DAJ CYNK

Android vs iOS - dwie osoby ranne w wyniku kłótni

20.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4695

Ważne 7

3

Dwóch współlokatorów w amerykańskiej Tulsie stoczyło zażarty bój na temat wyższości mobilnych systemów operacyjnych.

Dwóch współlokatorów w amerykańskiej Tulsie stoczyło zażarty bój na temat wyższości mobilnych systemów operacyjnych.

To był typowy scenariusz rodem z kroniki kryminalnej. Niewielkie mieszkanie, alkohol, dwoje młodych ludzi i... dyskusja o mobilnych systemach operacyjnych. Jeden z nich był posiadaczem urządzenia z Androidem, drugi z kolei iOS. Dalej był dźwięk tłuczonego szkła i przekonywanie kompana o wyższości swojego systemu przerodziło się w walkę na rozbite butelki po alkoholu. Jednego z zakrwawionych mężczyzn znalazła kobieta na pobliskim parkingu i od razu zaalarmowała lokalną policję. Jeden z uczestników kłótni został dźgnięty rozbitą butelką, natomiast drugi miał ranę na głowie powstałą w wyniku uderzenia butelką (nie wiadomo czy tą samą).

W ten oto sposób odwieczna walka posiadaczy Androidów oraz urządzeń Apple nie została rozwiązana i pozostaje nam czekać na ich kolejną odsłonę. Miejmy nadzieję, że tym razem mniej krwawą.

Źródło tekstu: cellular-news; wł

Tagi: Android iOS
Komentarze
Zaloguj się
24. ~HD
0

2015-04-28 19:25:36

Taa a pod dyskotekami będzie tak: Ty frajerze jaki masz system w smartfonie?!!- Yyy.. symbian. -a chcesz w pi...de?!

Odpowiedz

23. ~Darek
0

2015-04-21 10:13:07

"Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta ". WP Góra :)

Odpowiedz

22. ~Calm7
-1

2015-04-20 17:12:33

21) masz niemało racji. tylko , że ze mna tak jest ,że pisząc niezalogowany przytakne a jak sie zaloguje ( czyli na czerwono) zaprzecze. ot taki mój urok drodzy robaczkowie : )

Odpowiedz

21. ~Calm7
-1

2015-04-20 17:03:09

Panowie Calmowie7. Dajcie juz spokoj. I tak najlepszy system byl w starych komorkach. Snake chodzil i to kiedys bylo najwazniejsze.

Odpowiedz

-3

2015-04-20 16:20:43

19). Jak nie jesteś zainteresowany, to dlaczego ode mnie się nie odwalisz?

Odpowiedz

19. ~Calm7
1

2015-04-20 16:17:28

8) nie jestem zainteresowany pedałku

Odpowiedz

18. ~user_delete27
0

2015-04-20 15:13:32

@2 obaj pochlastali się wzajemnie. Teraz myślą nad zarzutami

Odpowiedz

17. ~pabloki
0

2015-04-20 14:44:33

ponoć jednym z tych ludzi był applefan

Odpowiedz

16. ~Krzysiek
2

2015-04-20 14:09:47

Tak naprawdę był tam jeszcze jeden gość z WP, który ich tak urządził, że boją się o nim wspomnieć ;)

Odpowiedz

15. ~Marcin K.
1

2015-04-20 13:13:20

Myślę, że jakby tam był jeszcze trzeci gość, który ma smartfon z systemem Windows Phone, to by pogodził tych dwóch;-)

Odpowiedz

14. darek638
-1

2015-04-20 12:40:58

Informacja godna pierwszej strony. Żenada.

Odpowiedz

13. ~motov3
1

2015-04-20 12:01:40

Ludzie juz nie maja o co klotni urzadzac. Co te korporacje robia z mozgami :)

Odpowiedz

12. ~mjm
1

2015-04-20 11:56:14

Uważam, że ta informacja powinna byc dostępna tylko użytkowników premium!!1

Odpowiedz

11. Nomedaj
3

2015-04-20 11:55:09

Jeśli ludzi było DWOJE, to znaczy, że byli różnej płci i facet jest damskim bokserem.Z pozostałej treści wynika jednak, że pobili się dwaj chłopacy, a więc autor miał na myśli DWÓCH młodych ludzi.Widzę coraz częstsze nadużywanie liczebników zbiorowych w Internecie. Ludzie, nie śpijcie na lekcjach polskiego!

Odpowiedz