DAJ CYNK

Anna Streżyńska chce stworzyć nowy organ doradczy

03.03.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5164

Ważne 8

2

Anna Streżyńska chce stworzyć Organ Doradczy ds. Telekomunikacji przy Ministerstwie Cyfryzacji. Jego założenia ogłosi w czasie nadchodzącej konferencji PLNOG.



Anna Streżyńska chce stworzyć Organ Doradczy ds. Telekomunikacji przy Ministerstwie Cyfryzacji. Jego założenia ogłosi w czasie nadchodzącej konferencji PLNOG.

Minister Cyfryzacji będzie gościem honorowym konferencji telekomunikacyjnej PLNOG - opowie podczas niej o planach Ministerstwa względem rynku telekomunikacyjnego w naszym kraju. Podczas spotkania dyskutowana będzie również możliwość stworzenia niezależnego Organu Doradczego ds. Telekomunikacji dla Ministerstwa Cyfryzacji. Jego członkowie - doświadczeni eksperci i praktycy rynku telekomunikacyjnego - mieliby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem Ministerstwo Cyfryzacji.

Sylwester Biernacki, Łukasz Bromirski, Piotr Jabłoński, Andrzej Karpiński, Marcin Kuczera, Marcin Mazurek, Michał Sajdak, Andrzej Targosz i Krzysztof Wilczyński to pierwsze osoby, które już teraz zgłosiły chęć wsparcia Ministerstwa poprzez swoją wiedzę i doświadczenie nabyte w największych polskich firmach IT.

Ogłoszenie założeń i dyskusja na temat nowego organu doradczego będą miały miejsce dnia konferencji PLNOG (7 marca, godzina 16:30).

Źródło tekstu: PLNOG

Komentarze
Zaloguj się
19. PiotrM
1

2017-03-06 12:14:20

"Organ doradczy" to brzmi dumnie :)

Odpowiedz

18. ~.aj
0

2017-03-06 11:49:29

Z tym wepchnieciem "swoich", to zalezy jak wyjdzie. Patrzac na nazwiska osob technicznych, ktore sie zglosily do organu, to uwazam ze jest to jedna z lepszych decyzji. Pytanie, kto z osob niemerytorycznych...

Odpowiedz

2017-03-06 10:25:56

Czy napiszecie o odejsciu min. Woznego?

Odpowiedz

16. jedrek
2

2017-03-06 08:55:44

Siłę państwa ocenia się po ilości organów przypiętych do garnuszka podatnika. Im mnie tych organów tym państwo lepsze, silniejsze. Organy będą nakręcać gospodarkę i organy będą rozwijać telekomunikację...........

Odpowiedz

15. ~ziutasek
4

2017-03-06 08:49:59

Kolejny rozsadnik budżetowych etatów z wynagrodzeniami oderwanymi od realiów dla znajomych królika ...

Odpowiedz

14. Tuldor88
3

2017-03-05 23:58:16

Czyli kolejne miejsce by można było gdzieś wepchnąć rodzinę, znajomych i przyjaciół oferując kasę z naszych podatków... taaa, potrzeba więcej "organów", ten konkretny zaś póki co ma roboczy skót na 4 litery, pierwsza "c" ostatnia"j"...

Odpowiedz

13. ~Nick
3

2017-03-04 19:15:47

Jak to mowia: przesuniecie członka z ramienia ma czoło. Polski aparat biurokratyczny ma sie bardzo dobrze. Jeszcze wiecej bedzie masy białkowej do przerzucania papierow. A juz nawet np. W Afryce maja liczarki to głosów przy wybieraniu możnowładców. Tyle w tym temacie, co na to pani Ministra Cyfryzacji? Ano pstro - "powstanie nowy organ" heheheheee

Odpowiedz

12. ~Marczysław
3

2017-03-04 16:54:23

Organ organu i kolejni znajomi znajdą prace i dopchają się do "koryta" a i tak nadal będzie tak samo

Odpowiedz

11. ~s
3

2017-03-04 10:37:04

Więcej urzędasów. Tego nam trzeba.

Odpowiedz

10. ~smakosz
2

2017-03-04 07:06:58

Rodzina i przyjaciele nie mają pracy? Nowy organ doradczy i załatwione

Odpowiedz

9. ~Nick
0

2017-03-04 06:37:40

Trzeba zadzwonic do Adasia Michnika aby szybko zablokował komentarze jak to robi na gazeta.pl

Odpowiedz

8. ~Mac
-1

2017-03-03 21:32:07

Skąd na telepolis wzięło się tyle gimazy i tak niskiej jakości komentarzy ?

Odpowiedz

7. ~Nick
1

2017-03-03 20:33:58

No jak sie kobieta zabiera za "organ" to bedzie z tego sporo radości :-)

Odpowiedz

6. ~Ekspert rynkowy
2

2017-03-03 19:44:34

Wazne ile kapuchy dajo, w razie czego sie zglaszam.

Odpowiedz

5. Zakrza
1

2017-03-03 19:37:03

Widzę, że urzędnicy na Telepolis są obecni;) Jak mozna minusować mój komentarz?

Odpowiedz