DAJ CYNK

Marcin Gruszka nowym rzecznikiem prasowym Allegro

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6545

Allegro rzecznik prasowy Marcin Gruszka

Paweł Klimiuk odszedł z Allegro. Na funkcji rzecznika prasowego spółki zastąpił go Marcin Gruszka, który do 2019 roku był rzecznikiem prasowym sieci Play.

Paweł Klimiuk poinformował za pośrednictwem serwisu LinkedIn, że po niemal 9 latach odchodzi z Allegro, gdzie od jesieni 2012 roku był rzecznikiem prasowym. Do jego zadań, jako Communication Director, należało zarządzanie komunikacją i PR całej grupy, czyli platformy Allegro, ale także takich spółek, jak eBilet czy Ceneo. Paweł Klimiuk nie podał przyczyny rozstania z Allegro, poinformował jednak, kto go zastąpi.

Zobacz: Allegro reklamuje podróbki telefonów... bo inni też tak robią
Zobacz: Allegro będzie konkurować z InPostem i postawi własne automaty paczkowe

Nowym rzecznikiem prasowym Allegro został Marcin Gruszka, który pracuje tam od lipca 2020 roku. Wcześniej Marcin przez 12 lat pracował w sieci Play jako Director of Public Relations, reprezentując fioletowego operatora jako rzecznik prasowy. Później przez jakiś czas związany był ze startupem Booksy, gdzie również odpowiadał za Public Relations.

Mam ogromne szczęście do pracy dla najlepszych polskich marek w najciekawszych momentach ich rozwoju. Allegro to jedna z najbardziej innowacyjnych polskich firm technologicznych. Dynamicznie się rozwijamy, ale to co najważniejsze nie zmienia się również w komunikacji - czyli Allegro = najlepsza cena, największy wybór i wygodna dostawa.

– skomentował Marcin Gruszka dla portalu Wirtualnemedia.pl

 

Zobacz: Marcin Gruszka rozpoczyna pracę dla Allegro
Zobacz: WitekT rzecznikiem UKE. Z Telepolis, przez Play do Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Paweł Klimiuk (LinkedIn), Wirtualnemedia.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu