DAJ CYNK

[Aktualizacja] Szczegóły nowych "Taryf po byku" w Erze

14.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 35438

Ważne 0

0

W przyszłym tygodniu Era wprowadzi nowe taryfy dla klientów indywidualnych. My pierwsze szczegóły oferty Taryf po byku prezentujemy już teraz.

W przyszłym tygodniu Era wprowadzi nowe taryfy dla klientów indywidualnych. My pierwsze szczegóły oferty Taryf po byku prezentujemy już teraz.

Podstawowa oferta taryf:

Abonament

179 zł

139 zł

89 zł

69 zł

49 zł

29 zł

Minuty

1000

700

450

300

180

80

Sieć rodzinna

3 osoby na zawsze

3 osoby na 12 miesięcy

2 os. na 9 mies.

2 os. na 6 mies.

Minuta po abonamencie

0,29 zł

0,39 zł

SMS po abonamencie

0,20 zł


Uwagi:
pakiet minut można wykorzystać na połączenia do Plusa, Ery, Orange i do sieci stacjonarnych,
minuty są wymienne w stosunku 1:1 na SMS-y, MMS-y, MB transmisji danych i minutę połączenia do sieci w UE,
sieć rodzinna to 2000 minut do wykorzystania na połączenia między sobą, które otrzymuje każdy uczestnik sieci rodzinnej; miesiące podane w tabeli mówią o okresie bezpłatnym usługi,
Internet Non Stop to 100 MB za 5 zł miesięcznie (po przekroczeniu limitu prędkość jest zmniejszana); usługa musi być aktywna co najmniej 6 miesięcy; promocyjna cena 5 zł dotyczy tylko tych, którzy aktywują ją w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy.

Taryfy dedykowane dla smartfonów:

Abonament

139 zł

99 zł

Minuty

600

440

Minuta po abonamencie

0,29 zł

SMS po abonamencie

0,20 zł

Paczka danych

2 GB

300 MB


Uwagi:
pakiet minut można wykorzystać na połączenia do Plusa, Ery, Orange i do sieci stacjonarnych,
minuty są wymienne w stosunku 1:1 na SMS-y, MMS-y, MB transmisji danych i minutę połączenia do sieci stacjonarnych w UE,
z telefonem Blackberry - Era mail @ blackberry za darmo.

Przykładowe telefony w promocji od złotówki w wybranych taryfach:
abonament za 29 zł: LG GU230,
abonament za 49 zł: Emporia TALK premium, Samsung B3410, Nokia 7020, Nokia 2700 classic,
abonament za 69 zł: Nokia 5230, SonyEricsson Elm, Nokia 7230, Samsung S5230 Avila GPS, Nokia 6303i classic,
abonament za 89 zł: Samsung S7070, LG GT500, Samsung S5620,
abonament za 99 zł: Nokia E52, Nokia 6700 classic, BlackBerry Curve 8520,
abonament za 139 zł: Nokia E66, SonyEricsson W995.


[Aktualizacja 16. maja 16:51] Jak się okazuje, Taryfy po byku są jedną z promocji nowych Taryf rodzinnych, które prezentujemy w tej wiadomości. Dodajemy także cennik i regulamin promocji.

Zobacz: regulamin promocji Taryfy po byku (plik .pdf; 109 kB).
Zobacz: regulamin promocji Taryf multimedialnych (plik .pdf; 104 kB).
Zobacz: cennik telefonów w promocji (plik .pdf; 125 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
481. ~hmm
0

2010-06-07 10:52:25

Byłem w erze - jak się dowiedziałem, że teraz abonamentowe minuty nie są do wszystkich to mnie ścięło - przecież to paranoja :/ Będzie się trzeba rozejrzeć za czymś innym jak mi podczas przedłużania (kolejnego) nie zaoferują czegoś sensownego ... Do Play na pewno NIE pójdę bo ta sieć mnie dobija (zwłaszcza pakiety internetowe ... ograniczone do miast - na trasie konin->poznań posurfuję w ... Koninie, minutę we Wrześni i w Poznaniu ... super :/)

Odpowiedz

480. ~tom
0

2010-05-30 22:31:04

ja byłem 8 lat i zmieniłem na Playa bez zastanowienia, ponieważ w erze kosztowało mnie to samo 3 razy tyle!!!

Odpowiedz

479. ~roxy
0

2010-05-29 15:53:53

nie no... minuty wymieniane na smsy 1:1 to bandytyzm... :/ i w poprzedniej taryfie za 5zł mozna było mieć pakiet 500smsów, a teraz ledwo 100 o.0 porażka... szkoda, ze nie mogłam jeszcze ze 2 tygodnie temu czy kiedy jeszcze były tamte umowy przedłużać :/ a nie chcę numeru i operatora zmieniać... jestem w erze 10lat (pół życia bez roku)

Odpowiedz

478. ~Poll
0

2010-05-22 09:27:23

@477, w jakim dołku muszą być operatorzy skoro imają się takich chwytów poniżej pasa? Orange nie jest lepszy. Mnie chciał załatwić opłatami do super-hiper-extra-profesjonalnego BOK-u. Do tej pory miałem połączenie za darmo a teraz cichaczem miałem płacić. Udało mi się rozwiązać umowę i jestem szczęśliwym człowiekiem. Z drugiej strony co ci operatorzy sobie wyobrażają? Myślą, że klient to idiota i nie sprawdzi, że jest w wała robiony? Myślą, że tak na dłuższą metę to się uda? Taki numer można wywinąć raz.

Odpowiedz

477. ~
0

2010-05-22 00:17:13

Dobrze jest czasem poczytać trochę komentarzy. Zbliża mi się koniec umowy w Erze i zastanawiałem się nad przedłużeniem/zmianą. Jestem w Erze od 11 lat, ale jak zacząłem czytać dokładnie warunki i regulaminy, to stwierdziłem, że takich komplikacji, niejasnych sformułowań, tylu gwiazdek, nie pamiętam od początku, a już parę aneksów podpisałem. No i teraz bym się naciął. Wymienialność do UE, to był punkt, który mnie trzymał w Erze. Do tej pory to miałem i było super. Widzę to samo w nowych taryfach i mówię - spoko. Ale teraz czytam komentarze, czytam jeszcze raz dokładnie regulamin, patrzę w moje dotychczasowe rachunki i nie wierzę. Do tej pory dzwoniłem do UE tylko na komórki i co - połączenia za 0zł. A teraz tylko stacjonarne. Śmiech. Teraz już nie mam wątpliwości, że to ostatni rok z Erą.

Odpowiedz

476. ~
0

2010-05-21 23:35:00

@470 - nawet jeśli te pakiety będą istnieć, to zwróć uwagę na reguły ich rozliczania. Są rozliczane zawsze po wykorzystaniu minut z abonamentu (tak było do tej pory). Czyli najpierw musisz wydzwonić wszystkie minuty z abonamentu, w tym czasie jak rozmawiasz z Play to i tak Ci doliczają do rachunku, a dopiero potem masz łaskawie minuty z era premia...

Odpowiedz

475. ~
0

2010-05-21 22:51:05

Przedstawiłem znajomej ofertę dla córki dużo korzystniejszą niż nowe zepsute taryfki Ery. Efekt - i tak będzie miała Erunię nawet jeżeli będzie 2x więcej płacić. Z takimi klientami zdziEra nie zginie.

Odpowiedz

474. ~lokop
0

2010-05-21 09:41:10

Te taryfy nazwali po byku, bo teraz słońce w znaku byka jest. Pozdrawiam wszystkich byków. Ryba

Odpowiedz

473. ~
0

2010-05-21 02:15:08

Co myślicie o ofercie multimedialnej za 99 zł na 36 miesięcy z Iphon''em 3G S za 549, majac na względzie zarówno czas trwania, telefon? Zastanawiam się nad podpisaniem aneksu. Z góry dzięki za sugestie.

Odpowiedz

472. ~chesteroni
0

2010-05-21 01:39:27

Wszystko fajnie z tą ofertą, tylko że nie działa ;-) W środę o 17 podpisałem aneks do umowy i do tej pory taryfa nie została włączona, nie mam też dołączonego do taryfy blueconnecta. Tak więc oferta jest dość mocno papierowa.

Odpowiedz

471. ~m2marek
0

2010-05-20 22:12:17

Oferta byłaby atrakcyjna, gdyby dała minuty do wszystkich sieci. Tak opłaca się tylko dla dzwoniących za granicę, reszta poszkodowana.

Odpowiedz

470. ~B
0

2010-05-20 20:56:41

Czy ktoś orientuje się czy można w nowych taryfach wymienić punkty Era Premia na Pakiet Premia 120 Bezpłatnych Minut (do wykorzystania bez ograniczeń) który wg regulaminu (obowiązującego od 15.02 do odwołania) dotyczy połączeń z wszystkimi krajowymi numerami? Zastanawiam się czy można z tego pakietu utworzyć "poduszkę powietrzną" na wypadek rozmów z Play.

Odpowiedz

469. ~nies
0

2010-05-20 20:06:05

a wiecie może, że ta pakiet netu 300 MB za 14 zł to tak naprawdę nie pakiet tyko korzystanie z netu non stop. Tyle że po wykorzystaniu 300 MB prędkość spada do 16kb/s. Ale nie odcinają. Co ciekawe coś podobnego jest w zwykłym Tak Taku ;)

Odpowiedz

468. ~
0

2010-05-20 11:24:42

@467: wszystkie połączenia do Play, Cyfrowego Polsatu i CenterNetu są liczona dodatkowo poza minutami wliczonymi w abonament

Odpowiedz

467. ~MINUTY DO PLAY
0

2010-05-20 11:12:45

MAM WAŻNE PYTANIE: ile minut jest w tej ofercie do play???? bo przy tych minutach są gwiazdki że minuty z wyłączeniem play i cyfrowego polsatu....;/??

Odpowiedz