DAJ CYNK

Android 2.3.3 dla Galaxy S nieoficjalnie

29.03.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3935

Ważne 0

0

W sieci pojawiła się nieoficjalna wersja ROM-u Androida 2.3.3 dla telefonu Samsung I9000 Galaxy S. Data oficjalnej wersji wciąż nie jest znana.

W sieci pojawiła się nieoficjalna wersja ROM-u Androida 2.3.3 dla telefonu Samsung I9000 Galaxy S. Data oficjalnej wersji wciąż nie jest znana.

Nowa wersja oprogramowania oznaczona została jako XXJVK i przeznaczona jest dla międzynarodowych wersji telefonu. Wśród nowości odnajdziemy w nim m.in. obsługę API na poziomie 10.



Z punktu widzenia użytkownika nowością będzie poprawa działania protokołu Bluetooth, grafiki, mediów oraz systemu rozpoznawania mowy.

Chociaż wersja ROM-u pochodzi z oficjalnego źródła, to zaleca się ostrożność podczas jego instalacji. Dla zainteresowanych jak to zrobić powstał specjalny wątek na forum The Android Soul, który można znaleźć pod tym adresem.

Źródło tekstu: GSM Arena

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Tony***
0

2011-09-04 10:09:12

idz na piwo i ***wszystko...

Odpowiedz

7. ~ralf
0

2011-04-05 00:43:06

Witam Was. Mam ogromny problem. Podłączyłem do komputera swój telefon w celu zainstalowania nowego softu i wszystko szło pięknie. Nagle na monitorze pojawiły się ikonki że komputer jest rozłączony. Nie mogę nic zrobić. Czekałem 2 godziny i nic się nie działo. Teraz czy telefon jest podłączony do kompa czy też nie wyświetla się ciągle to samo. Co robić?

Odpowiedz

6. ~janas
0

2011-03-30 11:12:16

Miło ładnie, ale bateria znika w oczach.

Odpowiedz

5. ~eleonora
0

2011-03-29 13:13:11

u mnie wszystko sprawnie jak trzeba żadnych problemów

Odpowiedz

4. ~szymm2
0

2011-03-29 12:00:00

Ja zainstalowałem nowy system w sobotę i powiem że śmiga rewelacyjnie, Miron ja żadnego problemu z netem w 3G nie mam.

Odpowiedz

3. ~Twix
0

2011-03-29 11:23:32

Czy aktualnie mozna przesyłać zdjęcia przez Bluetooth bez rootowania telefonu ?

Odpowiedz

2. ~Miron
0

2011-03-29 11:13:34

Nie masz problemow z 3G ? Ja sie wstrzymuje, bo sa skargi wlasnie odnosnie internetu przez 3G...

Odpowiedz

1. ~Colo
0

2011-03-29 11:08:33

Mam od 3 dni ten ROM i powiem tylko tyle: działa cudownie! To najlepszy ROM jaki wyszedł dla Galaxy S. Wydajność i płynność przeglądarki internetowej jest powalająca - chyba jakiś nowy silnik zastosowali czy coś :) No i ogólnie całe menu pływa aż miło. Zero zadyszek, black screenów itp. POLECAM!

Odpowiedz