DAJ CYNK

[Aktualizacja] Play Online Box - szczegóły oferty

10.11.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17416

Ważne 0

0

Play wprowadza do oferty 2 tablety i netbooka. Wraz z dedykowaną ofertą dostepu do Internetu (z dostępnymi - w przeciwieństwie do Play Online - usługami głosowymi) będzie to sprzedawane pod nazwą Play Online Box.

Play wprowadza do oferty 2 tablety i netbooka. Wraz z dedykowaną ofertą dostepu do Internetu (z dostępnymi - w przeciwieństwie do Play Online - usługami głosowymi) będzie to sprzedawane pod nazwą Play Online Box.

W ofercie Play Online Box dostępne będą 3 abonamenty z różnymi limitami transferu danych:
5 GB za 69 zł,
15 GB za 99 zł,
35 GB za 149 zł.

Cena minuty to 0,29 zł, SMS kosztuje 0,20 zł. Prędkość dostępu ograniczona jest do 1 Mb/s. Aktywacja - 59 zł.

Ceny urządzeń:

Umowa

2 lata

3 lata

Play Online Box 5 GB

HP Mini + modem

399 zł

1 zł

Samsung Galaxy Tab 16 GB

1699 zł

1299 zł

Appe iPad 3G 16 GB

2499 zł

2199 zł

Play Online Box 15 GB

HP Mini + modem

99 zł

1 zł

Samsung Galaxy Tab 16 GB

1299 zł

999 zł

Appe iPad 3G 16 GB

2099 zł

1599 zł

Play Online Box 35 GB

HP Mini + modem

1 zł

1 zł

Samsung Galaxy Tab 16 GB

499 zł

1 zł

Appe iPad 3G 16 GB

1599 zł

799 zł


Notebook HP Mini to model 110 (Intel Atom N455 1,6 GHz, 1 GB RAM, HDD 250 GB, WiFi n, Bluetooth, 10,1 cala 1024 x 600 pikseli, Windows 7 Starter).

[Aktualizacja 13:30]

Dla dotychczasowych abonentów ceny urządzeń będą o 100 zł niższe.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
128. ~
0

2011-06-13 15:20:00

@KOlokolo; W jakiej sieci masz Hp mini ? Wiem, że ten model jest też dostępy w Orange Business Everywhere (mam na mysli Hp mini 3G), teraz wprowadzili też samsunga NC 110

Odpowiedz

127. ~kolokolo
0

2010-12-26 13:07:52

a ja mam HP mini i mam 15 GB i place 99 zl i jestem bardzo szczesliwy bo moge sobie korzystac i uzywac kiedy chce moj mobilny internet

Odpowiedz

126. ~
0

2010-11-22 18:32:56

Czy ktoś korzysta z tej oferty i może powiedzieć czy ten net działa na nadajnikach 2G i 3G ? Z regulaminu niewiele wynika.

Odpowiedz

125. ~...
0

2010-11-18 13:28:25

@124 A jak myślisz? Play to nie instytucja charytatywna. Warunki napisałem w poprzednim komentarzu. 2 pytanie. Standardowo w Play można podpisać umowę z terminalem na 2 miesiące przed końcem obecnej. Natomiast co do tej konkretnej oferty to na razie jest zapowiedzina możliwość przedłużenia ale jeszcze nie wprowadzona. Jak wprowadzą taką możliwość to będziesz mógł podpisać aneks ( na 99%) bo zostanie Ci mniej niż dwa miesiące, ale będzie na takich warunkach jak napisałem w @123 a pozostałe opcje masz w tabelce o czym również pisałem... pzdr

Odpowiedz

124. ~lukasz
0

2010-11-18 13:05:00

do @122 a np bede mógł zatrzymać 10gb za 45zł plus laptopa czy nowy pakiet 69zł i tylko 5gb??????????? i czy musze czekac do stycznia czy juz moge to wziasc ta oferte z laptopem wiesz moze...dzieki za informacje pozdrawiam

Odpowiedz

123. ~...
0

2010-11-18 10:29:05

@122 Ceny i limity masz w tabelkach, jako abonent dostaniesz prawdopodbnie zniżkę 100 czy tam miesiąc gratis. Za złotówkę dostaniesz laptopa ale umowa za minumum 69zł na 3 lata i limit 5GB.

Odpowiedz

122. ~lukasz
0

2010-11-18 10:18:22

witam o co chodzi w tej ofercie mam play on-line 10gb za 45zł i umowa kończy mi się 15.01.2011 czyli za 2 miesiące i co mogę przedłużyć i za 1 zł dostać laptopa tak?????czy jak to wygląda???????proszę o pomoc osoby które cos wiedzą na ten temat

Odpowiedz

121. ~nikkki
0

2010-11-17 16:13:56

zawsze mamy tylko czekać.

Odpowiedz

120. uzer
0

2010-11-15 08:30:28

116@ Ceny Galaxy TAB w Erze dla klientów indywidualnych: BC 59 2199 zł, BC 79 2099 zł, BC 149 1799 zł, Multimedialna 99 1799 zł, Multimedialna 149 1599 zł.

Odpowiedz

119. ~zawca
0

2010-11-14 16:14:51

@118. Malutka poprawka. W abonamencie "blueconnect biznes 89 na 30 miesięcy" aktywacja kosztuje 49zł netto a nie jak podałem 82zł netto.

Odpowiedz

118. ~znawca
0

2010-11-14 16:06:04

@116. Abyś się nie pluł to sam znalazłem ofertę Ery z tabletem Samsung Tab i twoje wyliczenia są niemal poprawne. Tylko zapomniałeś wspomnieć o drobnym szczególe, a może nawet dwóch. Po pierwsze jest to oferta dla firm i z tego względu nie jest dostępna dla każdego. Po drugie podałeś ceny netto w Erze a w Play brutto. Tutaj masz prawidłowe wyliczenie dla blueconnect biznes 89 (4GB limit) z tabletem na 30 miesięcy w sumie kosztuje: 2962zł + 82zł aktywacja + VAT, czyli na dzień dzisiejszy = 3722,22zł. Może jak coś porównujemy to się lepiej zastanowimy co tak naprawdę robimy? A jeżeli nie potrafimy to może lepiej zostawmy to dla kogoś kto porówna oferty i nie pomiesza biznesowych z indywidualnymi a już w szczególności cen netto z brutto?

Odpowiedz

117. ~znawca
0

2010-11-14 15:45:58

@116. W jaki sposób porównałeś cenę tabletu Samsung Tab w Erze i Play? Ja nie mogę znaleźć w ich ofercie tego sprzętu. Coś mi się wydaje, iż pomyliłeś netbook Samsung N150 z tabletem Samsung Tab i jego sumaryczny koszt też niedokładnie wyliczyłeś, gdyż w Erze taki sprzęt z modemem przy abonamencie 3Gb za 79zł na trzy lata kosztuje 199zł + 49zł aktywacja, czyli w sumie 3092zł. W Play HP Mini (odrobinkę droższy netbook) + modem kosztuje przy abonamencie 5GB za 69 na 24 miesiące 399zł + 59zł aktywacja, czyli w sumie: 2114zł. Jest różnica pomiędzy 2114zł i 3092zł? Takie rzeczy tylko w Erze ;).

Odpowiedz

116. ~Adađ
0

2010-11-14 13:34:15

Widzę że porównywanie Laptopa Mini z ofertą Ery mija się z celem bo teraz na stronie Ery oferowany jest Asus (z matrycą 15,7"). Ale jednak Tablet Samsunga można porównywać. I jak nie patrzeć branie go w Play się nie kalkuluje (pomijam kwestię zasięgu o który się już tutaj Panowie kłócą). W Play jak widzimy wychodzi 3355zł w Erze 2935 różnica znaczna. Biorąc jeszcze zniżkę na abonament dla stałych klientów wychodzi jeszcze korzystniej. Więc kwestie tabletu już może zostawmy :)

Odpowiedz

115. Sonic
0

2010-11-14 08:21:51

114 no niestety nie, dlatego lepiej pierw sprawdzić w zwykłym Play Online lub od kumpla a poźniej, jak się zprawdzi to podpisać PO-BOX. :D

Odpowiedz

114. ~
0

2010-11-14 01:33:04

nie będzie opcji "sprawdź i kup" w Boxie.

Odpowiedz