DAJ CYNK

[Aktualizacja] Podwójne doładowanie w TakTaku i Heyah - będzie, ale na nowych zasadach

22.11.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17982

Ważne 0

0

Klienci TakTaka i miksa w Erze oraz Heyah będą mogli podwoić swoje doładowanie w styczniu, jeżeli w jednym z najbliższych tygodni wydadzą 25 zł i doładują konto taką samą kwotą.

Klienci TakTaka i miksa w Erze oraz Heyah będą mogli podwoić swoje doładowanie w styczniu, jeżeli w jednym z najbliższych tygodni wydadzą 25 zł i doładują konto taką samą kwotą.

Aby móc skorzystać z podwójnego doładowania, należy w jednym z 4 okresów jednocześnie wydać min. 25 zł i załadować konto kwotą co najmniej 25 zł. Okresy to:
22-28. listopada,
29. listopada - 5. grudnia,
6-12. grudnia,
13-19. grudnia.

Po spełnieniu tych warunków operator między 4. a 10. stycznia zasili konto kwotą, która będzie równowawartością wyżej wspomnianego doładowania, z tym że nie będzie ona większa niż 150 zł. Przyznany bonus będzie można wykorzystać na dowolne usługi.

[Aktualizacja 24. listopada 14:10]
Bonus zostaje przyznany w styczniu za doładowanie wykonane w listopadzie lub grudniu. Wcześniej napisaliśmy, że premia jest dodawana w styczniu za realizację zasilenia w styczniu. Za błędną informację przepraszamy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
228. ~DODAQUEEN!! FAN DODY
0

2011-04-10 15:38:55

a mi DODAli 100 pln juz dawno i mam teraz 350 pln na koncie xd

Odpowiedz

227. ~lukasz
0

2011-01-11 12:33:07

tez wydałem 25 zł w grudniu i nie dostałem do dzisiaj bonusa. chyba nawet smsa potwierdzający, że dostanę doładowanie przyszedł o ile pamiętam, ale nic nie dostałem do dzisiaj.

Odpowiedz

226. ~p3o@poczta.fm
0

2011-01-11 07:13:52

W grudniu 2010 spełniłam warunki podówjnego doładowania 2x50zł i niestety do dziś nie podwoiło mi się konto. Chyba to jakaś kolejny "chwyt" klienta. Przykro, że z takiej sieci jak Era :(

Odpowiedz

225. ~MaRiO
0

2010-12-17 21:47:35

ok wszystko ok :)) po zakupie pakietu wiecej za mniej za 25 zł (50 zł do ery) i po doladowaniu dostalem (dopiero) wtedy smsa ze warunki zostaly spelnione itd. i ze nagrode otrzymam w styczniu.. dzieki za pomoc pozdro :))

Odpowiedz

224. ~
0

2010-12-17 20:50:13

Ja mam wyłączone otrzymywanie wiadomości reklamowych i cieszę się że nie otrzymuję spamu. O promocjach i tak dowiem się z internetu

Odpowiedz

223. ~MaRiO
0

2010-12-17 20:28:17

tak pobralo -25 zł nawet smsa ze pakiet jest aktywny dostalem ale dziwi mnie to ze w trakcie trwania promocji nie wyslali nawet jednego smsa o mozliwosci skorzystania z promocji (moze nie chca zeby ludzie z tak tak fona korzystali?) w heyah dostawalem co tydzien w poniedzialek jak zaczynal sie nowy okres promocji zeby obnizyc stan itd. pozdro :))

Odpowiedz

222. ~
0

2010-12-17 20:19:00

Mario sprawdź czy pobrało ci pieniądze za pakiet. Jesli tak to śmiało ładuj konto. Dopiero po doładowaniu otrzymasz smsa że spełniłeś warunki promocji

Odpowiedz

221. ~MaRiO
0

2010-12-17 19:35:32

kontaktowalem sie z era i pakiet juz dziala! mozna zamawiac! mam jeszcze jedno pytsnko po zamowieniu tego pakietu za 25 zł (50 zł do ery) i otrzymaniu smsa ze pakiet jest juz aktywny moge od razu doladowac konto i dostane w styczniu te gratisowe podwojne doladowanie czy musze czekac na jakiegos smsa potwierdzajacego? (tzn. ze spelnilem juz 1. warunek tzn. obnizylem stan konta o 25 zł i ze jak teraz doladuje za min., 25 zł to doladowanie zostanie podwojone w styczniu itd.) bo na razie jeszcze nic nie dostalem i nie wiem czy czekac? czy od razu ladowac? ktos dostal moze jakiegos smsa ze jak teraz doladuje to dostanie doladowanie gratis? swoja droga ja w sumie to zadnego smsa nie dostalem ze w ogole taka promocja istnieje -taryfa nowy tak tak fon ciekawe dlaczego do tt fona nie wysylaja smsow o mozliwosci skorzystania z promocji? pozdro :))

Odpowiedz

220. ~
0

2010-12-17 10:49:45

219 wiem ze jeszcze w poniedziałek 13 mozna bylo zamówić pakiet erazlotowek w nowym ttf. Pozdro

Odpowiedz

219. ~MaRiO
0

2010-12-17 01:45:35

tu wyzej pare osob pisalo ze mozna wykorzystac 25 zł w taki spsob zeby spelnic 1. warunek promocji podwojne doladowanie na pakiet "wiecej za mniej" i zamienic 25 zł na 50 zł do ery ale chyba nikt wczesniej nie sprawdzil ze oferta jest juz nieaktualna!! po wpisaniu *100*11# jest info ze promocji juz nie ma!! dziwna sprawa bo w regulaminie jest napisane ze trwa do 20.12.2010 link do regulaminu http://tnij.org/jhqd u was tez ten pakiet nie dziala? czy tylko u mnie jest cos nie tak? taryfa nowy tak tak fon dajcie znac co i jak! bo jesli faktycznie nie mozna kupic juz tego pakietu 50 za 25 zł to pozostaje mi tylko pakiet 45 minut za 9 zeta x 3 ;/ pozdro :))

Odpowiedz

218. ~n_owy
0

2010-12-15 21:16:17

Możecie podpowiedzieć jakie pakiety (minutowe, smsowe ) mogę wykupić jeżeli mam taryfe tak tak HOT w celu obniżenia stanu konta o 25 zł

Odpowiedz

217. Semnom
0

2010-12-14 22:27:27

To jest właśnie plus podwójnego w Erze i Heyah- aby obniżyć konto kasę można wydać na dowolny cel i dokładnie tak samo z bonusem jaki operator przydzieli w styczniu- o wykorzystania na absolutnie wszystko.

Odpowiedz

216. ~
0

2010-12-14 13:29:52

@214 tamta promocja juz sie skończyła. O nowej promocji ze zmienionymi terminami ważności erazlotowek nie ma wzmianki nawet w żadnym komentarzu. Ale nie ma sie co dziwić skoro jedyne info o tym to zamieszczony plik regulaminu na stronie ery. view.samurajdata.se/psview.php?id=e19e780f&page=1 @215 trzeba obniżyć stan konta głównego obojętnie w jaki sposób

Odpowiedz

215. ~MaRiO
0

2010-12-14 03:41:49

pytanie tylko czy ten zakup zlotowek do ery za 25 zł bedzie brany pod uwage przy podwojnym doladowaniu? tzn. czy bedzie spelniony 1. warunek? tj. kupuje ten pakiet zlotowek za 25 zł do ery (i mam 50 zł do ery) i za chawile doladowuje konto za 150 zł i czy dostane w styczniu 150 zł z podwojnego doladowania? probowal ktos juz tego sposobu? dziala? (powinno chyba? bo z innymi pakietami ten sposob dziala tzn. obniza stan konta o 25 zł tak jakbysmy to normalnie wydzwonili..) z gory dzieki za odp. pozdro :))

Odpowiedz

214. ~MaRiO
0

2010-12-14 03:25:42

211: zakladka doladuje konto i tam jest napisane o tej promocji co i jak i jest regulamin.. 213: cisza na telepolis? a to co to jest : http://www.telepolis.pl/news.php?id=19478 pozdro :))

Odpowiedz