DAJ CYNK

[Aktualizacja] Samsung Galaxy Apollo

14.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Na brytyjskiej stronie internetowej Samsunga obok modeli Wave i Galaxy S pojawiła się zupełna nowość - androidowy model Galaxy Apollo.

Na brytyjskiej stronie internetowej Samsunga obok modeli Wave i Galaxy S pojawiła się zupełna nowość - androidowy model Galaxy Apollo.Telefon zdaje się być europejską wersją modelu SHW-M100S dostępnego jedynie w Azji, gdzie jest wymieniany jako Samsung Galaxy A. Urządzenie ma 3,7-calowy ekran WVGA wykonany w technologii AMOLED, procesor ARM cortex A8 taktowany zegarem 720 MHz, system Android 2.1 i interfejs TouchWiz 3.

Z tyłu telefonu znajdziemy aparat fotograficzny 5 Mpix, wyposażony w diodową lampę doświetlającą. Koreańska edycja urządzenia ma również na pokładzie tuner telewizyjny DMB, póki co Samsung nie wspomina o analogicznym tunerze (DVB-H) w europejskiej wersji telefonu.

Aktualizacja:
Telefon pojawił się stronie brytyjskiego Orange jako Samsung I5801. Jak się okazuje telefon ma znacznie mniejszy ekran, o przekątnej 3,2 cala, a jego aparat fotograficzny oferuje nie 5 lecz 3 megapiksele. Na pokładzie znalazły się moduły łączności 3G, radio FM, WiFi w standardach b, g i n, Bluetooth 3.0 i gniazdo JACK 3,5 mm.

Źródło tekstu: Pocket-lint, wł

Komentarze
Zaloguj się