DAJ CYNK

Anna Lewandowska dołączyła do Team Huawei

09.11.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7348

Ważne 0

0

Team Huawei powiększył się o kolejną gwiazdę. Do grupy influenserów promujących urządzenia Huawei dołączyła Anna Lewandowska. Tym samym firmę reklamować będzie jedna z najpopularniejszych polskich par.

Dołączenie Anny Lewandowskiej do Team Huawei to lekkie zaskoczenie. Zapowiedzi mówiły o osobie powiązanej z szeroko pojętym biznesem, więc zupełnie poważnie obstawialiśmy osobę pokroju Magdy Gessler lub Wojciecha Modesta Amaro. Z drugiej jednak strony, Anna Lewandowska to też człowiek biznesu. To nie tylko mistrzyni świata i wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym, ale również jedna z najbardziej znanych trenerek w Polsce dietetyczka i przedsiębiorczyni zarządzająca dużym biznesem związanym z m.in. żywnością dietetyczną.

Dodatkowo - liczby robią swoje. A konkretnie 2 mln obserwujących na Insagramie i prawie 1,5 mln na Facebooku. To ogromna reklama dla Huaweia.

O dołączeniu do Team Huawei Anna Lewandowska powiedziała:

Team Huawei kojarzy mi się z energetycznymi ludźmi, ludźmi z pasją. Jestem bardzo szczęśliwa, że do niego dołączyłam i będę mogła dzielić się z Wami swoją pasją i energią za sprawą mojego nowego Mate 20 Pro. Nie ukrywam, że często podkradałam telefon Robertowi. Tak naprawdę smartfon to nieodłączna część mojego codziennego życia. Smartfon jest moim podręcznym centrum zarządzania, mobilnym biurem, z jego pomocą zarządzam biznesem i dzielę się moją pasją w kanałach social media. Robię też bardzo dużo zdjęć, więc ważny jest dla mnie dobry aparat, a taki jest właśnie w Mate 20 Pro. Kto mnie zna, ten wie, że zawsze podkradam ładowarki. Z Robertem lubimy się przytulać, a teraz wiem, że także nasze telefony będą się przytulać, ponieważ mogą bezprzewodowo użyczać sobie energii .

Kapitanem „drużyny Huawei” jest mąż Anny, Robert Lewandowski, ambasador marki w Polsce. Poza nimi w skład Teamu Huawei wchodzą: Kuba Wojewódzki, Sarsa, prezenter i dziennikarz Krzysztof „Jankes” Jankowski, modelka Karolina Pisarek, aktorka Marta Wierzbicka, model Jakob Kosel, kucharz Damian Kordas, zwycięzca IV edycji Master Chef; youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, twórczynie kanału Szparagi, a także fotografowie Błażej Jeliński i Michał „WES” Wesołek.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się