DAJ CYNK

Android Market - siódmy dzień świętowania

12.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4480

Ważne 0

0

Google, z okazji osiągnięcia pułapu 10 mld pobrań z Android Market, przez 10 dni udostępnia popularne aplikacje w cenie zaledwie 10 centów (34 grosze) za sztukę. Prezentujemy kolejną listę aplikacji.

Google, z okazji osiągnięcia pułapu 10 mld pobrań z Android Market, przez 10 dni udostępnia popularne aplikacje w cenie zaledwie 10 centów (34 grosze) za sztukę. Prezentujemy kolejną listę aplikacji.

Siódma dziesiątka aplikacji przedstawia się następująco:

1. Just Me and My Mom
2. Blow Up
3. Doodle Jump
4. Flight Control
5. Flick Soccer!
6. Roll in the Hole
7. SUPER KO BOXING! 2
8. When I Get Bigger
9. Beautiful Widgets (ponownie)
10. SoundHound ∞ (ponownie).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~demon
0

2011-12-13 15:03:17

1.Shazam Encore-powtórka, 2.SketchBook Mobile-powtórka, 3.Klawiatura SlideIT-powtórka, 4.Christmas HD-powtóka, 5.Where''s My Water?, 6.HD Widgets, 7.FlightTrack, 8.Color & Draw for kids HD-powtórka, 9.Instant Heart Rate - Pro, 10.??? jak tak dalej pojdzie to 10 dnia będą same powtórki. Bieda a zapowiadało się tak fajnie.

Odpowiedz

28. ~M.
0

2011-12-12 22:48:51

Przez pierwsze dwa dni kupowałem po 3-4 gry/aplikacje dziennie. Od 3 dni nie kupiłem żadnej. Tyle w temacie.

Odpowiedz

27. ~jas
0

2011-12-12 22:00:07

Ktos wie czym sie rozni soundhound darmowa wersja od tej z promocji?

Odpowiedz

26. ~
0

2011-12-12 20:08:52

są identyczne aplikacje z tymi co w android markecie,z tym że na apktop za free

Odpowiedz

25. ~
0

2011-12-12 19:50:36

@24 ja ściągam stamtąd od roku i żadnych problemów nie zaobserwowałem.antivirus też nic nie sygnalizuje

Odpowiedz

24. demon
0

2011-12-12 19:25:12

czy aby napewno ta strona posiada legalne oprogramowanie? Jeśli nie to aplikacje niekoniecznie mogą działać tak jak byśmy się spodziewali.

Odpowiedz

23. ~
0

2011-12-12 19:08:45

na apktop.com są bezpłatne gry i aplikacje na androida

Odpowiedz

22. ~malciak
0

2011-12-12 18:56:46

Lipa i jeszcze raz lipa!!

Odpowiedz

21. AbrahaM
0

2011-12-12 18:50:57

poprzednim razem przegapiłem SoundHound ∞, więc jestem zadowolony z "powtórki", przed chwilą nabyłem..

Odpowiedz

20. demon
0

2011-12-12 18:09:38

Co do gier z ios to są napewno lepiej dopracowane bo na jedno urządzenie. Ale ja porównując np asphalt 6 cut the rope Fruit ninja hot pursuit różnicy nie widzę.na galaxy S.. Niestety zdarza się że na androida są okrojone wersję np NFS Shift bez trybu multiplayer. Nie zapominajmy że właściciele iphonow wydają więcej na aplikacje więc developerzy chętniej tworzą na nie gry. Jednak android wg mnie nadgania ios bo powstają coraz lepsze gry jednak nie można porównywać gier z iPhone z grami na androidowy słaby telefon. Z galaxy S i s 2 już można. Najlepiej jednak posiadać dwa telefony z ios i andkiem i wtedy jest ciekawie. Każdy wiadomo będzie bronił swego. Wszędzie jednak są wady i zalety.

Odpowiedz

19. ~
0

2011-12-12 17:59:48

Dlaczego nie ma żadnych gier EA (Electronics Arts)?

Odpowiedz

18. ~Merk
0

2011-12-12 17:38:31

Gameloft w większości niekompatybilny z moim urządzeniem

Odpowiedz

17. Tabaluga
0

2011-12-12 17:33:17

dziś 4 kupione

Odpowiedz

16. ~
-1

2011-12-12 17:23:08

Siódmy dzień żenady.

Odpowiedz