej odwołania. Stfu.

Odpowiedz

17. wlo
0

2018-01-31 08:17:35

Szkoda mi Jej było w tym rządowym układzie. Mogłaby więcej zdziałać w innym miejscu, np. lobbując określone rozwiązania ;-)

Odpowiedz

16. wlo
2

2018-01-31 08:15:00

Nie będę chwalił pani minister, bo i nie ma za co tak naprawdę. Ministrowie są od roboty.A co do rozpędu... Jaki postęp? Jakby nie komercyjne instytucje jakimi są banki, e-administracja byłaby tam gdzie była dotychczas.Ostatnio gdzieś czytałem - można we wtorki i czartki profil zaufany potwierdzić w Ministerstwie Cyfryzacji... No ludzie! No chyba tylko ktoś kto po drugiej stronie ulicy mieszka skorzysta z łaski ministerstwa ;-)

Odpowiedz

15. Pragmatyk
0

2018-01-31 07:56:36

Ciekawe kto powiedział Morawieckiemu, przed zeszłoroczną konwencja zjednoczonej prawicy, że będą od 1.09 darmowe lektury do szkół w postaci elektronicznej. Morawiecki to powtórzył na konwencji wśród obiecanych projektów i co? Do tej pory nie ma tej strony. Pisałem nawet do MEN. Ale oczywiście oni nigdy nie odpowiadają, bez względu kto rządzi. Sprawdzone.

Odpowiedz