DAJ CYNK

Android 2.1 w Galaxy Spica

14.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 23980

Ważne 0

0

Samsung poinformował dziś o możliwości aktualizacji Androida w modelu Galaxy Spica i5700 do wersji 2.1. Nowe oprogramowanie będzie dostępne jeszcze w tym miesiącu.

Samsung poinformował dziś o możliwości aktualizacji Androida w modelu Galaxy Spica i5700 do wersji 2.1. Nowe oprogramowanie będzie dostępne jeszcze w tym miesiącu.

Aktualizację będzie można zainstalować na Galaxy Spica i5700 za pośrednictwem programu New PC Studio, która dostępna będzie bezpłatnie na stronie Samsung.

Galaxy i5700 z Androidem 2.1 obsługuje m.in. technologię rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w bardzo prosty sposób uzyskać najważniejsze informacje na temat otoczenia. Po nakierowaniu obiektywu cyfrowego aparatu fotograficznego na dany obiekt, na ekranie telefonu pojawia się obraz wraz z podstawowymi informacjami na temat danej lokalizacji. Galaxy i5700 oferuje również dostęp do widżetów Samsunga, możliwość ustawiania zakładek wizualnych oraz obsługę aplikacji Samsung Kies pozwalającej na szybką i wygodną synchronizację m.in. plików lub kontaktów z komputerem.

Wraz z aktualizacją oprogramowania uproszczeniu uległ także proces dodawania załączników do e-maili i wiadomości MMS, sposób zarządzania i wyszukiwania kontaktów oraz obsługa interfejsu Bluetooth. Wprowadzono też. bardziej zaawansowane opcje związane z fotografowaniem i zarządzaniem zdjęciami.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
205. ~pedał
0

2010-10-28 17:53:57

sa 4 kroki update''u w New PC Studio; mi sie na trzecim psuje i mowi ze jest blad co mam uczynic?

Odpowiedz

204. ~
0

2010-09-17 22:13:56

update do 2.1! Wlasnie jestem po udanej jak sie okazlalo instalacji nowej wersji oprog. i mam jedna uwage dla wszytskich. Podczas instalacji zawiesil sie na o% w kroku 3 ( jak wielu z tego co czytam) wiec po okolo 15 min wyjelam baterie i postapilam zgodnie z instrukcja odzyskiwania i po wlaczeniu okazlao sie ze telefon ma nowe oprogramowanie i smiga jak szalony :) . Czasem widac warto zaryzykowac :). Powodzenia.

Odpowiedz

203. ~FiF
0

2010-09-17 12:01:45

u mnie od razu wszystko poszło jak z bata... istnieje tez mozliwosc ze jest to zależne od warunków sieci lokalnej... jak jest serwer za bardzo załatowany i jest nie za duzo przepustowsc sieci to moze byc problem pozdrawiam.

Odpowiedz

202. ~carlos
0

2010-09-14 19:44:19

@FiF a miałeś 0% na początku, bo ja też mam najnowszą wersję NPC, też mi wyświetla samo aktualizację, ale przy 3 kroku stoi pół godziny na 0% i nic ;/ no już c**j mnie strzela z tym Play''em ;/

Odpowiedz

201. ~
0

2010-09-07 09:50:44

zainstalowałem najnowszą wesje NPC ze stronki samsunga... po podpięciu telefonu aktalizacja sama sie wyswietliła... potem postąpiłem już krok po kroku.. i mam Android 2.1 .... heh nawet są fajne gadzety od Play''a

Odpowiedz

200. ~maly180
0

2010-09-07 00:21:12

do ~fif jak to zrobiles??

Odpowiedz

199. ~FiF
0

2010-09-03 18:10:38

Oczywiście chodzi o NPC

Odpowiedz

198. ~FiF
0

2010-09-03 17:58:31

Witam. Udało mi sie przeprowadzic aktualizacje do wersji 2.1 z Play''a!!!! Jupppi!!!:D

Odpowiedz

197. ~KUBUS
0

2010-08-15 12:30:14

jeżeli chodzi jaki launcher to jest to pro

Odpowiedz

196. ~KUBUS
0

2010-08-15 12:29:07

A wiecie moze jak zainstalować ten launcher bo jak próbuje zainstalować to wyświetla sie "żadna aplikacja nie może przeprowadzić tej akcji" co zrobić??

Odpowiedz

195. ~apio
0

2010-08-11 16:27:13

Na aktualizację chyba jeszcze poczekamy: http://blogplay.pl/2010/08/aktualizacje/

Odpowiedz

194. ~Emsi
0

2010-08-05 08:18:36

Z Playa da się zrobić update tylko przez Odina-nic trudnego.

Odpowiedz