DAJ CYNK

[aktualizacja] Wracają darmowe SMS-y w Play

07.10.2008

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12138

Ważne 0

0

Od 8. października Play ponownie wprowadza sprawdzoną już i cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem promocję Nowy Pakiet SMS 200 , która klientom daje możliwość korzystania z 200 SMS-ów co miesiąc za darmo.

Od 8. października Play ponownie wprowadza sprawdzoną już i cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem promocję Nowy Pakiet SMS 200 , która klientom daje możliwość korzystania z 200 SMS-ów co miesiąc za darmo.

Promocja dostępna jest dla Użytkowników oferty Play Karta, Nowy Play na kartę oraz Abonentów oferty Nowy Mix w Play i Mix w Play. Aktywacja, przyznanie i korzystanie z Nowego Pakietu SMS 200 jest bezpłatne.

Każdy użytkownik posiadający możliwość wykonywania połączeń wychodzących może aktywować usługę w okresie od 8. października do 15. stycznia krótkim kodem *111*3*1# lub poprzez stronę www.24.playmobile.pl.

Aby otrzymywać darmowe SMS-y do wszystkich sieci należy przez cały czas trwania promocji utrzymywać konto aktywne na połączenia wychodzące.

Aktualizacja: Jak zasygnalizowali Czytelnicy naszego portalu, w sieci ukazały się równocześnie dwie wersje regulaminów promocji. Jeden z nich uzupełniony został o zapis:

18. W przypadku Użytkowników Oferty Play Karta, aktywacja "Nowego Pakietu SMS 200" skutkuje dezaktywacją pakietów kwotowych, minut, SMS-ów, rabatów, uprawnień lub usług uzyskanych przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert Promocyjnych, chyba że warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej. Pakiety kwotowe, minut lub SMS-ów, rabaty lub usługi przyznawane w drodze indywidualnych ustaleń z P4 są również dezaktywowane.

I właśnie ten należy traktować jako obowiązujący. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, tak odpowiedział na prośbę wyjaśnienia sytuacji:

Na skutek pomyłki, za którą operator przeprasza w Internecie pojawiła się rzeczywiście błędna wersja regulaminu. Po kilku godzinach trwania promocji operator rozpowszechnił prawidłową wersję regulaminu. Oczywiście klienci, którzy czują się poszkodowani z powodu tej pomyłki i aktywowali promocyjny pakiet w czasie kiedy dostępne były dwie wersje regulaminu, mogą składać reklamacje, które w zasadnych przypadkach na pewno zostaną rozpatrzone pozytywnie.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
164. ~artur
0

2009-09-08 21:33:42

a ja mam taki problem... stary artykul ale moze ktos przeczyta... mam mini mix z playa i miały być do konca 2009 roku darmowe 200 sms''ow ale juz od sierpnia ich nie dostaje;/ pokazuje ze mam 0 smsow, co teraz zrobic? czy promocja sie skonczyla?< ale gdy miala trwac do konca roku> wiadomo komus cos na ten temat?

Odpowiedz

163. ~Kamil
0

2008-12-28 19:57:20

jutro pogadamy nie mam innych mam ciebie tylko ciebie nie naskakuje calus nie pisz mi tak ze bylem cala noc z jakas i ze wogole nie pisz bo kocham ciebie ;**podokuczam c itez troche :) tak mnei rozpalials wczoraj ze mialem ochote na sex a mowials ze mam nie rozrabiac

Odpowiedz

162. ~jaUJU
0

2008-12-24 11:29:43

Nie lubie play...

Odpowiedz

161. ~:))
0

2008-10-21 11:02:39

właśnie dostałem sms od PLAY - piszą, ze promocja zostanie przedłużona (w domyśle automatycznie) do końca 2009 - wystarczy utrzymać ważność konta na wychodzące - ANI SŁOWA, że muszę coś ponownie aktywować!

Odpowiedz

160. ~AK
0

2008-10-15 20:21:10

PLAY robi zamieszanie i nie wiedział jak z tego wybrnąć wiec musieli sie przyznać do błędu :)

Odpowiedz

159. ~Tyler
0

2008-10-15 18:46:12

No.. rzecznik wyjasnil, ze niczego sie nie traci przy aktywacji tego pakietu.. http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/entry/141317/200+SMS%C3%B 3w+-+fakty+i+mity.html

Odpowiedz

158. ~RastaMan
0

2008-10-15 16:25:53

nie jest az tak zle.. Przecież nigdy nie będzie idealnie.. Coś za coś ;)

Odpowiedz

157. ~AK
0

2008-10-15 13:27:58

Dzisiaj dzwonili do mnie z PLAY w sprawie wytłumaczenia nowego regulaminu na deser - obowiazuja ceny tak jak w regulaminie jest napisane :/ mało tego twierdza ze wszystko z tym regulaminem jest ok :D ... zobaczymy co dalej wymysla - czekam na odpowiedzi na kolejne moje zgłoszenia w tym najwazniejszego dot. regulaminu pakiet 200 sms.

Odpowiedz

156. ~gowno
0

2008-10-15 12:15:16

play schodzi na psy! a w zasadzie juz dawno zszedl... starzy klienci stracą wszystko jesli aktywują pakiet.. żałosne! to chyba oni powinni miec najwiecej przywilejów za to że jako jedniz pierwszych wybrali playa. wstydżcie sie

Odpowiedz

155. ~ghost
0

2008-10-14 20:58:28

tez mi sie nie podoba ta ciagla zminana cennikow w play, i swojego mixa nie zmienie 5 pln 500 sms. Ciaglasc ofert w plusie to dla mnie zaleta.

Odpowiedz

154. ~mirekb
0

2008-10-12 15:42:42

regulamin i cennik to podstawa,nastepnie warunki ofert promocyjnych..mam juz niemale archiwum jesli chodzi o p4..za to u 3 tylko era trzma na www wszystkie archiwalne reulaminy/cenniki i wiekszosc ofert promocyjnych.za to polkomtel i ptk centertel maja tyle ile im sie podoba czyli mało..w plusie chodza wszystkie pdf,ale niewiele tego jest,za to w orange wiekszosc arciwalnych pdf juz nie,to najorszy z opow pod tym wzgledem.FT wie ze to zodne z prawem ale im mniej klient wie tym lepiej..najbardziej bezczelne zachowanie.play z tymi wybrykami to leszczyk w porownaniu do FT

Odpowiedz

153. ~AK
0

2008-10-12 13:11:18

Osobiście czekam na odpowiedż ze strony play na moją reklamacje oraz odpowiedzi na moje pytania. Czuję ze Play wszystkich ma zamiar wykiwac.

Odpowiedz

152. wlo
0

2008-10-12 12:40:34

Chociaż też nie wszystkimi karnymi ;-)

Odpowiedz

151. wlo
0

2008-10-12 12:40:10

~j - z urzędu to ię karnymi sprawami majązajmowąć ;-) cywilne to insza inszość.

Odpowiedz

150. ~INSPIRON
0

2008-10-12 12:33:09

Ponieważ 15.12.br. będzie środkiem szalonej gorączki zakupowej, to twierdzę, że będzie to też i najlepsza okazja kupić fona. Byle do 24.12.br. Największe dostawy, dobrze zaopatrzone punkty handlowe play''ki, być może i będą fajne promocje cenowe na fony dla lubiących deserek. Wkońcu, ten cennik jest i dla innych Klientów, którzy zechcą wybrać tę ofertę, a jakoś muszą nałowić/przekonać interesanta. Tego wszystkiego wam jak i sobie serdecznie życzę.

Odpowiedz