DAJ CYNK

Android Market ma już ponad 30 tys. aplikacji

16.03.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2102

Ważne 0

0

Choć Google ma jeszcze daleką drogę do dorównania apple’owskiemu App Store, to ma mimo wszystko czym się chwalić - w Android Market jest już ponad 30 tys. aplikacji. W ciągu ostatnich 3 miesięcy przybyło ich aż 14 tysięcy.

Choć Google ma jeszcze daleką drogę do dorównania apple’owskiemu App Store, to ma mimo wszystko czym się chwalić - w Android Market jest już ponad 30 tys. aplikacji. W ciągu ostatnich 3 miesięcy przybyło ich aż 14 tysięcy.

Około 60% dostępnych w sklepie programów jest bezpłatnych, za resztę trzeba zapłacić. Przy utrzymaniu obecnego tempa wzrostu, sklep może rozrosnąć się do końca roku do 100 tys. pozycji.

Mimo stale nakładanych przez Apple’a restrykcji i usuwania aplikacji z nimi niezgodnych, w App Store wciąż dostępnych jest ponad 150 tys. programów.

Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~pabloxs
0

2010-03-18 15:23:12

APSpracownik dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

Odpowiedz

0

2010-03-17 13:52:02

@13 Już instalują się na karcie i telefonie. Nie wiem ile ale zapewniam Ciebie iż jest to ilość praktycznie nieograniczona

Odpowiedz

13. ~pabloxs
0

2010-03-17 12:39:56

A ja mam pytanie??Cche kupic samsunga galaxy spica i teraz moje pytanie jest takie??Ile aplikacji moge zainstalowac?Chodzi o to ze niewiem czy to wszysko instaluje sie na telefonie czy na karcie a telefon ma 200mb wbudowanej pamieci.?Jak to jest?

Odpowiedz

12. ~raptoos
0

2010-03-17 09:46:56

@10 jest jeszcze genialny Dolphin Browser... Opera na Androida ssie, bez obsługi multitoucha, daleko nie zajedzie.

Odpowiedz

11. sekiluki
0

2010-03-17 08:25:30

Ad.4 Klienta torrent na androida ma na przykład BitTorrent

Odpowiedz

10. ~
0

2010-03-17 01:43:59

Jest jeszcze Ucweb,TeaShark,Bolt,nie tylko Operą Mini świat mobilnych(java)przeglądarek stoi:-)

Odpowiedz

9. ~niegowic
0

2010-03-17 01:28:11

to ameryki nie odkryles ze mini chodzi super:P uwierz nie Ty jeden to stwierdziles:) mini chodzi super i w javie i na WM wiec i na reszcie pewno też;)

Odpowiedz

8. ~
0

2010-03-16 22:56:33

sciagnalem opere mini beta z tego amdroidowego marketu i smiga super, polecam!

Odpowiedz

7. rcicho
0

2010-03-16 22:20:42

Ad 2. Jesli masz roota i trochę pokombinujesz to tak.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2010-03-16 21:27:34

hettman - dzięki! Poprawione

Odpowiedz

5. ~Piotr q
0

2010-03-16 21:22:34

Jest.

Odpowiedz

4. Hiroshima
0

2010-03-16 21:11:22

Jest klient torrenta na Androida?

Odpowiedz

3. hettman
0

2010-03-16 20:12:07

"...Mimo stale nakładanych przez Apple’a restrykcji i usuwania aplikacji z nimi niezgodnych, w App Store jest wciąż dostępnych jest ponad 150 tys. programów..."- nie do tego newsa raczej i jeszcze 2*jest :)

Odpowiedz

2. quzo
0

2010-03-16 20:09:47

a można już w polsce kupować aplikacje z tego marketu googla?

Odpowiedz