DAJ CYNK

[Aktualizacja] Samsung wstrzymuje aktualizację Galaxy S II z T-Mobile

28.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10579

Ważne 0

0

Samsung wstrzymał udostępnianie aktualizacji Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla smartfonu Samsung Galaxy S II kupionych w T-Mobile. Powodem są problemy ze stabilnością jego działania, o których informują użytkownicy.

Samsung wstrzymał udostępnianie aktualizacji Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla smartfonu Samsung Galaxy S II kupionych w T-Mobile. Powodem są problemy ze stabilnością jego działania, o których informują użytkownicy.

Przypomnijmy, że aktualizacja systemu dla tego smartfonu zakupionego na wolnym rynku udostępniona została w I połowie marca. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Klienci T-Mobile na aktualizację musieli czekać ponad miesiąc, bo do 25. kwietnia. Tego dnia oprogramowanie zostało udostępnione, a T-Mobile raportował, że działa on poprawnie. Innego zdania byli jednak użytkownicy, którzy dokonali aktualizacji.

Według nich, nowa wersja oprogramowania działała bardzo niestabilnie. Zaobserwowali oni m.in. bardzo częste wieszanie się telefonu oraz samoczynne jego ponowne uruchamianie.

Po bliższym przyjrzeniu się sprawie, Samsung zadecydował o wstrzymaniu udostępniania aktualizacji. Termin ponownego jej udostępnienia nie został ujawniony.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: test telefonu Samsung Galaxy S II.

[Aktualizacja 2. maja 15:20] Aktulizację wstrzymał Samsung, a nie T-Mobile, jak porzednio informowaliśmy. Przepraszamy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~DJSCR
0

2013-01-29 18:40:36

UCIAZLIWE SA TYLKO BRANDOWANE SOFTY !!! *** WSZYSTKICH OPERATOROW !!!! SCIAGAC ODINA I LADOWAC SAMSUNGOWSKI SOFCIK, NIE ROOTOWAC TYLKO ODDINEM, GWARA ZOSTAJE !!!!!

Odpowiedz

35. ~djscr
0

2013-01-29 18:38:32

UWAGA !!!! WIEM GDZIE JEST PRBLEM W 4.0.4 ( INFA DLA FONOW BEZ ROOTA ) FREEZ, BLOKADE EKARANU POWODUJE DZIALAJACA W TLE APLIKACJA SAMSUNG HUB, PO STARCIE TELEFONU NALZEY JA USUNAC Z DZIALAJACYCH PROCESOW W PAMIECI !!!! I JEST GIT :) NIE JUZ SI ENIE BLOKUJE !!! OPERACJE NALEZY POWTARZAC PO KAZDYM URUCHOMIENIE TELEFONU, EW, RESECIE :) POZDRO CZESKI :)

Odpowiedz

34. ~emmmm
0

2012-09-12 23:21:39

Witam, planuję zakup tego telefonu w t-mobile, czy kupowany na dniach telefon będzie już miał automatycznie wgraną lodową kanapkę w wersji bez buga, bodajże 4.0.4, bo z 4.0.3 podobno były/są problemy w t-mobile ? ktoś może niedawno kupował tego samsunga w tej sieci?

Odpowiedz

33. ~fix
-1

2012-04-30 18:13:07

To chyba dobrze, że operator zapobiega niedociągnięciom ze strony producenta. Inny w sumie by się tym za bardzo nie przejął. Dobrze działają. Bo później i tak obrywa się pracownikom salonów, za to, że z telefonem jest coś nie tak... Zupełnie jakby sieć produkowała sprzęt :)

Odpowiedz

32. ~Daco
0

2012-04-30 11:08:19

~30 pozostaje downgrade w serwisie, co do samego ICS to fajna wersja systemu, ale oficjalne aktualizacje nie grzeszą stabilnością (mam u siebie w sensation).

Odpowiedz

31. mrcrush
0

2012-04-30 00:55:32

ja mam HTC Zetkę z Orange i jakos bez simlocka jest ;-)) Szkoda, że zapomnieli o nim i nie bedzie aktualizacji...

Odpowiedz

30. ~PBanan
0

2012-04-29 23:44:55

Dzisiaj zadzwonilem do TMobile z pytanie, co polecaja w sytuacji, kiedy telefon zzera baterie w 12h (prawie bez rozmow), wola o podanie PIN w roznych momentach i 2 razy padl tak, ze tylko wyjecie baterii pomoglo. Najpierw padlo pytanie: a zdazyl pan zaktualizowac telefon, przeciez wycofalismy aktualizacje? A potem info, ze czeka na update albo dac do serwisu do downgradu... ICS wyglada swietnie (np. gmail sam miod), ale problem jest uciazliwy

Odpowiedz

29. ~Ktoś
0

2012-04-29 21:18:09

mam pytanie czy na telefon HTC Disare Z może jest 4.0 Ice Cream Sandwich?

Odpowiedz

28. ~
0

2012-04-29 11:55:12

a kiedy w orange będzie ICS dla SG SII ?

Odpowiedz

27. ~
0

2012-04-29 10:28:10

do 21 w arc s jest to menu ustawienia wyswietlacz a potem rozmiar czcionki i tam się wybiera mała, średnia i duża.

Odpowiedz

26. Mordrag
0

2012-04-29 09:26:29

@25 po co bawić się w przywracanie. Samsung znając kretyńskie podejście operatorów uznaje gwarancję dla tych co zdebrandowali swoje telefony.

Odpowiedz

25. ~
0

2012-04-29 09:12:35

Ja swojego już dawno pozbawilem brandowanego syfu! Smartfony SAMSUNGA w 99% da się przywrócić do stanu fabrycznego z brndem przed ewentualną wizytą w serwisie - wiec po co się męczyć?

Odpowiedz