DAJ CYNK

[Aktualizacja] Szybsze opcje Internetu w Netii

19.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8779

Ważne 0

0

Od 19. kwietnia Netia wprowadza nowe prędkości w ofercie dostępu do Internetu. Obok opcji 1/4 i 2/8 Mb/s (BSA/LLU), dochodzi opcja 10 i 20 Mb/s.

Od 19. kwietnia Netia wprowadza nowe prędkości w ofercie dostępu do Internetu. Obok opcji 1/4 i 2/8 Mb/s (BSA/LLU), dochodzi opcja 10 i 20 Mb/s.

10 Mb/s dostępne jest tylko w ofercie BSA, zaś 20 Mb/s - zarówno na BSA, jak i LLU. Nowe opcje prędkości kosztują 69 zł miesięcznie.

[Aktualizacja] 69 zł za 20 Mb/s jest ceną promocyjną, która ma obowiązywać przez kilka najbliższych miesięcy. Standardowa cena tej opcji to 79 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
84. cranberry
0

2010-05-05 13:11:08

Osobiscie najbardziej podoba mi sie reklama gdzie kot wciela sie w role trenera, pozniejsze reklamy byly juz nieco gorsze, ale moze nie ma co narzekac..trzeba przyznac ze I tak przyklowaja uwage. Jesli chodzi o oferte to ogliby faktcyznie wprowadzic jakies urozmaicenia. Neostrada ma to samo lacze a wiekszosc predkosci mozna wziac juz za 1 zl, wiec dosc wyrazna roznica:/

Odpowiedz

83. wojtek115
0

2010-04-28 21:42:07

rzeczywiście przydałaby się jakaś oferta w Netii , tak żeby średnio miesięcznie wychodziło 30zł… no ale w sumie i tak nie jest źle, ceny jednak schodzą w dół. TP ostatnio rzuciła promo na nowe opcje neo z niższymi cenami Netia też, więc aż tak tragicznie nie jest

Odpowiedz

82. ~E
0

2010-04-26 17:20:41

"aaa" ma dokładnie taką samą sytuację z Netią jak Ty. Niedługo kończy mi się trzyletni okres umowy, a tu nie ma na horyzoncie ciekawej opcji w Netii ;-/ Przydało by się co najmniej 2 Mb/s w cenie około 30 zł (po wkalkulowaniu w to ewentualnej promocji jak np. gratisowy okres bezpłatny).

Odpowiedz

81. ~aaa
0

2010-04-26 16:51:34

Niestety jest coraz drozej. Dwa lata temu podpisalem umowe 1Mbps w Netii za 49zł/miesiac na trzy lata, w tym rok za darmo, czyli srednio zaplace za usluge 33zl. Teraz proponuja mi najmniej 4Mbps, ktore nie wiadomo czy w ogole zadzaial na moim kablu w cenie 49zl/miesiac. Poprosze 2Mbps za 30zł i podpisze umowe na kolejne trzy lata :)

Odpowiedz

80. ~robert
0

2010-04-26 16:16:41

rzeczywiście w tych reklamach najlepszy jest Kot, bardzo go lubię. Oferta promocyjna całkiem spoko, podobna do tej którą dała tpsa: neo +TV za niecałe 70dych, oni chyba ostatnio dość ostro ze sobą konkurują

Odpowiedz

79. ~nikto000
0

2010-04-26 08:22:28

Zwracam honor Netii. Dodzwonli się po kilku godzinach, ale szwagier mi nie powiedział.

Odpowiedz

78. ~chris99
0

2010-04-25 21:35:49

W Netii najlepszy jest Kot. Umowa niestety na dwa lata. Ogólnie jakość transmisji na łączu TP w miarę OK, ale ze zwiększeniem prędkości przy podpisanej umowie na 2 lata mogą byś problemy. Obecne moje 1MB to już za mało. Ile kosztuje zerwanie umowy gdy pozostało do jej końca około roku?

Odpowiedz

77. ~nikto000
0

2010-04-25 09:12:43

Hihi. 12 godzin max. kontakt konsultanta. Jakośc czekam ponad dobę już i kontakta nie ma. Po co pisać w reklamie bzdury jak jest to niewykonalne?

Odpowiedz

76. ~elvi
0

2010-04-22 16:01:55

no tez jestem ciekawa jak to będzie działać czy te 20mb/s nie jest tylko jakimś chwytem reklamowym. Nie dawno co TP wprowadziła nowe, szybsze opcje neo z w promocyjnych cenach,z pakietami TV w tych szybkościach też coś bodajże dali... To teraz Netia odpowiedziała... w sumie dobrze, tylko zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości wyglądać u nich

Odpowiedz

75. ~darek
0

2010-04-22 12:11:16

aster w warszawie rządzi

Odpowiedz

74. ~uzi
0

2010-04-21 15:01:02

Ciekawe jak to będzie działać - czy normalnie czy chała. Jak komuś podłączą, to niech da znać;)

Odpowiedz

73. ~
0

2010-04-20 09:57:47

no proszę, w końcu jakieś normalne prędkości w netii

Odpowiedz

72. loi
0

2010-04-20 07:11:57

#65 dziwne bo miałem umowę na 2 lata rok temu podpisaną i powołując się na gwarancję ceny za 69 zł otrzymam 20mbit a nie 2 mbit które do tej pory miałem (mam BSA). Tak więc ciężko nie być zadowolonym. Szkoda że nie mogę abonamentu telefonicznego zmienić tez - tutaj niestety muszę czekać do końca umowy.

Odpowiedz

71. ~
0

2010-04-20 00:35:29

Wimax jest przeciez za 49 brutto

Odpowiedz

70. abcd
0

2010-04-19 21:37:33

@67: Ale co to za problem? Wystarczy wejść na tracker/warez ściągnąć .torrent albo wkleić linki do serwera w program i po kilku/nastu/dziesięciu minutach masz to co chcesz ;)

Odpowiedz