DAJ CYNK

Akumulatory w iPhone'ach znowu eksplodowały

11.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3711

Ważne 7

4

W ciągu dwóch ostatnich dni doszło do dwóch eksplozji akumulatora w iPhone'ach w sklepach Apple'a w Zurychu i Walencji.


Sklep firmy Apple w Walencji w Hiszpanii, w których akumulator eksplodował w środę

W ciągu dwóch ostatnich dni doszło do dwóch eksplozji akumulatora w iPhone'ach w sklepach Apple'a w Zurychu i Walencji.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce we wtorek, 9 stycznia, w szwajcarskim Zurychu. Zapłon akumulatora wewnątrz iPhone'a spowodował niewielkie poparzenia u pracownika sklepu. Pomocy udzielono także sześciu innym osobom, ale żadna z nich nie wymagała hospitalizacji.

Drugi samozapłon akumulatora nastąpił dzień później w hiszpańskiej Walencji. Zdarzenie miało miejsce w naprawianym iPhone'ie i spowodowało zadymienie jednego z pomieszczeń sklepu. Pracownicy Apple Store stłumili płomienie i przewietrzyli pomieszczenie jeszcze przed przybyciem straży pożarnej i policji, których obecność okazała się zbędna.

Zobacz: [Aktualizacja] Apple przeprasza i obniża ceny akumulatorów

Źródło tekstu: LasProvincias, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Bezregulaminowytelepolis
0

2018-01-11 20:16:53

Co tu się dzieje??? Baterie się palą, a tu trolle se z tego żarty robią....

Odpowiedz

23. ~Xiaomifan_
0

2018-01-11 19:40:59

Xiaomifan:-D

Odpowiedz

22. ~CaIm7
0

2018-01-11 19:39:19

21) Applefan przesiadł die na Xiaomi, Hotelarz go do tego namówił:-D

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2018-01-11 17:18:23

a gdzie applefap? umarł?

Odpowiedz

20. ~Walićregulamin
0

2018-01-11 12:23:52

8). Jest to poważne oskarżenie.

Odpowiedz

19. ~CaIm7
0

2018-01-11 12:20:57

Bąbowe iFony:-D :-D :-D

Odpowiedz

18. ~mlody_pelikan
-1

2018-01-11 12:18:32

Posiadacze iPhone/''ow wszystkich krajow łączcie się!

Odpowiedz

17. ~mlody_pelikan
-1

2018-01-11 12:16:25

ja mam IPhone SE, i to jest zajebisty telefon i ma zajebista baterie nie to co te chińskie szroty androidowe!

Odpowiedz

16. ~nikt
0

2018-01-11 11:38:17

jak zwykle eksplodują akumulatory te montowane na stałe. Ciekawe dlaczego tylko te. Dalej winni będą producenci akumulatorów?

Odpowiedz

15. broown
-1

2018-01-11 11:27:55

uff dobrze ze nie zdecydowalem sie na apple ..

Odpowiedz

14. mlb
0

2018-01-11 11:17:36

no właśnie a informacji który model oczywiście nie ma - teraz się nie dziwę że ludzie narzekają na rzetelność informacji na telepolis

Odpowiedz

13. ~Taaa
0

2018-01-11 10:44:43

W Walęcji w Hiszpani stłumili płomienie a potem wywietrzyli pomieszczenie

Odpowiedz

12. sampleks
0

2018-01-11 10:16:37

jak zwyle wszystiemu winne nie orginalne ladowarki - spowodowaly one uszodzenie baterii.

Odpowiedz