DAJ CYNK

[Aktualizacja] T-Mobile na sprzedaż?

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 28279

Deutsche Telekom nie jest zadowolony z poczynań T-Mobile Polska. Jeśli nic się nie zmieni w ciągu kilkunastu miesięcy, operator może trafić pod młotek.Deutsche Telekom nie jest zadowolony z poczynań T-Mobile Polska. Jeśli nic się nie zmieni w ciągu kilkunastu miesięcy, operator może trafić pod młotek.

Jak informuje parkiet.com, grupa Deutsche Telekom zleciła analizę potencjału polskiego rynku telekomunikacyjnego. Podobno polski T-Mobile dostał ultimatum i kilkanaście miesięcy na poprawę wyników. Przy braku poprawy, grupa może wystawić sieć na sprzedaż.

Jeśli tak się stanie, T-Mobile dołączy do Play, na którego właściciele szukają nabywców tak naprawdę już od kilku lat. Ostatnio pojawiły się również głosy, że nie najlepiej radzi sobie Orange. Potwierdzenie tego można zauważyć w dość pokrętnie prezentowanych wynikach finansowych pomarańczowego operatora.

Aktualizacja
Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko Deutsche Telekom w tej sprawie:
Nie komentujemy tego typu doniesień, jednak pragniemy przypomnieć o znaczeniu polskiego rynku dla Grupy DT. Nasza ostatnia decyzja o zmianach w składzie Zarządu spółki jest potwierdzeniem tego zobowiązania. Należy także pamiętać, że widzimy już pozytywne efekty zmian mających na celu poprawę pozycji rynkowej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Parkiet; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu