DAJ CYNK

Alior Sync zniknie, pojawi się oferta T-Mobile

06.03.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17467

Ważne 14

14

Marka Alior Sync zniknie z rynku. Klienci, korzystający z usług tego banku, dalej będą klientami Alior Banku. Automatycznie jednak zostaną przeniesieni do nowej oferty, tworzonej we współpracy z T-Mobile, która najprawdopodobniej będzie działała pod marką T-Mobile Bank.

Marka Alior Sync zniknie z rynku. Klienci, korzystający z usług tego banku, dalej będą klientami Alior Banku. Automatycznie jednak zostaną przeniesieni do nowej oferty, tworzonej we współpracy z T-Mobile, która najprawdopodobniej będzie działała pod marką T-Mobile Bank.

Zobacz: T-Mobile Polska i Alior Bank zawarły strategiczny alians.

Dla klientów obecnego Synca nic ma się nie zmienić, jeżeli chodzi o cennik i zakres usług. Dojdą za to nowe, związane z rozwiązaniami mobilnymi. Zmieni się także interfejs serwisu i jego kolorystyka. Usługi bankowe mają być także dostępne w sieci sprzedaży T-Mobile. Start projektu przewidziany jest na połowę roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
132. ~
0

2014-06-11 13:49:52

Usługi bankowe w tej śmiesznej firmie też mają złodziejskie ! Ukradli mi gnoje 100 zł i od tygodnia obracają moją kasą bez mojej zgody ! Brak umowy i brak założonego konta w tym śmiesznym czymś . W przyszłym tygodniu sprawę zgłaszam do UOKiku !

Odpowiedz

131. ~pabloki
0

2014-04-11 18:25:12

już w poniedziałek start t banku.

Odpowiedz

130. aserty
0

2014-03-15 12:11:23

@128 wlo: widzisz lubisz placic za cos co mozna miec za darmo. spelniasz wymogi wiec niby masz za darmo ok. ale te limity ciagle ida w gore i wogole sa wiec jak nie spelnisz to placisz. Jesli ktos krytykuje synca to tylko ludzie tzw "pozoranci" ktorzy musza zaplacic za konto a bezplatne dla plebsu jest i oni sie nie beda znizac do tego poziomu.

Odpowiedz

129. ~Synaisthesis
0

2014-03-11 19:03:49

Alior Sync to złodzieje i nic więcej

Odpowiedz

128. wlo
0

2014-03-09 11:02:26

Hose - najlepsze? Nie wiem czy najlepsze - mam takie jakie mi odpowiada. Jeśli nie będę miał tego Synca, którego mi polecasz może oznacza, że nie wiem co lepsze? Zrozum - jest tyle wszystkiego na rynku, ze każdy może wybrać co mu pasuje. A to czy ktoś inny ma o tym opinię taką czy siaką, nie ma najmniejszego znaczenia. Bo nie ten ktoś płaci. Płaci ten, który wybrał ;-)

Odpowiedz

127. Hose
1

2014-03-09 08:46:39

@126- Już wystarczy, beton to beton. Sumując: mam najgorsze konto, Ty masz najlepsze, w sumie wszystko masz najlepsze (to już tak na przyszłość). Reszta ludzi sama wybierze co dla nich najlepsze.

Odpowiedz

126. wlo
-2

2014-03-08 21:54:20

Hose - no nie znam tego banku osobiście, wiem, ze moi znajomi dawno w nim kont nie mają... Znaczy na rzeczy coś jest. Natomiast jeśli ja mam o nim najgorszą opinie, mimo, ze znam go z opowiadań tylko, Twoja opinia nie jest obiektywna - wybrałeś najgorsze co jest (albo prawie najgorsze) - a to w porównaniu z każdym nieco lepszym zawsze będzie gorsze ;-) No widzisz... Może Ty potrzebujesz portfeli, statystyk... Moje konto nie ma portfela (chyba - bo na wet nie wiem), nie ma statystyk (chyba - bo nie wiem co masz na myśli mówiąc o statystykach), jednak robi to co potrzebuję - a cudów od rachunku nie wymagam. Po co więc kombinować? Żeby zobaczyć? Gwarancje? No jakbym miał tyle, zebym miał ryzykować, to miałbym opłaconego doradcę zapewne. Nie - nie śpię na pieniądzach, nie mam nawet konta oszczędnościowego czy lokacyjnego ;-)

Odpowiedz

125. Hose
1

2014-03-08 21:09:50

@122 - Napisałeś w ostatnim zdaniu dokładnie to co ja w nawiasie, nie wiem skąd pomysł że nawias jest sarkastyczny (bo nie jest). Mogę porównać Sync z kontem w Pekao.S.A, o innych kontach nie mówię gdyż po co mam otwierać płatne konto skoro te jest dla mnie idealne? Mówiąc krótko, to jest przepaść oczywiście na korzyść konta w Sync. Jest tam multum funkcji, konta oszczędnościowe, portfele, statystyki, prognozy i tysiąc innych ciekawych udogodnień do zarządzania finansami, sprawdź, to nic nie kosztuje, może wtedy stwierdzisz że są bezpłatne oferty (oczywiście bank tak czy siak zarabia na obracaniu naszymi pieniędzmi, jednak nie ponosimy kosztów) które są porównywalne lub często lepsze niż płatne. Nawiasem mówiąc, nie jest to AmberGold, ten bank posiada gwarancje jak inne banki.

Odpowiedz

124. wlo
-1

2014-03-08 20:50:44

A mam jak najbradziej bezpłatne ;-) Znaczy płatne ale ponieważ progi jakie są z powodzeniem przekraczam, jest bezpłatne de facto. A co potrafi? To czego potrzebuję od konta - każde to samo potrafi. No chyba, że Twoje coś więcej? Ciekaw jestem właśnie co więcej?

Odpowiedz

123. wlo
-1

2014-03-08 20:48:46

A co potrafi więcej od innych kont? No co?

Odpowiedz

122. wlo
-1

2014-03-08 20:48:09

Mam? "Zawsze jest tak że część ludzi z różnych powodów zostają przy starych często płatnych ofertach (to ich sprawa)..." Jakbyś nie dopisał, wg mnie sarkastycznie, tego w nawiasie, słowa bym nie powiedział ;-) No i w tym kontekście mówiłem o tym "namawianiu" albo uznawaniu za idiotę ;-) To rzeczywiście ich sprawa jest, a nam nic do tego.

Odpowiedz

121. Hose
1

2014-03-08 18:38:51

@wlo - Ty faktycznie masz problemy z czytaniem bądź rozumieniem tekstu pisanego. Przeczytaj sobie ostatnie zdanie z komentarza 113, gdzie do czegokolwiek kogoś namawiam? Gdzie nazywam kogoś idiotą? ( to raczej Twoja domena). Dodatkowo, zamiast się wymądrzać załóż sobie darmowe (Jeśli Oczywiście To Nie ujma na honorze) konto na syncu i zobacz co potrafi a później wróć i powiedz co masz lepszego w swoim oczywiście LEPSZYM BO PŁATNYM koncie.

Odpowiedz

120. wlo
-3

2014-03-08 13:25:22

Zawca oczywiście nie jestem i nie mam zamiaru nikomu doradzać - polemizuję tylko z prymitywnym egoistycznym podejściem do każdego podejmowanego tu tematu ;-) Jak ja nie używam to jest głupie, dennie słabe a inni którzy używają da idiotami, albo dającymi się doić krowami czy owcami pędzonym jak tępe stado przez korporacje, które je nasz sznurek (smycz) złapały... Opanujcie się trochę.

Odpowiedz

119. wlo
-1

2014-03-08 13:23:15

Są ludzie, których nie stać na lokowanie pieniędzy w "konkretne" inwestycje, ale biorąc pod uwagę wysokość wynagrodzenia, oszczędności drobne itp. Takie niewielkie automatycznie tworzące się lokaty wyżej oprocentowane (to tylko przykład) są rekompensatą dewaluacji pieniędzy. Zrozum - Ty nie trzymasz w banku lokat. Inni owszem. Debile? No powiedz to - debile?

Odpowiedz

118. wlo
-1

2014-03-08 13:21:04

117 - zwykle? no jak zwykle? ja nie zauważyłem... Jeśli już to są to wyjątki ;-)

Odpowiedz