DAJ CYNK

[Aktualizacja] Podwójne doładowanie w miksach T-Mobile

15.11.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8569

Ważne 0

0

Do 13. grudnia w miksach T-Mobile, czyli Fun, MegaFun i Nowa Era Mix potrwa promocja podwójnych doładowań - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Do 13. grudnia w miksach T-Mobile, czyli Fun, MegaFun i Nowa Era Mix potrwa promocja podwójnych doładowań - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Aby skorzystać z oferty należy, spełnić łącznie następujące warunki:
doładować konto dwa razy za minimum 25 zł,
wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 80401.

Wszystkie powyższe warunki muszą zostać spełnione łącznie i w ciągu 5 dni (warunki mogą zostać spełnione w dowolnej kolejności). Po ich spełnieniu, operator podwoi wielkość drugiego doładowania (środki będzie można przeznaczyć na dowolne usługi).

Oferta nie dotyczy klientów z taryfą Mix na liczbę doładowań i Mixera.

[Aktualizacja 17:22] Poprzednio błędnie informowaliśmy, że podwójne doładowanie dotyczyć będzie także TakTaka. Przepraszamy za zamieszanie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
62. ~Elvis
0

2011-12-08 14:15:55

Czy podwojne doładowanie działa także w taryfie MIKSERA 25/50?

Odpowiedz

61. ~
0

2011-12-01 23:19:40

ma być od piątku będzie sie nazywać ROZMAWIASZ MINUTĘ PŁACISZ ZA DWIE

Odpowiedz

59. ~gienio
0

2011-11-22 21:56:05

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/obsluga_kli enta/pomoc/cenniki_dokumenty/regulaminy 25 od dołu :)

Odpowiedz

57. ~Gambik
1

2011-11-21 11:43:56

~47 dużo się zmieniło się na pozytyw w ofercie, podwójne doładowania na dobra sprawę tylko zyskują poprzez roczną ważność konta dla każdego po praktycznie każdym zdarzeniu i to się chwali!

Odpowiedz

55. ~gienio
0

2011-11-20 12:06:35

dokładnie. tez szukałem .... i nic nie ma. WitekT- daj jakiegoś linka czy coś na potwierdzenie

Odpowiedz

54. ~Von Arthur
0

2011-11-20 11:48:52

A tak w ogole to skad ta wiadomosc o podwujnym doładowaniu skoro na stronie T-mobile nic nie ma na ten temat?

Odpowiedz

53. ~gienio
0

2011-11-19 14:09:05

Jak mozecie to podawajcie w wiadomościach linka do danej informacji w Tmobile, szukam ale nie moge znaleźć ..

Odpowiedz

52. ~gos
0

2011-11-18 14:18:43

i co działa ta promocja czy nie?

Odpowiedz

51. ~Von ARTHUR
0

2011-11-18 13:01:35

Walcza o klienta musza robic takie promocje bo duzo ludzi odeszło z Ery.Wiec kombinuja zeby straty odrobic i zajac wyzsze miejsce w rankingach.

Odpowiedz

50. ~
0

2011-11-17 14:37:59

@43 - same here :-/

Odpowiedz

49. wlo
0

2011-11-16 21:03:47

A mój kolega zapytał - kiedy go poinformowałem - a gdzie o tym piszą?

Odpowiedz

0

2011-11-16 14:23:42

(oczywiście, w wypowiedzi #47 chodziło mi o rok po każdym zdarzeniu, nie doładowaniu, przepraszam)

Odpowiedz

0

2011-11-16 14:22:59

@29: Ech, już lepiej niż rok ważności konta po każdym doładowaniu być nie mogło... :D

Odpowiedz

46. ~Piotrek
0

2011-11-16 13:12:30

@42 nie mogło bo to było doładowanie z Era Premia która do północy tylko była. Dobrze że kolega chciał zasilic konto nawet bez podwójnego:-)

Odpowiedz

45. ~Moment
0

2011-11-16 12:17:31

Wow ruchy na święta zaczynają się robić bardzo konkretne zwłaszcza jeśli mowa o MIXach :D a mamy dopiero połowę listopada, ciekawe co jeszcze T dla nas ciekawego przygotował?

Odpowiedz