DAJ CYNK

Android P udoskonali blokowanie połączeń

03.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5457

Ważne 9

1

Bazowa aplikacja telefonu zostanie wyposażona w nowy system blokowania niechcianych połączeń. Będzie to owocem współpracy Google z Sony.



Bazowa aplikacja telefonu zostanie wyposażona w nowy system blokowania niechcianych połączeń. Będzie to owocem współpracy Google z Sony.

W dziewiątej wersji systemu Android będzie możliwość wyboru ignorowanych numerów za pomocą kilku różnych filtrów. Na przykład będzie można ignorować numery zastrzeżone, numery, których brak na naszej liście kontaktów albo takie z automatów telefonicznych. Blokowanie nie będzie działało w przypadku kiedy zadzwonimy na numer ratunkowy i ktoś do nas z niego oddzwoni.

Nowa funkcja będzie jednak możliwa do wyłączenia przez operatorów, jeśli np. to oni będą sprzedawali telefon.

Źródło tekstu: xda-developers, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Ewe
0

2018-06-28 09:27:01

Cześć, miałam włączony filtr połączeń przychodzących przez aplikację security master a po aktualizacji androida nie działa mi żaden filtr, ani ten w telefonie ani ten w aplikacji. Co mogę z tym zrobić?

Odpowiedz

31. ~Piotr
0

2018-03-05 12:04:49

Zgadzam sie

Odpowiedz

30. ~Siedem Nieszczęść i życie...
1

2018-03-04 13:03:52

Jesteście zdrowi i zamiast cieszyć się tym i życiem - wypisujecie głupotyzmy...

Odpowiedz

29. ~28 rów
-1

2018-03-04 12:57:28

@28. Jak byś miał "wacka" tobym cmoknął

Odpowiedz

27. ~Tęsknię za wpisami Ca!ma7
-1

2018-03-04 11:59:28

Przecież blokowanie połączeń jest w prostych telefonach klawiaturowcach?

Odpowiedz

26. ~Bezzębuszka
-1

2018-03-04 11:32:12

24 ja teś mjogę..?

Odpowiedz

25. ~Stara baba
-1

2018-03-04 11:01:49

Do 24 cycka.A ja wnusiu moge?

Odpowiedz

24. ~Cycek7
-1

2018-03-04 10:25:31

Który mi torbe wypiesci?

Odpowiedz

23. ~y
0

2018-03-04 06:31:14

Biala i czarna lista ...

Odpowiedz

22. ~
0

2018-03-04 04:28:11

W Xiaomi musi od dawna można filtr różnych blokad polaczen włączyć. Nie widzę tu żadnej nowości żeby tym się chwalić. W Windows też jest chyba od początku a Google nad tym rozmyśla.

Odpowiedz

21. ~jojo
0

2018-03-04 00:29:15

Jak tak dalej pojdzie to kto wie czy za 5 lat ktos bedzie chcial miec androida a za 10 czy bedzie wspominal

Odpowiedz

20. ~jojo
0

2018-03-04 00:26:02

Ale nowosc wow. Telko ze w g4 i w starszych model L9 II 2011Ta funkca jest dostepna gdze mozna ustali sobie odzut spam i inne

Odpowiedz

19. ~Mm
0

2018-03-04 00:05:58

@2 idealnie trafiłeś w sedno sprawy :D

Odpowiedz

18. greenrs
0

2018-03-03 23:33:30

Super! Coś, co jest dostępne w niszowym Windows Phone od dawna Android zamierza wprowadzić za jakiś czas i jeszcze się tym chwali...

Odpowiedz

17. marrcus
0

2018-03-03 22:23:10

przeciez od dawna chyba s3 a napewno S$ był tryb blokowania min połączeń poza ulubionymi i własną listą, czyli dodanie dodatkowo ukrytych numerów to jest ta nowość ??

Odpowiedz