DAJ CYNK

Android 2.1 dla Xperii X10

05.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6437

Ważne 0

0

Sony Ericssony Xperia: X10, X10 mini i X10 Mini Pro otrzymają aktualizację Androida z wersji 1.6 do wersji 2.1. Xperia X10 zyska też nowe funkcje.

Sony Ericssony Xperia: X10, X10 mini i X10 Mini Pro otrzymają aktualizację Androida z wersji 1.6 do wersji 2.1. Xperia X10 zyska też nowe funkcje.



Wszystkie wymienione telefony korzystają z autorskiego interfejsu Sony Ericsson UXP, który znacznie bardziej ingeruje w system niż rozwiązania konkurencji. To właśnie z tego powodu użytkownicy nowych Xperii poczekają na aktualizacje aż do czwartego kwartału tego roku.

Najwyższy z modeli, Xperia X10, oprócz nowej wersji systemu zyska tez garść nowych funkcji: bezprzewodowe współdzielenie multimediów w standardzie DLNA oraz nagrywanie filmów jakości HD (1280 x 720 pikseli).





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Xperia X10 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Xperia X10 Mini w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Xperia X10 Mini Prow katalogu.

Źródło tekstu: EuroDroid, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~matek
0

2010-10-26 15:18:27

chodzi mi do x10mini

Odpowiedz

12. ~matek
0

2010-10-26 15:17:04

jaki program należy wgrac do x10 żeby obsługiwał BT ? Proszę o pomoc

Odpowiedz

11. ~X1
0

2010-05-28 14:40:55

Xperia X1 zostala olana, bo gdyby miala najnowszy soft, to kto by kupowal X2? Roznice sprzetowe minimalne, glowna roznica poza obudowa to soft. Rzeczywiscie takie podejscie SE wkurza, ale poczytaj lamenty ludzi z HTC, tam jesli wychodzi jakis nowy soft, to tylko po angielsku, Polakow maja w ...

Odpowiedz

10. ~oj
0

2010-05-06 00:17:31

Oj spece od Androida...polecam się zapoznać, gdzie leży różnica w poszczególnych wersjach androida. 1.6 może posiadać takie same funkcjonalności jak 2.1- wszystko zależy od producenta. Przykład to BT, którego Android 1,6 bez dodatkowego softu nie obsługuje do końca - ale np. X10 radzi sobie z nim bez problemów. takich elementów jest bardzo dużo- wszystko kwestia programistów SE.

Odpowiedz

9. ~X1
0

2010-05-05 23:01:28

Xperia X1 została olana przez SE. Nie wiem , czy kupię następną Xperie ?? Chętnie kupiłbym jakiś upgreat, ale nie ma jak .....

Odpowiedz

8. ~User
0

2010-05-05 22:54:39

Za pół roku to wyjdzie Android 2.5 jak nie i 2.9 i znowu będą narzekania czemu dopiero SE i inni dostają 2.1

Odpowiedz

7. ~
0

2010-05-05 22:27:10

Jakby tak od razu było .... Szkoda, że obecnie nie jest to już dostępne, bo wtedy może kupiłbym ten telefon, ale niestety za długo każą czekać.

Odpowiedz

0

2010-05-05 21:42:32

Zobaczymy za pol roku. Dobrze, ze jest zapowiedz, ale do aktualizacji jeszcze daleko. SE juz niby wychodzilo do produ a tutaj znowu opoznienia czyli to co ostatnio im najbardziej doskwieralo

Odpowiedz

5. ~PK
0

2010-05-05 21:24:34

Czy ktoś wie, kiedy X10 mini, będzie dostępna w wolnej sprzedaży?

Odpowiedz

4. vonski
1

2010-05-05 21:10:21

LuiN: mea culpa, slepota, sorry ;)

Odpowiedz

3. ~
1

2010-05-05 20:41:15

Oj zrobią aktualizacje :-D Pewnikiem będzie jak z X1 i X2 zostawia userów z ręka w nocniku zostawiając im buble cięzkie do odsprzedania. Co się porobiło z SE od czasów p910i to aż smutno pomyśleć, nawet najbardziej wytrwali fani SE juz nie wytrzymują nerwowo :-) hehhe

Odpowiedz

2. LuiN
1

2010-05-05 20:35:37

vonski - przecież jest napisane jak byk w drugim akapicie.

Odpowiedz